Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Olej do pielęgnacji włosów i skóry głowy 500 ml | RAPUNZEL
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,90 zł
41,80 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe oleje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olej kokosowy rafinowany 900 g44,32 zł/1l
39,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Frytkownica bez oleju palmowego Palmfree 5 l11,80 zł/1l
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Olej makowy 250 ml - OLVITA62 590,00 zł/1l
62,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Olej sezamowy 100% 500ml - Diamond73,98 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Olej do smarowania i pieczenia, 1 litr | RAPUNZEL
37,20 zł/1l
37,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej do smażenia 500ml
71,72 zł/1l
35,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Bratwurst (kiełbasa) gotowana, 500 ml |PLANETE
32,40 zł/1l
16,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej rzepakowy 500ml
25,04 zł/1l
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

OLEJ DO SMAŻENIA Z GHEE500 ml -PLANETE
67,04 zł/1l
45,22 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Bratöl - Exquisit 500ml | BYODO
57,70 zł/1l
28,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej sałatkowy - owocowy 500ml
98,64 zł/1l
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej kokosowy 500 ml | DR. GOERG
96,66 zł/1l
48,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej Kokosowy Virgin2,5 L -Planete
95,08 zł/1l
237,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

T.I.C. - Olej czosnkowy - 250ml
157,52 zł/1l
39,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam | Olej kokosowyRBD
76,86 zł/1l
38,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU

OLEJ KOKOSOWY VIRGIN950 ml -PLANETE
94,80 zł/1l
90,06 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olej Do Gotowania I Smażenia1 L -Planete
42,61 zł/1l
42,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olej rydzowy 250 ml - Brat.pl
85,16 zł/1l
21,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Olej słonecznikowy 250ml
89,56 zł/1l
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Olej ma neutralny smak i jest idealny do smażenia i pieczenia. Do produkcji oleju do smażenia i pieczenia używane są wyłącznie nasiona słonecznika, które są bogate w kwas oleinowy. Dzięki temu olej można podgrzewać do wysokich temperatur. Nasiona słonecznika są delikatnie tłoczone. Po filtracji, intensywne związki smakowe są usuwane za pomocą pary wodnej. W ten sposób olej ma neutralny smak i jest wszechstronny w zastosowaniu.
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Olej słonecznikowy* bogaty w kwas oleinowy*kontrolowana uprawa ekologiczna
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kJ / kcal): 3700 kJ / 900 kcalTłuszcz: 100,00gw tym tłuszcze nasycone: 8,80gw tym tłuszcze jednonienasycone: 83,10gw tym tłuszcze wielonienasycone: 8,10gWęglowodany: 0,0gw tym cukry: 0,0gBłonnik: 0,0gBiałko: 0,00gSól: 0,000g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- RAPUNZEL
- Producent
- RAPUNZEL
- EAN
- 4006040293675
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Olej słonecznikowy* bogaty w kwas oleinowy*kontrolowana uprawa ekologiczna
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kJ / kcal): 3700 kJ / 900 kcalTłuszcz: 100,00gw tym tłuszcze nasycone: 8,80gw tym tłuszcze jednonienasycone: 83,10gw tym tłuszcze wielonienasycone: 8,10gWęglowodany: 0,0gw tym cukry: 0,0gBłonnik: 0,0gBiałko: 0,00gSól: 0,000g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- RAPUNZEL
- Producent
- RAPUNZEL
- EAN
- 4006040293675
Pasuje również do tego

Byodo Bio Bratöl Raps 0,75l
52,71 zł/1l
39,53 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej do smarowania i pieczenia, 1 litr | RAPUNZEL
37,20 zł/1l
37,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Czysty olej rzepakowy Rapso z kontrolowanych upraw w Austrii 750ml
152,60 zł/1kg
38,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Culinaria czysty olej z pestek winogron Olej jadalny neutralny smak 1000ml
59,39 zł/1l
59,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 184352, olej z orzechów włoskich, 100 ml, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, 9,5 g
255,80 zł/1l
25,58 zł
Sprzedawca: taleoo

Oliwa extra virgin Physis of Crete Sitia PDO 0,2% 1 l puszka
65,00 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: Aleora

Big Nature MCT olej kokosowy 500 ml
110,90 zł/1l
57,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Olej z awokado 250 ml - OLVITA OLVITA
173,56 zł/1l
43,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Olej z czarnego kminku 250 ml
153,72 zł/1l
38,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bratwurst (kiełbasa) gotowana, 500 ml |PLANETE
32,40 zł/1l
16,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Byodo 471631, Oliwa z oliwek, 750 ml, Plastikowa butelka, 830 kcal, 3415 kJ, 92,3 g
93,05 zł/1l
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo

OLEJ SEZAMOWY (Z PRAŻONYCH NASION) BEZGLUTENOWY250 ml - TERRASANA
171,08 zł/1l
42,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olej kokosowy rafinowany 900 g
44,32 zł/1l
39,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

La Comtesse Walnuss-Öl 250ml
249,48 zł/1l
62,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Olej rzepakowy 500ml
25,04 zł/1l
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej sezamowy - prażony, 145 ml | ARCHE
122,21 zł/1l
17,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Morgenland ML_390181, Olej kokosowy, 950 ml, Szklana butelka, 906 kcal, 3726 kJ, 99 g
68,57 zł/1l
65,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Wiberg Almond Oil Plus Orange z naturalnym aromatem pomarańczowym 500ml
231,12 zł/1l
115,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Olej z ostropestu plamistego 100ml
339,30 zł/1l
33,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej Do Gotowania I Smażenia1 L -Planete
42,61 zł/1l
42,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olej lniany 250ml
46,36 zł/1l
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Oliwa z cytryną Extra Vergine La Presa Romana
119,96 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CateringLine - Kanister z filtrowanym octem jabłkowym, 10 kg | BYODO
22,95 zł/1l
229,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Olej z rokitnika syberyjskiego Virde, 100%, pojemność 100 ml
893,40 zł/1l
89,34 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

OLEJ KOKOSOWY MCT KETO250 ml - DIET-FOOD
220,92 zł/1l
55,23 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BioPräp Olej z czarnuszki egipskiej, 50 ml oleju
722,40 zł/1l
36,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olej z czarnuszki 250 ml - OLVITA OLVITA
53,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Cuisine Noblesse bezsmakowy spray antytłuszczowy 600ml 12-pak
62,50 zł/1l
450,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

a.d.S.Dr.Goerg Organiczny olej kokosowy 200ml
111,95 zł/1l
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

PLANÈTE 300347867, Olej z pestek dyni, 250 ml, Szklana butelka, Pieczenie, Gotowanie, Sałatka, Europa, 819 kcal
162,00 zł/1l
54,06 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,50 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Olej z dyni 1000 ml - BIOOIL
123,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
123 189,99 zł/1l

Albaöl - Spray do frytkownicy bezolejowej, butelka 190 ml + Albaöl Oliwa z oliwek, butelka 750 ml
104,11 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
110,76 zł/1l

Mazola czysty olej z kiełków kukurydzy delikatnie tłoczony w kanistrze 5000ml
207,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,59 zł/1l

Frytkownica bez oleju palmowego Palmfree 5 l
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Olej makowy 250 ml - OLVITA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
62,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62 590,00 zł/1l

Olej migdałowy 250 ml - OLVITA OLVITA
63,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
252,36 zł/1l

Olej z czarnuszki 250 ml - OLVITA OLVITA
53,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Olej rycynowy 1000ml - VITAFARM VITAFARM
47,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
47,99 zł/1l

Olej z awokado 250 ml - OLVITA OLVITA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
43,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
173,56 zł/1l

Olej z ostropestu 500 ml - OLVITA OLVITA



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(69)Liczba wystawionych ocen: 69
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
80,78 zł/1l

Tłuszcz kokosowy nierafinowany 900 ml - Schronisko Bukowina
41,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,24 zł/1l

Olej lniany 1000 ml - LABORATORIUM BIOOIL
43,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
43,39 zł/1l

Olej kokosowy rafinowany 900 g
39,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,32 zł/1l

OLEJ Z CZARNUSZKI TŁOCZONY NA ZIMNO250 ml - BIOOIL
69,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
276,04 zł/1l

OLEJ Z CZARNUSZKI TŁOCZONY NA ZIMNO 250 ml - NATURAVENA



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
53,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
212,56 zł/1l

Kotanyi olej z pestek dyni ChOG tłoczony na zimno z pestek dyni 500ml
128,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
256,52 zł/1l

Olej lniany nieoczyszczony 500ml - LENVITOL OLEOFARM



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
75,98 zł/1l

Olej rzepakowy 1000ml - OLVITA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37,29 zł/1l

Oliwa z chilli premium 250ml - Ollio
41,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
167,88 zł/1l

Olej z dyni 250 ml - BIOOIL LABORATORIUM BIOOIL
37,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
149,96 zł/1l