4,5



Na podstawie 2 opinii
Frischli Vanilla Cream Sauce najlepszy waniliowy smak ze słodyczą 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,67 zł
24,67 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Desery i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SANSEI Jelly Strawberry 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów134,26 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei

Więcej informacji o reklamie
Dr.Oetker Krem deserowy brzoskwinia96,14 zł/1kg
96,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg138,65 zł/1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sos bez gotowania o smaku waniliowym, 39 g
137,95 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Sos deserowy o smaku waniliowym z kremową wanilią 1000ml
46,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Bourbon Vanilla Sos deserowy bez gotowania 39g
193,08 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Panna Cotta deser Cameo frutti di Bosco
75,13 zł/1kg
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Arche - Sos waniliowy, bezglutenowy - 3x16g
238,33 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr Oetker Sweet Meal Classic Style Pudding ryżowy 125g
70,64 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Kisiel Z Cukrem Smak Truskawkowy 77 G
27,75 zł/1kg
2,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pudding wysokobiałkowy - wanilia 58 g
153,97 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos deserowy Schwartau o pysznym smaku malinowym 1550ml
102,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WINIARY Budyń z cukrem smak śmietankowy 60g
34,33 zł/1kg
2,06 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Budyń waniliowy instant bez glutenu36 g Byodo
149,44 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Schwartau Topping śliwkowy Gastro Sos deserowy Opakowanie 770ml
77,81 zł/1l
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka owocowa Kühne Kirsch
55,39 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Danio Serek homogenizowany o smaku waniliowym 120 g
48,33 zł/1kg
5,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Budyń waniliowy 33g
148,00 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr Oetker Tiramisu Krem śmietankowy w proszku 70g
165,86 zł/1kg
11,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Frischli Vanilla Cream Sauce najlepszy waniliowy smak ze słodyczą 1000ml
To, co najlepsze dla Twoich klientów i gości: najlepszy smak wanilii, doprawiony jedynie subtelną słodyczą, gotowy do podania w każdej chwili - czysta wygoda! Niezrównana przyjemność zarówno na ciepło, jak i na zimno.
frischli Milchwerke GmbH
Bahndamm 4
31547 Rehburg-Loccum
Niemcy
| Zawartość: | 1 litr |
| Składniki: | Śmietanka 87%, cukier, skrobia modyfikowana, syrop glukozowy, emulgator E471, aromat, substancja zagęszczająca karagen, barwiący koncentrat roślinny (kurkuma, papryka). z barwnikiem |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- 87% WHEY, cukier, skrobia modyfikowana (E 1422, E 1442), syrop glukozowy, emulgator - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat (zawiera CUKIER MLECZNY), stabilizator - węglany sodu, substancja zagęszczająca - karagen
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 692 kj Energia kcal 165 kcal Tłuszcz 9,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 6,4 gM Węglowodany 17 gM Węglowodany, w tym cukier 13 gM Białko 2,9 gM Sól 0,13 gM
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Nazwa handlowa
- Frischli Vanilla Cream Sauce najlepszy waniliowy smak ze słodyczą 1000ml
- Producent
- frischli Milchwerke
- Numer producenta
- 80148
- EAN
- 4045500012029
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- 87% WHEY, cukier, skrobia modyfikowana (E 1422, E 1442), syrop glukozowy, emulgator - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat (zawiera CUKIER MLECZNY), stabilizator - węglany sodu, substancja zagęszczająca - karagen
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 692 kj Energia kcal 165 kcal Tłuszcz 9,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 6,4 gM Węglowodany 17 gM Węglowodany, w tym cukier 13 gM Białko 2,9 gM Sól 0,13 gM
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Nazwa handlowa
- Frischli Vanilla Cream Sauce najlepszy waniliowy smak ze słodyczą 1000ml
- Producent
- frischli Milchwerke
- Numer producenta
- 80148
- EAN
- 4045500012029
Pasuje również do tego

Frischli Bourbon sos waniliowy o najlepszym smaku waniliowym 1000ml
32,13 zł/1kg
32,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Panna Cotta deser Cameo frutti di Bosco
75,13 zł/1kg
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Danie na zimno bez gotowania truskawek
58,93 zł/1kg
4,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milram sos deserowy o smaku waniliowym gotowy sos bezglutenowy 500ml
24,84 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos czekoladowy Frischli ze śmietanki z łagodnym kakao o subtelnej słodyczy 1000ml
28,86 zł/1kg
28,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Bourbon Vanilla Sos deserowy bez gotowania 39g
193,08 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Dr. Oetker sos bez gotowania o smaku waniliowym, 39 g
137,95 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Sos deserowy o smaku waniliowym z kremową wanilią 1000ml
46,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker sos do gotowania sos deserowy o smaku waniliowym 51g
97,84 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Sos truskawkowy pyszny sos deserowy 125ml
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
123,33 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Gala Fine Bourbon Vanilla Pudding 3 szt
92,61 zł/1kg
10,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów
134,26 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei

Schwartau Chocolate Sauce pyszny sos deserowy 125ml
14,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Aranca deser jogurtowy morela i marakuja
65,80 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli budyń śmietankowy waniliowy smakuje jak domowy 5000g
19,78 zł/1kg
98,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Sweet Meal Classic Style Pudding ryżowy 125g
70,64 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem Frischli Tiramisu gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo produktu 1000g
47,26 zł/1kg
47,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Arche - Sos waniliowy, bezglutenowy - 3x16g
238,33 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Schwartau sos malinowy pyszny sos deserowy 125ml
113,28 zł/1kg
14,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka owocowa Kühne Kirsch
55,39 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Oetker Pudding wysokobiałkowy waniliowy 0,055 kg
11,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Amarena Cherry Sauce pyszny sos deserowy 125ml
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
12 084,78 zł/1kg
288,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
277,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(98)Liczba wystawionych ocen: 98
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,08 zł/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr.Oetker Jelly Tropic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker mus o smaku jagodowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker Mus o smaku orzechowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus Noisette smak 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr.Oetker krem jogurtowy cytrynowy
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,53 zł/1kg

SANSEI Galaretka pomarańczowa 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów,



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Jelly Cola 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Sansei
142,83 zł/1kg

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,91 zł/1kg

Dr.Oetker krem z czerwonego wina bez gotowania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709524001 Dr. Oetker Vanille Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.
102,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,98 zł/1kg

Dr.Oetker Krem deserowy brzoskwinia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,14 zł/1kg

SANSEI Galaretka cytrynowa 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Dr. Oetker Kasza manna – mniej słodka, słodki posiłek, 76 g, opakowanie 12 sztuk
104,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 368,82 zł/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg