4,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,25 zł
112,33 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,57 zł/1kg
33,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g29,10 zł/1kg
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g49,56 zł/1kg
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g52,30 zł/1kg
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA Mandeln in weiáer Schokolade, im Karton
238,07 zł/1kg
205,69 zł
Sprzedawca: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,40 zł/1kg
187,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Küfa Goldnüsse cukierki karmelowe z kremem czekoladowym 1500g
47,40 zł/1kg
71,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
105,68 zł/1kg
79,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
263,50 zł/1kg
63,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
63,16 zł/1kg
63,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
41,14 zł/1kg
82,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fajne słodkie serca owocowe słodycze torba 1000g materiał do rzucania
69,86 zł/1kg
69,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Czekolada Biała Z Wiórkami Kakao I Czekoladą 100 G
380,60 zł/1kg
38,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 70000175 Czekolada Krispy Milk Chocolate
355,17 zł/1kg
142,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Wawel Trufle Z Wawelu Cukierki O Smaku Rumowym W Czekoladzie 1000 G
59,29 zł/1kg
59,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Roshen Cukierki Peppinezzz Z Nadzieniem Owocowym 900 G
25,02 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

KRÓWKI Z MIODEM BEZGLUTENOWE150 g - EKOFLORKA
138,93 zł/1kg
20,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KRÓWKI Z CZEKOLADĄ GORZKĄ BEZGLUTENOWE150 g - EKOFLORKA
130,60 zł/1kg
19,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Migdały cukrowe, białe Migdały weselne 750g
Niezależnie od tego, czy chodzi o wesela, chrzciny czy specjalne okazje - białe migdały w cukrze są idealną dekoracją i pysznym słodkim przysmakiem! Dzięki delikatnej, chrupiącej powłoce cukrowej są nie tylko atrakcją wizualną, ale także smakową.
Białe migdały w cukrze w szczegółach
Elegancki wygląd - idealna dekoracja na świąteczne okazje.
Chrupiące i słodkie - delikatna cukrowa powłoka otacza najwyższej jakości migdały.
Wysokiej jakości składniki - tylko najlepsze migdały zapewniają najlepszy smak.
Wszechstronne - idealne jako prezent lub dekoracja stołu.
Dla kogo przeznaczone są białe migdały w cukrze?
Pary młode szukające stylowych dekoracji ślubnych.
Rodzice i chrzestni, którzy chcą, aby chrzciny były wyjątkowe.
Organizatorzy imprez, którzy uwielbiają eleganckie i aromatyczne dekoracje.
Najlepsze zastosowania
Do dekoracji - pięknie prezentują się na każdym świątecznym stole.
Jako prezent - miłe podziękowanie dla gości.
Jako przekąska - słodki przysmak na każdą okazję.
teraz migdały słodzone białe 750 g
Spraw, by Twoja uroczystość była niezapomniana! Zamów białe migdały w cukrze już teraz i nadaj swojemu wydarzeniu ekskluzywny charakter!
Flensburger Dragee-Fabrik GmbH & Co KGHarnishof 1 + 2,24937 Flensburg- Lista składników
- Składniki: cukier, prażone MIGDAŁY (41%), skrobia ryżowa, barwniki: E 170, żelatyna (wieprzowa), syrop glukozowy, naturalny aromat wanilii bourbon, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 484,00 kcal, 2 032,00 kJ; Tłuszcz: 21,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,60 g; Węglowodany: 64,00 g; w tym cukry: 53,00 g; Białko: 9,10 g; Sól: 0,02 g;
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneMigdały i produkty pochodne
- Waga
- 750 g
- Firma spożywcza
- Flensburger Dragee-Fabrik GmbH & Co. KG Harnishof 1+2 24937 Flensburg Deutschland
- Nazwa handlowa
- Migdały w cukrze Agilus, białe migdały Wedding
- Producent
- Flensburger Dragee-Fabrik
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 40502
- EAN
- 4000382405024
- Lista składników
- Składniki: cukier, prażone MIGDAŁY (41%), skrobia ryżowa, barwniki: E 170, żelatyna (wieprzowa), syrop glukozowy, naturalny aromat wanilii bourbon, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 484,00 kcal, 2 032,00 kJ; Tłuszcz: 21,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,60 g; Węglowodany: 64,00 g; w tym cukry: 53,00 g; Białko: 9,10 g; Sól: 0,02 g;
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneMigdały i produkty pochodne
- Waga
- 750 g
- Firma spożywcza
- Flensburger Dragee-Fabrik GmbH & Co. KG Harnishof 1+2 24937 Flensburg Deutschland
- Nazwa handlowa
- Migdały w cukrze Agilus, białe migdały Wedding
- Producent
- Flensburger Dragee-Fabrik
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 40502
- EAN
- 4000382405024
Pasuje również do tego

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rapunzel, daktyle odmiany "Datteln mit Stein" z pestką, 250g | RAPUNZEL
53,64 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami do 280 cm Mop do kurzu Wyłapywacz kurzu Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami Teleskopowa rączka Odkurzacz ręczny do wąskich przestrzeni Szary Retoo
19,49 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Rapunzel 184307, 500 g, 294 kcal, 1243 kJ, 63,7 g, 0,088 g
53,76 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw szufelka i miotla KOTARBAU® Zestaw do zamiatania pionowego z aluminiowym uchwytem
89,53 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Öz Natur | Białe migdały Dragees 500g
128,14 zł/1kg
64,07 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

iGlobal Łóżeczko dziecięce 2 w 1 Łóżeczko z regulacją wysokości materaca z możliwością przekształcenia w łóżko młodzieżowe Szuflada pod łóżkiem Biały 120x60 cm
849,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alinco

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Marabou Roll Mint Czekolada mleczna z miętowym toffi 78 g
208,08 zł/1kg
16,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Mini Americaner, 290g
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Soczewica czekoladowa Piasten
54,58 zł/1kg
12,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher Oryginalny baton z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi 90g
148,89 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne do przechowywania, funkcjonalne łóżko, szare
1 495,96 zł
-53,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 442,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odkurzacz ręczny na roztocza CLEANmaxx
148,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
24,86 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
60,24 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
186,65 zł
Sprzedawca: Lumarko

Sabarot Mélange Forestier, opakowanie 500 g (suszone grzyby leśne)
290,46 zł/1kg
145,23 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

XOX popcorn sól morska klasyczny solony chrupiący lekki w smaku 100g
67,50 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

zapałki kieszonkowe 55mm (100szt) SOLO
2,93 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,72 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niestety nie wegetariański
Niestety przeoczyłam fakt, że produkt zawiera żelatynę, co bardzo mnie rozczarowało. Myślałam, że jest wegetariański. Już go otworzyłam, zjadłam jednego, a potem przeczytałam, że zawiera żelatynę..... A teraz nie mogę go już używać i prawdopodobnie będę musiał go oddać.
Oceniono dnia 11 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg