Białe fasole Cannellini - puszka 400g | RAPUNZEL
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,33 zł
20,82 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hengstenberg Rotessa kapusta czerwona tradycyjna w puszce 4040g18,11 zł/1kg
76,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona w puszce wegańska 300g28,89 zł/1kg
9,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kapary Dittmann nonpareils107,75 zł/1kg
107,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meica Ammerländer Mockturtle60,10 zł/1kg
48,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fasola biała Bonduelle 400g
42,32 zł/1kg
10,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fasola czerwona - fasola motylkowa - puszka 400g | GREEN ORGANIC
13,85 zł/1kg
5,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Groszek i marchew 350g
30,46 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Fasola czerwona - Fasola Kidney 350g
19,80 zł/1kg
7,58 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Groszek - konserwa, 340g | RAPUNZEL
32,85 zł/1kg
11,17 zł
Sprzedawca: taleoo

Bazy karczochowe, 7 do 9 baz na puszkę, 400 g
39,49 zł/1kg
20,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

S - Czarna fasola 500g
31,56 zł/1kg
17,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Zielone soczewice - puszka 400g | RAPUNZEL
20,82 zł/1kg
8,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Gulasz warzywny z soczewicy i ziemniaków, 400g | EDEN
33,32 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Fasola czerwona suszona 500g
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Huertas - gulasz z fasoli / Fabada Asturiana - 415g
37,54 zł/1kg
15,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fasola mung 500g
38,76 zł/1kg
19,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Groszek drobny 350g
23,80 zł/1kg
8,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Zupa warzywna z kurczakiem, 400g | ÖKOLAND
44,75 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Jabłka kaparowe
61,31 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Comtesse Palmitos 400g
235,14 zł/1kg
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Delikatne, białe fasole Cannellini, gotowane i gotowe do użycia – idealne do szybkiej kuchni ekologicznej! Nie trzeba ich namaczać ani gotować, ponieważ zostały delikatnie wstępnie ugotowane. Fasola Cannellini ma łagodny, aromatyczny smak i często występuje w daniach kuchni śródziemnomorskiej.
- Lista składników
- Fasola Cannellini*, woda, sól morska*kontrolowana uprawa ekologiczna
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 392 kJ / 93 kcalTłuszcz: 0,40 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,10 gWęglowodany: 13,0 gw tym cukier: 1,2 gBłonnik: 5,9 gBiałko: 6,40 gSól: 0,730 g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- RAPUNZEL
- Nazwa handlowa
- Białe fasole Cannellini - puszka 400g | RAPUNZEL
- Producent
- RAPUNZEL
- Numer producenta
- 125768
- EAN
- 4006040552314
- Lista składników
- Fasola Cannellini*, woda, sól morska*kontrolowana uprawa ekologiczna
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 392 kJ / 93 kcalTłuszcz: 0,40 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,10 gWęglowodany: 13,0 gw tym cukier: 1,2 gBłonnik: 5,9 gBiałko: 6,40 gSól: 0,730 g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- RAPUNZEL
- Nazwa handlowa
- Białe fasole Cannellini - puszka 400g | RAPUNZEL
- Producent
- RAPUNZEL
- Numer producenta
- 125768
- EAN
- 4006040552314
Pasuje również do tego

LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt

Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
23,20 zł/1l
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g
102,39 zł/1l
42,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Trueman`s Hot Dog Sausages Kurczak 100% Drób
93,93 zł/1kg
28,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
0,09 zł/1l
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ziarna zielonego pieprzu Le Clou w solance (puszka 800 ml)
98,14 zł/1kg
49,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Grejpfrut Segmenty drobne owoce lekko słodzone 3100ml
31,85 zł/1l
98,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Passata al pomodoro 400gr Mutti
16,72 zł/1l
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

DOK Ring Pop Twister Minions 24x10g
282,56 zł/1kg
122,35 zł
Sprzedawca: Candyspot

Miąższ z jeżowca Smeralda 55 g
281,25 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mięso kraba, 170 g
182,79 zł/1kg
43,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
62,50 zł/1kg
300,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Curry Fasola biała w słodkim i łagodnym sosie curry 430g
29,58 zł/1l
13,41 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krakus Barszcz Czerwony 1 l
12,00 zł/1l
14,84 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pamapol Flaczki Wołowe W Rosole 500 G
31,50 zł/1kg
15,75 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jürgen Langbein Feine Küche Wywar z dziczyzny do sosów i zup 500ml
35,10 zł/1l
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
117,50 zł/1kg
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
87,88 zł/1kg
43,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Risso Chanty Duo Cooking Cream Substitute Vegetarian Kosher Halal 1000ml
18,02 zł/1l
18,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sofko Djuwetsch mieszane warzywa gotowane na parze w kawałkach typowe bałkańskie 800ml
27,15 zł/1kg
23,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Serca palmowe Delicatessen Dittmann 410g
145,64 zł/1kg
36,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SMALEC GĘSI 720 ml - DESMAL
115,94 zł/1l
83,48 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
68,97 zł/1kg
55,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Rosso Gargano 8033837720034, Pasta pomidorowa, 690 g, Słoik
11,23 zł/1l
7,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ŻUREK ŻYTNI KONCENTRAT320 ml - KOWALEWSKI
33,88 zł/1l
10,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Del Monte plastry ananasa słodzone o bogatym smaku puszka 570g
25,88 zł/1kg
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa kapusta czerwona łagodna kapusta czerwona gotowa do spożycia 680g
19,78 zł/1kg
12,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco zupa ogonowa z grzybami i maderą 385 ml 3-pak
146,55 zł/1l
56,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cebula Borretane w occie balsamicznym z Modeny w puszce 800g
47,07 zł/1kg
37,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Szynka prosciutto Cotto alta qualita plastry 120g - Gianni Negrini
17,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
146,58 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Paulsen Sweety jabłko i czerwona kapusta 680g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,20 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg

Palmowe serca



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,72 zł/1kg

Morele Golden Crown połówki owoców obrane, lekko słodzone 850ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,59 zł/1l