5,0



Na podstawie 2 opinii
Feligum Gingiva Krople do żucia dla kotów/małych psów 120 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
100,51 zł
837,58 zł / 1kg
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Smakołyki dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

PHA IndulgencePrzekąska dla kotów
1 919,95 zł/1kg
383,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VITAKRAFT Triggles Coalfish - przysmaki dla kotów - 40g
6,49 zł/1l
16,23 zł
Sprzedawca: VISO

HILTON Liofilizowany przysmak z kaczki dla kota 30G
118,50 zł/1kg
4,74 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

DREAMIES z serem - przysmaki dla kotów - 180g
0,17 zł/1kg
29,89 zł
Sprzedawca: VISO

MjAMjAM, Karma dla kota, łosoś, 125
148,90 zł/1kg
29,78 zł
Sprzedawca: TR8

TRIXIE Worek na trawę dla kota 100 g. 4236
38,40 zł/1kg
11,52 zł
Sprzedawca: VISO

Vitakraft 24003, Dorosły, Ryba, 18 g
2 326,11 zł/1kg
41,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Dreamies 4008429037894, Przekąski, Kot, Dorosły, Kurczak, 60 g
329,50 zł/1kg
19,77 zł
Sprzedawca: VISO

TRIXIE 2805, Przekąski, Kot, Ryba, 50 g
221,27 zł/1kg
12,17 zł
Sprzedawca: VISO

INABA CHURU KITTEN Tuńczyk - przysmak dla kociąt 4 x 14 g
23,16 zł
Sprzedawca: VISO

Miamor 74339, Kocięta, Kurczak, 30 g
216,50 zł/1kg
13,38 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dreamies 4008429037962, Przekąski, Kot, Dorosły, Łososiowy, 60 g
329,50 zł/1kg
19,77 zł
Sprzedawca: VISO

TRIXIE 42701, Dorosły, Kurczak, 50 g
1 217,20 zł/1kg
60,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Przysmak Vitakraft Cat Yums z łososiem 40g
134,44 zł/1kg
8,79 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

YowUp Jogurt NATURALNY CAT 85g
195,53 zł/1kg
16,62 zł
Sprzedawca: VISO

Catisfactions 5998749121368, Lekarstwo, Kot, Uniwersalne, Wołowina, 60 g
149,83 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

TRIXIE 42739, Kot, Dorosły, Trawa, 100 g
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Vitakraft 28818, Senior, Ser, 70 g
949,29 zł/1kg
66,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

FARMINA N&D OCEAN CAT ADULT przysmak dla kota łosoś z tuńczykiem 4x15g
334,00 zł/1kg
23,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dodatek do karmy dla kotów – Smakołyki dla pięknej sierści – Beaphar
126,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Feligum Gingiva Krople do żucia dla kotów/małych psów 120 g - Prezentacja: Krople do żucia - Obszar tematyczny: Artykuły weterynaryjne
- Waga
- 120 g
- Zawartość wilgoci
- 0%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Koty
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260215712099
- Numer producenta
- 154
- Producent
- Alfavet
- Numer zezwolenia
- 154
- Waga
- 120 g
- Zawartość wilgoci
- 0%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Koty
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260215712099
- Numer producenta
- 154
- Producent
- Alfavet
- Numer zezwolenia
- 154
Pasuje również do tego

Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
125,02 zł
Sprzedawca: TR8

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

VINGO Inhalator Inhalatory nebulizator ultradźwiękowy inhalator ręczny nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Yaheetech stolik kawowy z regulacją wysokości blatu stolik kawowy rozkładany stolik do salonu stolik rozkładany do salonu, biura
339,00 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Roleta zaciemniająca 50x130cm Szara Roleta termiczna Roleta okienna Clampfix bez wiercenia Roleta zaciągana z boku Ochrona przeciwsłoneczna Ochrona termiczna Roleta nieprzezroczysta
64,47 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,96 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Taboret SONGMICS, ławka, z pokrywą na zawiasach, obciążenie do 300 kg, ciemnoszary
119,00 zł
Sprzedawca: homerci

Relaxdays 10045870, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

WISFOR kuweta dla kota Kuweta z kapturem Kuweta zamykana na podwójne drzwiczki z szufelką Pokrywa kuwety, składana
71,31 zł/1kg
156,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

CASARIA® Ławka z miejscem do przechowywania Składana Biała 115x40x40cm Tapicerowana Pokrowiec imitacja skóry Sypialnia Salon Przedpokój Komoda Ławka tapicerowana
201,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
108,75 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Narożny drapak dla kota Purlov 22008
38,85 zł
Sprzedawca: Eoshop

Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
14,40 zł/1l
935,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Uniwersalne pudełko Keter Store It Out MAX ok. wys. 125 x szer. 146 x gł. 82 cm, beżowo-brązowe
1 331,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Philips 3000 series Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact FC9330/09, 900 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, HEPA
502,70 zł
Sprzedawca: Warehouse

INF Wałek - Środek do usuwania sierści psów i kotów Niebieski
72,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop
![Zdjęcie produktu dla [en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/833b3266dda5aa72ee108ecedf26216e.webp)
[en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²
158,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Adler AD 8084, 4 l, Czarny
171,10 zł
Sprzedawca: SevenKraft

Feliway Classic Starter-Set Verdampfer + Flakon 48ml
185,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

zestaw 11 płytek tarasowych tectake® Tegulas w systemie zatrzaskowym 31 x 31 x 2,2 cm
24,83 zł/1kg
300,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
1 438,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Faber-Castell 110801 Ołówek kolorowy Jumbo GRIP notes i tablica biały
11,06 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Przysmak dla kota - Mini sushi z kaczką i dorszem 50g
3,89 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Dreamies Przysmaki dla kota z Pysznym Serem, Dorosły, Ser, 60 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,50 zł/1kg

Catisfactions 5998749117774, Lekarstwo, Kot, Uniwersalne, Drób, 60 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,83 zł/1kg

Brit Care Grain Free Mini Hair & Skin 400g
38,58 zł
Sprzedawca: superbrandshop
96,45 zł/1l

Przysmak dla kota - Lick & Purr: Salmon Mousse Mersjo 60g
4,29 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla kota - Lick & Purr: Soft Chicken Dream Mersjo 60g
4,29 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla kota - Mini plasterki z łososia 50g
3,39 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla kotów – Lick & Purr: Creamy Tuna Moments Mersjo 60 g
4,29 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla kota - Crunch & Purr: Soft Chicken Biscuits Mersjo 40g
2,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla kota - Wrap & Purr: Duck & Tuna Mersjo 40g (4x10g)
4,49 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM