5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Shoyu - łagodny 1L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,07 zł
51,07 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Yildriz – Sos Sambal Original – 535 ml195,91 zł/1kg
104,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Sempio Bulgogi Marinade Sauce 300 Gr205,60 zł/1kg
61,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Przyprawa do sushi 300ml - Kikkoman99,97 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua39,82 zł/1l
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Shoyu 750ml
55,31 zł/1l
41,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Shoyu 2.5l
51,96 zł/1l
129,91 zł
Sprzedawca: taleoo

KONCENTRAT Z TAMARYNDOWCA120 g - YAKSO
133,33 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Tamari 500ml
61,84 zł/1l
30,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Remia Satesaus (8 x 325 g)
96,52 zł/1kg
250,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kikkoman Sos-Marynata Teryaki 250ml
146,84 zł/1l
36,71 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mikawa Mirin - 14% alkoholu 250ml
152,08 zł/1l
38,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos ostrygowy Dechha 165 g
28,09 zł/1kg
11,57 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Knorr Ketjab Manis Sos sojowy indon. 1L
83,52 zł/1l
83,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mikawa Mirin 250ml
141,44 zł/1l
35,36 zł
Sprzedawca: taleoo

Koningsvogel – Pasta chili/Sambal Brandal – 750 g
85,63 zł/1kg
64,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos sriracha 130 ml
100,69 zł/1l
13,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Oliwa z oliwek z borowikami, 100 ml - Ranise
354,80 zł/1l
35,48 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Tamari 750ml
74,43 zł/1l
55,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Ketjap Manis 155ml
24,04 zł/1l
12,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos Kikkoman Teriyaki 975 ml
65,30 zł/1l
90,95 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Shoyu to wzmacniacz smaku, zdrowa, płynna wersja kostek rosołowych. Pasuje zarówno do dań kuchni zachodniej, jak i orientalnej. Można go używać nie tylko jako substytutu soli, ale także w celu wzmocnienia naturalnego smaku składników podczas gotowania i przy stole. Shoyu charakteryzuje się alkoholową nutą, którą zawdzięcza fermentacji pszenicy. Z tego powodu nie należy go długo podgrzewać i dodawać dopiero pod koniec gotowania, aby nie stracił swojego smaku. Shoyu jest doskonałym dodatkiem do pikli, dań z woka, ryżu, makaronu, sushi, sashimi lub warzyw gotowanych na parze. Można go doskonale łączyć z mirinem (winem ryżowym), wasabi, imbirem lub startym daikonem.
Instrukcje dotyczące obchodzenia się i przechowywania:
Przechowywać butelkę w ciemnym, chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt można przechowywać przez kilka miesięcy.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Woda, SOJA*, PSZENICA*, sól morska, alkohol*, A. Oryzae. *z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 ml Energia kJ / kcal: 315 kJ / 75 kcal Węglowodany: 4,9g w tym cukier: 1,5g Białko: 9,6g Sól: 14g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- LIMA FOOD
- Nazwa handlowa
- Shoyu - łagodny 1L
- Producent
- LimaFood
- EAN
- 5411788037914
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Woda, SOJA*, PSZENICA*, sól morska, alkohol*, A. Oryzae. *z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 ml Energia kJ / kcal: 315 kJ / 75 kcal Węglowodany: 4,9g w tym cukier: 1,5g Białko: 9,6g Sól: 14g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- LIMA FOOD
- Nazwa handlowa
- Shoyu - łagodny 1L
- Producent
- LimaFood
- EAN
- 5411788037914
Pasuje również do tego

SOS SOJOWY TAMARI 50 % MNIEJ SOLI BEZGLUTENOWY500 ml - LIMA
92,36 zł/1l
46,18 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka z tapioki Farmer Brand jako substancja wiążąca i alternatywa dla pszenicy 400g
42,92 zł/1kg
17,17 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Rapunzel 1201155, 9 g, 320 kcal, 1338 kJ, 41 g, 0,2 g, 6 g
493,33 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos grillowy i przyprawowy - Curry Mango, 210 ml | PETERSILCHEN
69,24 zł/1kg
14,54 zł
Sprzedawca: taleoo
![Zdjęcie produktu dla [ 455 ml ] FLYING GOOSE Ostry sos chili Sriracha z trawą cytrynową](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/78b43bf5822f77e81360ea1437bd61db.webp)
[ 455 ml ] FLYING GOOSE Ostry sos chili Sriracha z trawą cytrynową
128,77 zł/1l
58,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy1 L - Lima
62,25 zł/1l
62,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos przyprawowy - Mojo Rojo 125g
61,24 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

SEMPIO Gochujang Koreańska pasta chili VEGAN 250 g
104,64 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sanchon Sos Saté (340 g) - Produkt ekologiczny
53,16 zł/1l
17,01 zł
Sprzedawca: taleoo

LEE KUM KEE Sos Char Siu 397 g | Chiński sos barbecue do marynowania | Marynata do grillowania BBQ
100,35 zł/1kg
39,84 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pasta przyprawowa Asian Home Gourmet do indonezyjskiego curry warzywnego 50 g
219,80 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WAFLE Z SORGO I AMARANTUSA BEZGLUTENOWE120 g - FIORENTINI
98,00 zł/1kg
11,76 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Indonezyjska pasta curry „Garam Masala”, 283 g
59,33 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Oryginalny sos chili Sambal Asli 335ml - ABC
66,90 zł/1l
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos rybny 700ml - Squid
25,56 zł/1l
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SOS SOJOWY TAMARI MOCNY BEZGLUTENOWY145 ml - LIMA
94,55 zł/1l
14,85 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos rybny Red Boat 250 ml
174,60 zł/1l
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Heinz Bacon Burger Sauce o kremowej konsystencji butelka do góry dnem 220ml
58,63 zł/1kg
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cholimex sos chili i ananasowy na gorąco do maczania i przyprawiania 250ml
35,84 zł/1l
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose słodki sos chilli Słodki sos chilli idealny do kurczaka 725ml
29,39 zł/1l
21,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
145,33 zł/1kg
34,88 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Koncentrat warzywny CHEF idealny do zup i sosów 1000ml
108,74 zł/1kg
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml
35,68 zł/1l
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SKÓRKA CYTRYNY KANDYZOWANA100 g - RAPUNZEL
92,00 zł/1kg
9,20 zł
Sprzedawca: taleoo

SOS KREMOWY DO FRYTEK BEZGLUTENOWY300 ml - BYODO
73,60 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: taleoo

SOS SOJOWY SHOYU ŁAGODNY500 ml - LIMA
73,02 zł/1l
36,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Artykuł był w porządku
tak, jestem zadowolony
Oceniono dnia 29 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
ok
wszystko w porządku
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg

Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l

Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg

Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg

Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l

Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l

Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l

Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l

Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l

Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l

Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l

Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l

Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l

Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l

Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l

Sos rybny 700ml - Squid



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,56 zł/1l