4,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Szpachlówka naprawcza pufaflex - 750 g - bezrozpuszczalnikowa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
497,99 zł
663,99 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Masa szpachlowa i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dewepro 1046909,42 zł/1kg
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg10,58 zł/1kg
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Profesjonalny wypełniacz z utwardzaczem 500g136,98 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: KOKA

Więcej informacji o reklamie
WILCKENS Premium Reparatur Spachtel / 0,4 KG15,31 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

PUFAS Szpachlówka błyskawiczna 0,400 kg, biała, 400 g
195,50 zł/1kg
78,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Wypełniacz Quick filler z białej żywicy syntetycznej do wnętrz i na zewnątrz - 200g
2 239,95 zł/1kg
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PUFAS Wypełniacz zewnętrzny i klej - 1 kg
384,99 zł/1kg
384,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g
10,77 zł/1kg
32,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Super klej wypełniający SH 45 Pufas pufamur - Gips szpachlowy 25kg
20,40 zł/1kg
611,99 zł
-102,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szpachlówka drobnoziarnista - 400g - bezrozpuszczalnikowa - do wnętrz - PUFAS
957,47 zł/1kg
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wypełniacz do wnętrz PUFAS - 5 kg
80,80 zł/1kg
445,99 zł
-42,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
403,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowa Gładź Polimerowa Biała 5KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14 + Szpachla gładka 225mm
6,51 zł/1kg
32,54 zł
Sprzedawca: Izosklep

Szpachlówka poliestrowa EPIFANES 500 g
303,80 zł/1kg
151,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wypełniacz z utwardzaczem 250g
188,68 zł/1kg
47,17 zł
Sprzedawca: KOKA

Utwardzacz PRESTO 50 g
429,00 zł/1kg
21,45 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile

Szybkoschnąca masa naprawcza 250 ml
23,92 zł/1kg
23,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
24,72 zł/1kg
617,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szpachlówka naprawcza pufaflex
Gotowa do użycia szpachlówka dyspersyjna do naprawy drewna, kamienia, betonu i murów wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nie zawiera rozpuszczalników.
Szpachlówka naprawcza pufaflex to uniwersalna szpachlówka naprawcza do podłoży drewnianych, kamiennych, betonowych, tynkowych, metalowych i murowanych. Szpachlówka naprawcza pufaflex może być nakładana w jednej warstwie o grubości do 30 mm i utwardza się równomiernie, nie zapadając się ani nie pękając.
Nie nadaje się do podłoży z tworzyw sztucznych, szkła oraz do obszarów narażonych na stałe działanie wody.
Dane techniczne:
Surowiec bazowy: dyspersja żywicy syntetycznej, specjalne wypełniacze
Gęstość: ok. 1,9 g/cm³
Wartość pH: ok. 8
Kod produktu GISBAU: M - DF01
Przygotowanie podłoża:
Podłoże musi być nośne i wolne od środków antyadhezyjnych (kurzu, tłuszczu itp.). Podłoża silnie chłonne, piaskowe i kredowe należy wstępnie przygotować za pomocą gruntu głęboko penetrującego PUFAS Tiefengrund LF. Zniszczone przez warunki atmosferyczne drewno należy zeszlifować do zdrowej warstwy. Metale należy odtłuścić, oczyścić z rdzy i wstępnie przygotować za pomocą podkładu (np. BOB Spezial-Grundprimer).
Obróbka:
Wcisnąć mocno szpachlę naprawczą pufaflex w pęknięcia, szczeliny lub otwory, które mają być wypełnione, a następnie wygładzić wilgotną lub suchą szpachlą. Aby uzyskać optymalną przyczepność, zaleca się wcześniejsze zwilżenie podłoża.
W przypadku nakładania bardzo cienkich warstw można dodać maksymalnie 5% wody.
Po całkowitym utwardzeniu szpachlę naprawczą pufaflex można szlifować, piłować, wiercić lub malować.
Nie stosować w temperaturze podłoża i otoczenia poniżej +5°C.
Narzędzia robocze należy natychmiast po użyciu umyć wodą.
Przechowywać w chłodnym miejscu, ale chronić przed mrozem. Opakowanie przechowywać dobrze zamknięte.
- Wymiary
- 750g
- Waga
- 0.75 kg
- EAN
- 400795433501704007954335017
- Numer producenta
- pufaflex Reparaturspachtel
- Producent
- PUFAS
- Wymiary
- 750g
- Waga
- 0.75 kg
- EAN
- 400795433501704007954335017
- Numer producenta
- pufaflex Reparaturspachtel
- Producent
- PUFAS
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

PUFAS Wypełniacz zewnętrzny i klej - 1 kg
384,99 zł/1kg
384,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PUFAS Szpachlówka błyskawiczna 0,400 kg, biała, 400 g
195,50 zł/1kg
78,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Gotowa Gładź Polimerowa Biała 5KG wygładzanie ścian i sufitów spoinowanie płyt G/K LEVEL Plus 14 + Szpachla gładka 225mm
6,51 zł/1kg
32,54 zł
Sprzedawca: Izosklep

Wypełniacz Quick filler z białej żywicy syntetycznej do wnętrz i na zewnątrz - 200g
2 239,95 zł/1kg
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g
10,77 zł/1kg
32,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WILCKENS Premium Reparatur Spachtel / 0,4 KG
15,31 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Uniwersalny wąż doprowadzający wodę 4 m - przyłącze 3/4″ - przyłącze wody do pralki i zmywarki
45,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Materac dwustronny
284,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Wypełniacz do drewna PUFAS, 5 szt. 34401
957,47 zł/1kg
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Super klej wypełniający SH 45 Pufas pufamur - Gips szpachlowy 25kg
20,40 zł/1kg
611,99 zł
-102,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Laminat samoprzylepny typu „szkło do powierzchni” 01 srebrno-biały
852,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Czajnik DWK180A
487,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MSS e.K. Materac wellness VitalFoam – 90 x 200 x 11 cm – H3
701,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzynowy, 1000 W, 63,5 cm³, Silnik synchroniczny, 3000 RPM
1 024,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

DURABLE Obwoluta ochronna na karty identyfikacyjne 54x86 mm, Przezroczysty, 213619
57,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Materac z zimną pianką Vitalispa Biały 90 x 200 cm H2 stopień twardości, 7 stref, Model 12343
389,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ok-living

Permaclean Substancja Bazowa Acetum 5L - Koncentrat Herbicydowy Totalny na Chwasty do 830 m², Dezinfekcja Narzędzi
281,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Lionelo Alex rowerek biegowy dla dzieci do 30 kg Regulowane siodełko i kierownica 12-calowe piankowe koła Eva Różowy
398,33 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Gotowa do użycia masa szpachlowa SimpleBau Start&Finish do naprawy i wygładzania ścian Doskonały biały kolor, 15 kg
50,47 zł/1kg
756,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 750 ml
125,63 zł/1l
94,22 zł
Sprzedawca: Artisan

Samsung GU55DU7199U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, Kryształowe, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
3 016,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply

decomur szpachlówka elewacyjna do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych 5kg
91,40 zł/1kg
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Knauf AQUAPANEL SkyLite Szpachlówka do spoin i powierzchni 15 kg
427,61 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,51 zł/1kg

Caparol Akkordspachtel SF plus, produkt w wiadrze, 25 kg
186,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
7,45 zł/1kg

Dewepro 104690



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau
9,42 zł/1kg

System szybkich klipsów do profili gipsowych 100 szt.
65,61 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de
131,22 zł/1kg

ATLAS REKORD biała szpachlówka cementowa 25 kg
97,37 zł
-13,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,82 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,35 zł/1kg

KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH – gładziarka do wykończeń, gotowa do użycia, 5,4 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,97 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,74 zł
Sprzedawca: MasterBau
12,54 zł/1kg

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau
10,58 zł/1kg

KNAUF GOLDBAND Gotowa zaprawa gipsowa 10 kg – data produkcji: 11.05.2017



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,29 zł/1kg

Wałek do gładzi mas szpachlowych 10 cm MOTIVE RACZKA WKRĘCANA
49,95 zł
Sprzedawca: MasterBau

Gotowa do użycia, drobnoziarnista masa szpachlowa Finish, 5 kg, do ścian i sufitów wewnątrz budynków, łatwa do szlifowania
51,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
10,33 zł/1kg

Wypełniacz z włókna szklanego Prestolith 2K puszka Bardzo dobra przyczepność 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
116,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,59 zł/1kg

Profesjonalny wypełniacz z utwardzaczem 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
68,49 zł
Sprzedawca: KOKA
136,98 zł/1kg

Samopoziomująca masa wyrównująca do podłóg ZL 970, 25 kg
172,48 zł
Sprzedawca: Mujkoberec
6,90 zł/1kg

Wypełniacz z włókna szklanego z utwardzaczem 250g
51,26 zł
Sprzedawca: KOKA
205,04 zł/1kg

Szpachelka, skrobak do płyt kartonowo-gipsowych z przedłużonym uchwytem do napraw ścian i sufitów
292,40 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
53,07 zł/1kg

decofill wypełniacz błyskawiczny 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,59 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
49,41 zł/1kg

Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
32,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,77 zł/1kg

WILCKENS Premium Reparatur Spachtel / 0,4 KG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
15,31 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
15,31 zł/1kg

Wypełniacz z utwardzaczem 250g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
47,17 zł
Sprzedawca: KOKA
188,68 zł/1kg

Wypełniacz Presto Łatwe szlifowanie Szybka aplikacja 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
53,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
106,76 zł/1kg