5,0



Na podstawie 1 opinii
PRZYPRAWA ZIOŁOWA W PŁYNIE107 g - ERNTESEGEN
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,57 zł
164,21 zł / 1kg
+ 21,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Przyprawa Peperoncini Tritati 25 g GI.AN.227,60 zł/1l
5,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ankerkraut 4260347894960, Przyprawy, 194 kcal, 819 kJ, 5 g, 9,1 g, 16 g203,15 zł/1kg
40,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Przyprawa do twarogu 15g - Prymat192,67 zł/1l
2,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sumak grabarski mielony - 200g45,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Cenofix Uniwersalny płyn, 85 ml | CENOVIS
160,19 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Kamis Sól Ziołowa 35 G
122,75 zł/1kg
4,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przyprawa Chimichurri 200g
14 090 000 056 300,86 zł/1l
14,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Koření Sonnentor, Aladinovo koření do kávy, 35 g
435,71 zł/1kg
15,25 zł
Sprzedawca: taleoo

PRZYPRAWA DO PIERNIKA50 g - LEBENSBAUM
286,00 zł/1kg
14,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa do Gyrosa Kamis 20 g
234,00 zł/1l
6,04 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

UBENA 713342000 UBENA Petersilie Gewürz, 500,0 g
142,70 zł/1kg
71,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Appetita Przyprawa Tzatziki 20 G
494,50 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: Katomix

Delikat Przyprawa do drobiu Knorr 0,6kg
101,65 zł/1kg
70,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przyprawa do grzańca 40 g Prymat
48,25 zł/1l
1,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

CYK Szczypiorek Suszony 50 g
313,60 zł/1kg
20,73 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przyprawa do shoarmy 200g Brat.pl
33,29 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Przyprawa do Piernika Prymat 20 g
139,50 zł/1l
2,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przyprawa do żeberek Prymat 20 g
89,00 zł/1l
1,87 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Appetita Przyprawa Do Kurczaka 30 G
329,67 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zawartość
Woda, sól kamienna, przyprawy* (przyprawy*, sól kamienna jodowana), SOY SAUCE* (woda, SOY BEANS*, sól morska), marchew*, ekstrakt drożdżowy, surowy cukier trzcinowy*, koncentrat soku z cytryny*, Cebula*, CELERYZM*, zagęszczony sok warzywny* (marchew*, cebula*), lubczyk, dynia*, korzeń lubczyku*, olej słonecznikowy*, czosnek*, nasiona kopru włoskiego*.
* = składniki pochodzące z upraw ekologicznych, ** = składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Wartości odżywcze i wyniki analizy na podstawie 100 ml
| Energia: | 204 kJ / 48 kcal |
| Tłuszcz: | 0,1 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,0 g |
| Węglowodany: | 5,3 g |
| - w tym cukier: | 2,1 g |
| Białko: | 5,8 g |
| Sól: | 22,1 g |
Przyprawa w płynie Erntesegen jest idealna do uszlachetniania i aromatyzowania gorących i zimnych potraw.
Instrukcje dotyczące obchodzenia się i przechowywania Przyprawa w płynie jest idealna do uszlachetniania i aromatyzowania gorących i zimnych potraw. W większości przypadków wystarczy kilka kropel, aby uzyskać odpowiedni smak; po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu.
SKŁADNIKI
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 221 kJ / 52 kcal
Tłuszcz: 0,1 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 6,1 g
W tym cukry: 3,3 g
Białko: 5,8 g
Sól: 22,1 g
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
Wartość energetyczna: 221 kJ / 52 kcal Tłuszcz: 0,1 g W tym kwasy nasycone: 0 g Węglowodany: 6,1 g W tym cukry: 3,3 g Białko: 5,8 g Sól: 22,1 g ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. BEZ GLUTENU (w składnikach): TAK Orientacyjny termin przydatności: 23.03.2027 Wegański: TAK Wegetariański: TAK
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.107 l
- Lista składników
- woda, sól kamienna, przyprawy* (przyprawy*, jodowana sól kamienna), sos SOJOWY* (woda, SOJA*, sól morska), marchew*, ekstrakt drożdżowy, rafinowany cukier trzcinowy*, koncentrat soku z cytryny*, cebula*, SELER*, zagęszczony sok warzywny* (marchew*, cebula*), lubczyk* 0,25 %, dynia*, korzeń lubczyka*, olej słonecznikowy*, czosnek*, nasiona kopru włoskiego* (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 221 kJ / 52 kcal Tłuszcz: 0,1 g W tym kwasy nasycone: 0 g Węglowodany: 6,1 g W tym cukry: 3,3 g Białko: 5,8 g Sól: 22,1 g
- Waga
- 107 g
- Firma spożywcza
- HEIRLER CENOVIS GMBH, SCHUTZENSTRASSE 24, 78315 RADOLFZELL
- Nazwa handlowa
- PRZYPRAWA ZIOŁOWA W PŁYNIE 107 g - ERNTESEGEN
- Producent
- Erntesegen
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- Numer producenta
- HUE20003341
- EAN
- 4016512061107
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.107 l
- Lista składników
- woda, sól kamienna, przyprawy* (przyprawy*, jodowana sól kamienna), sos SOJOWY* (woda, SOJA*, sól morska), marchew*, ekstrakt drożdżowy, rafinowany cukier trzcinowy*, koncentrat soku z cytryny*, cebula*, SELER*, zagęszczony sok warzywny* (marchew*, cebula*), lubczyk* 0,25 %, dynia*, korzeń lubczyka*, olej słonecznikowy*, czosnek*, nasiona kopru włoskiego* (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 221 kJ / 52 kcal Tłuszcz: 0,1 g W tym kwasy nasycone: 0 g Węglowodany: 6,1 g W tym cukry: 3,3 g Białko: 5,8 g Sól: 22,1 g
- Waga
- 107 g
- Firma spożywcza
- HEIRLER CENOVIS GMBH, SCHUTZENSTRASSE 24, 78315 RADOLFZELL
- Nazwa handlowa
- PRZYPRAWA ZIOŁOWA W PŁYNIE 107 g - ERNTESEGEN
- Producent
- Erntesegen
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- Numer producenta
- HUE20003341
- EAN
- 4016512061107
Pasuje również do tego

Wyciąg płynny bez drożdży, 90 ml | NATURATA
158,56 zł/1l
14,27 zł
Sprzedawca: taleoo

PRZYPRAWA ZIOŁOWA W PŁYNIE297 g - ERNTESEGEN
99,87 zł/1kg
29,66 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Cenofix Uniwersalny płyn, 85 ml | CENOVIS
160,19 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,88 zł/1kg
73,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr Przyprawa Delikat w Płynie 860 ml
40,77 zł/1l
35,06 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maggi Fondor 200g
89,40 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

A.Vogel Kelpamare, 85 ml, 284 kJ, 67 kcal, 19 g, 5,2 g, 11,5 g
199,06 zł/1l
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka przypraw Al Amier Ras el Hanout
430,50 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kelpamare - Naturalny ekstrakt roślinny, 500 ml | A. VOGEL
161,72 zł/1l
80,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa do chleba - mielona 50g
184,80 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: taleoo

Uniwersalna mieszanka przypraw Wiberg Asia Style 300g
143,90 zł/1kg
43,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Wiberg Thai Style Seven Spices aromatyczny preparat przyprawowy 300g
153,07 zł/1l
45,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g
198,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sofa DUO z funkcją spania i przechowywania, tkanina Poso, Ecru
2 249,00 zł
-190,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 059,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Przygotowanie przypraw Al Amier CousCous
287,00 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny 100 GR
1,17 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Shan - Kurczak w maśle 50 g
143,80 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Przyprawa kebab-gyros klasyczna 36g - Prymat
44,50 zł/1l
2,22 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Apple MagSafe, Wewnętrzna, Bezprzewodowe ładowanie, Srebrny, Biały
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

GARANTIA ERGO system podwyższonej grządki L Stone 6 paneli, w zestawie z łącznikami
458,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: myToolStore

Gourmet Germany - Wilde Hilde 100g
289,40 zł/1kg
28,94 zł
Sprzedawca: taleoo

CZARNUSZKA DEMETER50 g - LEBENSBAUM
160,00 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g
299,55 zł/1kg
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BULION WARZYWNY W STYLU ŚRÓDZIEMNOMORSKIM W PROSZKU125 g - ERNTESEGEN
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka przyprawowa do ziemniaków w mundurkach - saszetka 15 g
414,00 zł/1kg
6,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Kotanyi Włoskie zioła od oregano przez tymianek do rozmarynu 14g
525,00 zł/1kg
10,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos holenderski bezglutenowy, 30g | ERNTESEGEN
238,67 zł/1kg
7,16 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g
495,80 zł/1kg
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
40,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,48 zł/1kg

Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
281,17 zł/1kg

Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
523,00 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg

Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
21,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,26 zł/1kg

Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
895,00 zł/1kg

Kotanyi Garam Masala Indyjska mieszanka przypraw lekko ostra 32g
9,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
247,25 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg