5,0



Na podstawie 1 opinii
Hellma 70101342 Flipsy orzechowe - ok. 80 saszetek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
116,01 zł
181,27 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Chipsy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6









5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2


Więcej informacji o reklamie
Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g102,93 zł/1kg
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Takis Blue Heat 113,4g457,26 zł/1kg
51,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Doritos - Chipsy Doritos Bits Zero's Sweet Paprika Bag 33gr | 30 sztuk
155,19 zł/1kg
139,67 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
140,00 zł/1kg
5,60 zł
Sprzedawca: Katomix

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
319,56 zł/1kg
57,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Cheetos - Chrupki piłkarskie Goals - 14x 100g
1 923,50 zł/1kg
192,35 zł
Sprzedawca: Candyspot

Pringles z kwaśną śmietaną i cebulą 40g
5,60 zł
Sprzedawca: Katomix

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Party Flips Peanut Style chrupiąca przekąska ze słodkiej kukurydzy 450g
35,56 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chipsy Lay's z pieczonej papryki, 150 g - chrupiące i pyszne
136,93 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Orzeszki ziemne Flips 125g | DE RIT
96,56 zł/1kg
12,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Aksam Prażymki Beskidzkie Solone 80 G
79,63 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kajmak Helio smak advocata 400 g
18,12 zł/1kg
7,25 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
99,89 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przysnacki Prażynki Solone 110 G
90,27 zł/1kg
11,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Croky - Naturalne chipsy solone - 12 x 100 g
1 227,30 zł/1kg
122,73 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Łapsy Prażynki O Smaku Paprykowym 130 G
148,36 zł/1kg
16,32 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Hellma peanut flips 80 porcji kukurydzianych przekąsek do rzucania 640g
Hellma peanut flips to popularne pikantne przekąski w praktycznych opakowaniach o wadze 8 g - idealne do rozdawania lub rzucania na imprezach. Wykonane z chrupiącej kaszy kukurydzianej i uszlachetnione prawdziwym smakiem orzeszków ziemnych, są idealną alternatywą dla słodyczy na imprezach, targach, karnawałach lub imprezach firmowych.
Dlaczego orzeszki arachidowe Hellma w opakowaniach po 80 sztuk?
Ponieważ są higieniczne, niełamliwe i pysznie smakują! W przeciwieństwie do otwartych przekąsek, te pojedynczo pakowane flipsy są idealne do rzucania materiałów, przekąsek na przerwę lub jako prezent - z gwarantowanym efektem świeżości. Są lekkie, chrupiące i wegańskie.
Szczegóły produktu w skrócie
80 saszetek po 8 g każda = 640 g wagi całkowitej
Pikantne flipsy orzechowe z kaszy kukurydzianej z 30% zawartością orzeszków ziemnych
Pakowane pojedynczo - higieniczne i idealne w podróży
Lekkie, chrupiące i bez sztucznych dodatków
Idealne na karnawały, imprezy uliczne, konferencje, przyjęcia dla dzieci i do barów z przekąskami
Dla kogo przeznaczone są orzeszki ziemne Hellma?
Dla klubów, szkół, agencji eventowych, firm cateringowych i rodzin, które szukają niesłodkiej przekąski, którą można szybko rozdać. Idealne również jako przekąska na przerwę, rozdawnictwo, składnik zapakowanego lunchu lub produkt na ladę.
Najlepsze możliwe zastosowania
Idealne jako pikantna przekąska na paradach, na stacjach z przekąskami na imprezach, jako prezent na imprezach, w pudełkach na przerwę lub do podjadania w podróży.
teraz flipsy orzechowe Hellma - porcjowaną przekąskę na jeden kęs
Zamów teraz i zaoferuj chrupiącą alternatywę dla słodyczy!
Hellma peanut flips w opakowaniach po 80 sztuk - idealne do dzielenia się, rzucania i delektowania!
Forchheimer Strasse 4
90425 Norymberga
Hellma peanut flips - 80 porcji po 8 g każda: chrupiąca przyjemność na każdą okazję
Hellma peanut flips to mistrzowskie dzieło dla prawdziwych koneserów chrupiących przekąsek. Łącznie 80 idealnie porcjowanych sztuk, z których każda waży 8 g, oferuje niezrównane doznania smakowe. Ich starannie dobrana mieszanka najlepszych orzeszków ziemnych i idealnie dozowana szczypta soli zapewnia harmonijne połączenie pikantności i delikatności, które oczaruje każdego miłośnika przekąsek.
Orzeszki ziemne Hellma są nie tylko praktyczne, ale także emanują subtelną elegancją, dzięki czemu idealnie nadają się na wynos, do biurowej kuchni, szkolnej torby lub jako stylowa przekąska na spotkaniach i imprezach. Każda torebka o wadze 8 g jest porcjowana, dzięki czemu stanowi idealną przekąskę, która zaspokaja głód między posiłkami, nie obciążając organizmu. Niewielki rozmiar zapewnia świeżość i chrupiącą przyjemność z każdej porcji.
Można je łatwo otworzyć i od razu zjeść, dzięki czemu są idealne dla każdego, kto szuka szybkiej i smacznej przekąski.
Pyszna przekąska na każdą okazję: Hellma Peanut Flips w skrócie
Niezależnie od tego, czy jesteś sam, z rodziną, czy z kolegami - flipsy orzechowe Hellma zawsze stanowią wyjątkową przekąskę, która nadaje każdej chwili wyjątkowo chrupiący smak. Dzięki subtelnemu, ale obecnemu smakowi orzeszków ziemnych i delikatnej nucie soli są idealną przekąską, która nie jest ani zbyt dominująca, ani zbyt miękka. Ich wszechstronność sprawia, że są ulubieńcami zarówno dorosłych, jak i dzieci.
Wniosek: Jeśli szukasz dobrej, wysokiej jakości przekąski, która jest zarówno praktyczna, jak i pyszna, Hellma Peanut Flips w 80 porcjach po 8 g to doskonały wybór. Idealna na każdą okazję i doskonale porcjowana, ta przekąska zachwyci Cię jakością i smakiem w równym stopniu.
Dostawa obejmuje:Hellma peanut flips 80 porcji po 8 g każda
Pyszne przekąski, jako pikantna przekąska między posiłkami Zawartość: 80 sztuk w opakowaniu
Informacja żywieniowa dla: 100 g
Wartość kaloryczna/energia kJ: 2021
Wartość kaloryczna/energia kcal: 484
Tłuszcz: 25
nasycone kwasy tłuszczowe: 4
jednonienasycone kwasy tłuszczowe:
wielonienasycone kwasy tłuszczowe:
Węglowodany: 50
Cukier: 2,4
alkohole wielowodorotlenowe:
Skrobia:
Błonnik pokarmowy:
Białko: 12
Sól: 2,2
Witaminy i minerały:
Opis: Przekąska z kukurydzy i orzeszków ziemnych
Składniki: Kasza kukurydziana (59%), orzeszki ziemne* (26%), olej słonecznikowy (12%), sól, cukier, emulgator: E471
Alergeny: Orzeszki ziemne. Może zawierać śladowe ilości glutenu i mleka.
Ilość netto: 640 g
Informacje dotyczące przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
odpowiedzialna firma spożywcza: HELLMA Gastronomie-Service GmbH, 90425 Norymberga
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
HELLMA Gastronomie-Service GmbH
90425 Norymberga, Niemcy
Nazwa żywności
Przekąska z kukurydzy i orzeszków ziemnych
Lista składników
Składniki: Kasza kukurydziana (59%), Orzeszki ziemne (26%), olej słonecznikowy (12%), sól, cukier, emulgator: E471.
Ilość netto w pojedynczym opakowaniu
640,00 g
Specjalne wskazówki dotyczące przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Średnie wartości odżywcze na 100 g
Wartość kaloryczna w kJ 2021,00
Wartość kaloryczna w kcal 484,00
Tłuszcz w g 25,00
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 4.00
Węglowodany w g 50,00
Węglowodany, w tym cukier w g 2,40
Białko w g 12,00
Sól w g 2,20
Dodatki Numery E
E471 Mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych
Zawarte alergeny
Orzeszki ziemne i produkty z nich wytworzone
Chrupiące, delikatne i aromatyczne: przekąski HELLMAPrzekąski HELLMA są wytwarzane ze świeżo prażonych orzeszków ziemnych i mają pyszny orzechowy aromat. Miłośnicy zabawy w podjadanie pokochają te przewiewne, puszyste przekąski.80 mini torebek po 8 g każdaDzięki tym małym przekąskom możesz sprawić przyjemność swoim klientom, współpracownikom lub sobie. Przekąski wykonane z najlepszych składników zostały świeżo zapakowane. Porcja 8 g jest idealna na te małe zachcianki! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 2021/484 kJ/kcalTłuszcz 25,0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,0 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 50,0 gw tym cukry 2,4 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 12,0 gsól 2,2 gWitaminy i minerały -
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Kasza kukurydziana, orzeszki ziemne (26%), olej słonecznikowy (12%), sól, cukier, emulgator: E471
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 2021 kJ / 484 kcal Tłuszcz 25 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4 g Węglowodany 50 g - w tym cukier 2,4 g Białko 12 g Sól 2,2 g
- Waga
- 640 g
- Firma spożywcza
- HELLMA Gastronomie Service GmbHForchheimer Strasse 4 90425 Nürnberg
- Nazwa handlowa
- Hellma peanut flips
- Producent
- Hellma
- Numer producenta
- 70101342
- EAN
- 4003148713425
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Kasza kukurydziana, orzeszki ziemne (26%), olej słonecznikowy (12%), sól, cukier, emulgator: E471
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 2021 kJ / 484 kcal Tłuszcz 25 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4 g Węglowodany 50 g - w tym cukier 2,4 g Białko 12 g Sól 2,2 g
- Waga
- 640 g
- Firma spożywcza
- HELLMA Gastronomie Service GmbHForchheimer Strasse 4 90425 Nürnberg
- Nazwa handlowa
- Hellma peanut flips
- Producent
- Hellma
- Numer producenta
- 70101342
- EAN
- 4003148713425
Pasuje również do tego

Jimmy's - Popcorn Słodki - 21 mini torebek
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g
55,05 zł/1kg
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Materiał do rzucania lizaków Cool Painter 200 sztuk
56,01 zł/1kg
56,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
56,50 zł/1kg
125,42 zł
Sprzedawca: somnia24

keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
74,65 zł/1kg
74,65 zł
Sprzedawca: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
46,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 70101516 Mini ciasteczka precle - ok. 70 saszetek
93,51 zł/1kg
98,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Chłodny sherbet Ufos z nadzieniem sherbetowym o smaku owocowym 380g
123,15 zł/1kg
46,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g
83,63 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Kalendarz adwentowy 2022 42-częściowy | R49002042
471,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Doritos - Chipsy Doritos Bits Zero's Sweet Paprika Bag 33gr | 30 sztuk
155,19 zł/1kg
139,67 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Haribo Kinder Schnuller Minis gumy owocowe w mini torebkach 1000g
93,29 zł/1kg
93,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
67,61 zł/1kg
108,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Wieszak na ubrania Wieszak na ubrania z regulacją wysokości i półką na buty Wytrzymały na obciążenie Wysuwany wieszak ze stali nierdzewnej Retoo
22,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 sztuk
2 913,67 zł/1kg
87,41 zł
Sprzedawca: Candyspot

Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
969,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VASAGLE Toaletka z lustrem 2 szuflady 3 otwarte schowki biała Nowoczesna
331,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
140,00 zł/1kg
5,60 zł
Sprzedawca: Katomix

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg

Nachosy o smaku serowym - worek 750 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg

Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg

CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg

CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg

Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg

Pringles Mystery Flavour Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o tajemniczym smaku
60,11 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
364,30 zł/1kg

Pringles Hot Mexican Chilli und Lime Stapelchips Packung 160g
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Pringles Hot & Spicy, Czipsy, 165 g, Papryczka chili, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,76 zł/1kg

Pringles Salt Vinegar chrupki o smaku soli i octu 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,03 zł/1kg

Chipsy tortilla Pepper King Habanero ekstra ostre i chrupiące 175 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,97 zł/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg