Venco Zwart Witjes - 1 kilogram

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

78,66 zł

+ 64,95 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Lukrecje i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
52,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
37,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g
Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g
46,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
47,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Venco Salted Griots 1kg
Venco Salted Griots 1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,92 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Venco Double Salty Rounds 1kg
Venco Double Salty Rounds 1kg
69,29 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Miątkie lizaki lukrecjowe Meenk - 1 kilogram
Miątkie lizaki lukrecjowe Meenk - 1 kilogram
87,41 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Venco Honingdrop
Venco Honingdrop
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla K&H Salmiak Poen 1 kg
K&H Salmiak Poen 1 kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Festivaldi Verkeersdrop - 1 kilogram
Festivaldi Verkeersdrop - 1 kilogram
238,26 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Heksehyl Trollendrop - 6 sztuk po 1 kilogram
Heksehyl Trollendrop - 6 sztuk po 1 kilogram
423,35 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla K&H Muntendrop lukrecja solona taler 1 kg
K&H Muntendrop lukrecja solona taler 1 kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Venco - Limburger Kätzchen lukrecja - 1kg
Venco - Limburger Kätzchen lukrecja - 1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Matthijs – cukierki lukrecjowe (4 x 1 kg)
Matthijs – cukierki lukrecjowe (4 x 1 kg)
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Katja Katjesdrop - 500 gramów
Katja Katjesdrop - 500 gramów
32,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Matthijs Slungels, krople - 6 x 1 kg
Matthijs Slungels, krople - 6 x 1 kg
394,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Matthijs Slungels 1 kg
Matthijs Slungels 1 kg
71,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

MEGAOPAKOWANIE - MIESZANKA SMAKÓW - LAKRYSZ, SALAMONIAK, MIĘTA - 1KG - PRODUKT FIRMY VENCO

 

Niesamowite połączenie proszku lukrecji, soli salmiakowej i olejku miętowego. Wspaniały smak, a na szczęście w formie megapacku....

 

Składniki:

Sól salmiakowa, ekstrakt z korzenia lukrecji, substancje zapobiegające zlepianiu (E470b, E551), maltodekstryna, skrobia modyfikowana, żelatyna, barwniki (E171, E153), olejek miętowy, substancja glazurująca (wosk carnauba). Może zawierać śladowe ilości glutenu (pszenicy).

 

Wartości odżywcze w 100g:

Energia: 1625 kJ (384 kcal)

Tłuszcz: > 0,6g

Tłuszcze nasycone: > 0,6g

Węglowodany: 94g

w tym cukry: 94g

Białko: 0,5g

Sól: 0,10g

 

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Producent:

Venco Cloetta Holland BV

Postbus 72
4900 AB Oosterhout
Nederlandy

 



Małe, czarne i białe cukierki z chrupiącą otoczką. Oczywiście firmy Venco!
Warstwa lukru otacza pyszną nadzienie z soli lakryczowej.

Informacje o produkcie:
Średnica około 1,4 cm na sztukę
Waga średnio 1,5 grama na sztukę

Lista składników
Małe, czarne i białe cukierki z chrupiącą otoczką. Oczywiście firmy Venco! Warstwa lukru otacza pyszną nadzienie z soli lakryczowej. Informacje o produkcie: Średnica około 1,4 cm na sztukę Waga średnio 1,5 grama na sztukę
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1625 kJ / 384 kcal Tłuszcze: 0,6 g w tym tłuszcze nasycone: 0,6 g Węglowodany: 94 g w tym cukry: 92 g Białko: 0,5 g Sól: 0,1 g
Alergeny
Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Venco
Nazwa handlowa
Venco Zwart Witjes - 1 kilogram
Producent
Venco
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-33-8471-1-kilo
EAN
8714200213147

Lista składników
Małe, czarne i białe cukierki z chrupiącą otoczką. Oczywiście firmy Venco! Warstwa lukru otacza pyszną nadzienie z soli lakryczowej. Informacje o produkcie: Średnica około 1,4 cm na sztukę Waga średnio 1,5 grama na sztukę
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1625 kJ / 384 kcal Tłuszcze: 0,6 g w tym tłuszcze nasycone: 0,6 g Węglowodany: 94 g w tym cukry: 92 g Białko: 0,5 g Sól: 0,1 g
Alergeny
Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Venco
Nazwa handlowa
Venco Zwart Witjes - 1 kilogram
Producent
Venco
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-33-8471-1-kilo
EAN
8714200213147
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Venco - Brykiety z podwójną solą - 1kg
Venco - Brykiety z podwójną solą - 1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Venco Salted Griots 1kg
Venco Salted Griots 1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,92 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Venco Honingdrop
Venco Honingdrop
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Venco Double Salty Rounds 1kg
Venco Double Salty Rounds 1kg
69,29 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla FableKids MIKA fotelik samochodowy czarny | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
FableKids MIKA fotelik samochodowy czarny | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 264
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Venco - Piramidy - 1 kg
Venco - Piramidy - 1 kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Napoleon - Candy Napoleon Dropbag 1 kg | 1000 gramów do zapiekania
Napoleon - Candy Napoleon Dropbag 1 kg | 1000 gramów do zapiekania
68,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
43,27 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pudełko MENTOS z 40 rolkami - lukrecja
Pudełko MENTOS z 40 rolkami - lukrecja
102,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Haier HSR3918EWPG Side by Side - Stainless Steel Look XL-Slim Line
Haier HSR3918EWPG Side by Side - Stainless Steel Look XL-Slim Line
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
4 201,41 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Teshop
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - jasnoszary, PAROS 05
Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - jasnoszary, PAROS 05
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 223
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Original The Best Of 120 lizaków w torebce uzupełniającej 1440g
Chupa Chups Original The Best Of 120 lizaków w torebce uzupełniającej 1440g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
98,55 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
596,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Red Band Zombie Smile guma owocowa i lukrecja 3 różne 1200g
Red Band Zombie Smile guma owocowa i lukrecja 3 różne 1200g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 3-częściowy zestaw mebli ogrodowych, meble balkonowe zestaw balkonowy, stół i 2 krzesła, oddychająca tkanina, zestaw ogrodowy grupa siedzeń
COSTWAY 3-częściowy zestaw mebli ogrodowych, meble balkonowe zestaw balkonowy, stół i 2 krzesła, oddychająca tkanina, zestaw ogrodowy grupa siedzeń
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
358,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,27 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
26,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Centre Shock Rolling Cherry kwaśna guma do żucia o smaku wiśniowym 400g
Centre Shock Rolling Cherry kwaśna guma do żucia o smaku wiśniowym 400g
64,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
25,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zestaw Szafka Kuchenna Sonoma Stojąca 80 Zlew +Wisząca +Bateria Obrot Chrom
Zestaw Szafka Kuchenna Sonoma Stojąca 80 Zlew +Wisząca +Bateria Obrot Chrom
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
659,00 zł
Sprzedawca: Stamar
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
96,92 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla STORCK Nimm2 soft, 195 g, 84,2 g, 65,6 g, 3,8 g, 0,1 g, 1,2 g
STORCK Nimm2 soft, 195 g, 84,2 g, 65,6 g, 3,8 g, 0,1 g, 1,2 g
466,82 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
91,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60114575 Selection Zawartość pudełka: 200 sztuk 1,43 g w pudełku
HELLMA 60114575 Selection Zawartość pudełka: 200 sztuk 1,43 g w pudełku
370,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
106,68 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 147
230,00 zł
-20,00 zł
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 27 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g
Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Haribo 160g
Cukierki Haribo 160g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk
Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g
Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g
Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,24 zł
Sprzedawca: apohealth
180,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g
Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
22,56 zł
Sprzedawca: apohealth
250,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g
Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g
Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g
Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,63 zł/1kg