Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Ryż długoziarnisty Thaibonnet biały 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,41 zł
26,82 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Ryże i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kasza jaglana 25kg8,99 zł/1kg
224,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Ryż krótkoziarnisty do sushi 1kg - Kobasuki13,16 zł/1kg
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ryż Arborio 1kg - Gallo19,98 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kasza pęczak 1kg Brat.pl4,92 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Ryż do risotto Carnaroli biały 500g
53,76 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż okrągłoziarnisty - pełnoziarnisty 1kg
21,72 zł/1kg
21,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż basmati biały 1kg
22,30 zł/1kg
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Cenos Ryż Parboiled 400 G (4 X 100 G)
10,20 zł/1kg
6,37 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ryż długoziarnisty - biały 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Sonko Ryż Parboiled długoziarnisty bezglutenowy 400g
0,69 zł/1kg
8,63 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oryginalny ryż basmati biały 1kg
40,34 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż parboiled długoziarnisty 1kg
25,89 zł/1kg
27,89 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż parboiled 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż do Risotto Arborio 1kg - Curtiriso
20,08 zł/1kg
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ryż długoziarnisty biały 1kg
17,18 zł/1kg
17,18 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż Arborio - biały 500g
53,76 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Naturalny ryż długoziarnisty 500g
26,82 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż pełnoziarnisty długoziarnisty 1kg
24,46 zł/1kg
24,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż długoziarnisty parzony 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż długoziarnisty "Thaibonnet" biały, 500g, zestaw 6 sztuk
30,52 zł/1kg
91,55 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Po zbiorach ryż jest oczyszczany i obierany. Następnie, delikatnie usuwana jest cienka, srebrzysta warstwa. Na koniec, ryż jest pakowany w 100% papier. Jest on szczególnie odpowiedni jako dodatek do różnych dań, ale również do przygotowywania paelli.
- Lista składników
- Ryż długoziarnisty Thaibonnet, biały z upraw biodynamicznych.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze i wyniki analiz na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 1460 kJ / 344 kcalTłuszcz: 0,6 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1 gWęglowodany: 77,7 gw tym cukier: 0,3 gBiałko: 7,5 gSól: 0,03 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Ryż długoziarnisty Thaibonnet biały 500g
- Producent
- Spielberger Mühle
- EAN
- 4022381016957
- Lista składników
- Ryż długoziarnisty Thaibonnet, biały z upraw biodynamicznych.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze i wyniki analiz na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 1460 kJ / 344 kcalTłuszcz: 0,6 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1 gWęglowodany: 77,7 gw tym cukier: 0,3 gBiałko: 7,5 gSól: 0,03 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Ryż długoziarnisty Thaibonnet biały 500g
- Producent
- Spielberger Mühle
- EAN
- 4022381016957
Pasuje również do tego

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Watani Premium Ryż Basmati 10kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki
12,88 zł/1kg
128,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Watani

Biały, długoziarnisty ryż 10 kg, polerowany, naturalny, idealny jako dodatek do potraw, do gotowania. Marka: GiDeli
13,37 zł/1kg
133,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Risotto Bonta Milanese 250 g – Gallo
43,04 zł/1kg
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

RYŻ JAŚMINOWY BIAŁY BEZGLUTENOWY2 kg -PLANET
20,18 zł/1kg
40,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ryż czarny pełnoziarnisty Gallo 500 g
26,41 zł/1kg
16,78 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Royal Thai Red Brown Rice (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Red Cargo Rice
32,36 zł/1kg
32,36 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Daawat – ryż basmati długoziarnisty 5 kg
19,20 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Oryginalny hiszpański ryż do paelli 1 kg
454,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Maggi kulki ryżowe curry 4s
121,12 zł/1kg
15,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
![Zdjęcie produktu dla [400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/26a86b2b38f5c014f6e0be47ebb92b4a.webp)
[400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu
70,10 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

TILDA Ryż Basmati ekstra długoziarnisty, waga spożywcza: 5 kg
19,20 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Hiszpańska Bomba Paella Ryż Santo Tomás 500g
88,04 zł/1kg
88,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ryż okrągły La Cigala Reis 1kg
21,51 zł/1kg
21,51 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

BIELMEIER Ryż orkiszowy 5x500 gramów Küchenmeister
186,40 zł/1kg
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
32,38 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ryż pełnoziarnisty parboiled Bens 4 x 125 g
34,50 zł/1kg
19,42 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ryż do sushi Nakato 1kg - Asia Kitchen
14,99 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bens Original Basmati Rice 10 minutes praktyczna torebka do gotowania 500g
44,82 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Seitan w tamari 700g
43,71 zł/1kg
30,60 zł
Sprzedawca: taleoo

OISHII YAMATO Oryginalny ryż do sushi 1 KG
13,75 zł/1kg
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ryż do Arancine 1kg - Scotti
19,59 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

RICEFIELD Ryż do sushi, ziarna okrągłe, 500 g | RYŻ DO SUSHI, ziarna okrągłe
743,98 zł/1kg
371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Royal Tiger Jasmine Flavoured Rice Aromatic Premium Quality AAA 1000g
14,01 zł/1kg
14,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Santo Tomas Paella Rice 1000g – Wysokiej jakości ryż do autentycznej paelli
28,97 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ryż jaśminowy 1kg
10,82 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Ryż jaśminowy biały 500g
32,50 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Ryż basmati India Gate Premium Basmati Rice Classic 5kg - 2 lata starzony
19,20 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Polenta 300 g - Casale Paradiso
61,10 zł/1kg
18,33 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Watani Premium Ryż Basmati 10kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
128,77 zł
Sprzedawca: Watani
12,88 zł/1kg

Tilda Pure Original Basmati Rice 10 Kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
174,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,29 zł/1kg

Kasza jaglana 25kg
224,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,99 zł/1kg

Ryż biały 25kg
249,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,00 zł/1kg

Watani Premium Ryż Basmati 5kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
94,31 zł
Sprzedawca: Watani
18,86 zł/1kg

Tilda Pure Original Basmati Rice 5 Kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
113,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,31 zł/1kg

Kasza jęczmienna średnia 25kg
148,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
5,96 zł/1kg

Aromatyczny ryż jaśminowy 5 kg – Tilda
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,71 zł/1kg

Kobasuki | Krótkoziarnisty ryż do sushi - 5 kg - biały - 100% mąki ryżowej - bez alergenów
56,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,20 zł/1kg

Ryż basmati Tilda Pure Original 2 kg – długoziarnisty sypki aromatyczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,75 zł/1kg

RYŻ DZIKI250 g -PLANET
42,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
170,76 zł/1kg

Lukull pudding ryżowy waniliowy gotowy do podania opakowanie zbiorcze dla cateringu 1950g
116,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,54 zł/1kg

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,38 zł/1kg

RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY1 kg -PLANET
23,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,89 zł/1kg

Curtiriso Carnaroli włoski ryż do risotto 1kg
24,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,86 zł/1kg

Ryż Arborio 1kg - Gallo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,98 zł/1kg

TOFU WĘDZONE 200 g - NATURAVENA
15,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
58,21 zł/1kg

Ryż czarny pełnoziarnisty Gallo 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,78 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg

Ryż krótkoziarnisty do sushi 1kg - Kobasuki
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,16 zł/1kg
![Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf53a4a9f24da52c316ab2db444fd43d.webp)
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,84 zł/1kg