5,0



Na podstawie 2 opinii
Wiberg Zitronia Sun przyprawa z naturalnym olejkiem cytrynowym opakowanie 300g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,56 zł
215,20 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce261,99 zł/1kg
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Wiberg pieprz biały mielony mocny smak opakowanie 720g208,81 zł/1kg
150,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kardamon mielony 200g Brat.pl164,86 zł/1kg
34,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Fuchs cebula granulowana intensywny i aromatyczny smak 1000g96,68 zł/1kg
96,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Africa Style mieszanka przypraw z solą aromatyzowaną opakowanie 380g
144,29 zł/1kg
54,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

pieprz cytrynowy 70 g, SONNENTOR
296,14 zł/1kg
20,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Wiberg papryka wędzona aromatyczna przyprawa opakowanie 270g
239,11 zł/1kg
64,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hayfene | Naturalna sól ziołowa 60g
429,33 zł/1l
25,76 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Oregano 165g Opakowanie HoReCa
339,80 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Olejek eteryczny przyprawowy - ekstrakt waniliowy 5 ml | SONNENTOR
10 404,00 zł/1l
52,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Öz Nature | Suszona mięta 70g
339,70 zł/1l
33,97 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Tymianek 440g opakowanie HoReCa
479,80 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Kamis Koperek 6 G
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Tymianek cytrynowy 20g
895,00 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Kurkuma granulowana 40G
259,80 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Czarnuszka 300g
34,30 zł/1kg
10,29 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Kamis Kminek Cały Przyprawa Aromatyczna 15 g
205,00 zł/1kg
4,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

WIBERG 2836565009 WIBERG Muskatnuss gemahlen Gewürz, 240,0 g
757,13 zł/1kg
181,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kamis, nasiona kolendry, 15 g
606,67 zł/1l
9,10 zł
Sprzedawca: Katomix

Estragon – posiekany i suszony, 15g, opakowanie zbiorcze (12 sztuk)
806,94 zł/1kg
145,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przyprawa Wiberg Zitronia Sun z naturalnym olejkiem cytrynowym opakowanie 300g
Mieszanka przypraw Wiberg Zitronia Sun wnosi do kuchni świeży, pikantny smak cytrusów. Uszlachetniona naturalnym olejem cytrynowym, ta wysokiej jakości mieszanka jest idealna do przygotowywania słodkich i pikantnych potraw. Zitronia Sun w opakowaniu 300 g jest idealna do użytku w profesjonalnym cateringu lub do kreatywnych projektów kulinarnych w domu.
Charakterystyka produktu:
Profil smakowy: Zitronia Sun ma intensywny, świeży cytrynowy smak ze zrównoważonym stosunkiem kwasowości i ostrości. Nadaje potrawom orzeźwiającą lekkość i w naturalny sposób wzmacnia smak.
Przetwarzanie i jakość: Ta mieszanka przyprawowa jest wytwarzana z naturalnego olejku cytrynowego, co gwarantuje autentyczny i intensywny smak. Jest łatwa w dozowaniu i może być stosowana na wiele sposobów, od przystawek po desery.
Opakowanie: Praktyczne opakowanie 300 g jest zamykane i chroni produkt przed wilgocią, dzięki czemu smak pozostaje zachowany przez długi czas. Idealny rozmiar do profesjonalnego użytku lub dobrze zaopatrzonej kuchni w domu.
Grupa docelowa: Idealny dla profesjonalnych szefów kuchni, kucharzy amatorów i każdego, kto chce włączyć świeże smaki cytrusowe do swoich potraw. Zitronia Sun nadaje się do szerokiej gamy zastosowań kulinarnych i nadaje się zarówno do kreatywnego, jak i codziennego gotowania.
Wskazówki dotyczące stosowania:
Przeznaczenie: Zitronia Sun jest idealna do aromatyzowania dań z ryb i owoców morza, drobiu, warzyw i sałatek. Doskonale nadaje się również do deserów, takich jak ciasta, tarty lub panna cotta, a także do koktajli i napojów bezalkoholowych.
Przechowywanie: Przechowywać szczelnie zamknięte opakowanie w chłodnym i suchym miejscu, aby zachować pełny smak mieszanki przypraw.
O firmie Wiberg: Od dziesięcioleci Wiberg jest synonimem wysokiej jakości przypraw i mieszanek przyprawowych, które są równie cenione w gastronomii, jak i w domu. Dzięki Zitronia Sun, Wiberg oferuje wszechstronną i innowacyjną mieszankę, która dodaje świeżego smaku potrawom z naturalnym olejem cytrynowym.
NovaTaste Germany GmbHEichendorff Street 2583395 Freilassing- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Dekstroza, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, 4% naturalnego olejku cytrynowego, imbir, przyprawy, aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 409 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1722 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 88,7g Węglowodany, w tym cukier: 88,7g Tłuszcz: 4,2g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g Błonnik: 0,2g Białko: 0,3g Sól: 0g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Nazwa handlowa
- Przygotowanie z naturalnym olejkiem cytrynowym
- Producent
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Numer producenta
- 826009
- EAN
- 9002540831183
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Dekstroza, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, 4% naturalnego olejku cytrynowego, imbir, przyprawy, aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 409 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1722 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 88,7g Węglowodany, w tym cukier: 88,7g Tłuszcz: 4,2g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g Błonnik: 0,2g Białko: 0,3g Sól: 0g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- NovaTaste Germany GmbHEichendorff Straße 25 83395 Freilassing
- Nazwa handlowa
- Przygotowanie z naturalnym olejkiem cytrynowym
- Producent
- FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH
- Numer producenta
- 826009
- EAN
- 9002540831183
Pasuje również do tego

Wiberg Orangia Sun o naturalnym smaku pomarańczowym opakowanie 300g
218,60 zł/1kg
65,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

Wiberg Hendl Knuspri sól przyprawowa pikantna mieszanka opakowanie 1250g
59,33 zł/1l
74,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Backpulver - Weinstein 150g | WERZ
130,87 zł/1kg
19,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
105,58 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wiberg Cajun Creole preparat przyprawowy mocna mieszanka 280g
252,39 zł/1l
70,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Uniwersalna mieszanka przypraw Wiberg Asia Style 300g
143,90 zł/1kg
43,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przytulna i stylowa wieża bufetowa / serwantka – 3-poziomowa
316,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cookinglife

Wodoodporne przezroczyste plandeki PCV Plandeki chroniące rośliny Zasłony przeciwdeszczowe Plandeka, 3m x4m Plandeka ochronna na meble ogrodowe, odporna na zimno, deszcz, przeciw zamarzaniu
41,05 zł/1m²
492,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
245,17 zł/1kg
85,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Wiberg Africa Style mieszanka przypraw z solą aromatyzowaną opakowanie 380g
144,29 zł/1kg
54,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Thai Style Seven Spices aromatyczny preparat przyprawowy 300g
153,07 zł/1l
45,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

pieprz cytrynowy 70 g, SONNENTOR
296,14 zł/1kg
20,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Wiberg curry pomarańczowy preparat przyprawowy unikalna mieszanka 280g
236,57 zł/1l
66,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Wiberg Curry Delhi Style przyprawa gruboziarnista 280g
233,64 zł/1kg
65,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Półka kuchenna VASAGLE z 6 haczykami w kształcie litery S, stojak na przyprawy, ciemny brąz
420,27 zł
Sprzedawca: Lumarko

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Czarny, Tytan
5 112,92 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: DigitalBayShop

Sztuczne drzewko świąteczne FairyTrees, 180 cm, odmiana świerka nordmanna, z drewnianą podstawą | Sztuczny świerk z zielonym pniem | Produkt zgodny z normami UE
1 694,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
4 027,08 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: evomag

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Szary, Metaliczny
1 534,63 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Zdalnie sterowany pojazd X-Monster dla dzieci i młodzieży
514,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

PASO plecak wodoodporny dla kobiet, mężczyzn i chłopców 30 litrów wygodny ergonomiczny plecak szkolny plecak turystyczny - Kolor: Czarny
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAGOSHOP

Wiberg Marrakesh Style preparat przyprawowy mocne smaki 260g
224,62 zł/1l
58,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grill obrotowy Grill ogniskowy z garnkiem i 2 uchwytami do łososia 2341
1 002,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ocena
wszystko super, chętnie jeszcze raz
Oceniono dnia 26 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ocena
wszystko super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,40 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

Suszone, mielone kurki 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l