4,6



Na podstawie 25 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Oliwa z oliwek extra virgin Kolymvari z Krety, kanister 5 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
670,99 zł
134,20 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Oleje z oliwek i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN67,98 zł/1l
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox

Więcej informacji o reklamie
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki76,23 zł/1l
381,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox

Więcej informacji o reklamie
Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ58,49 zł/1l
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa60,50 zł/1l
302,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox

Oliwa z oliwek extra virgin z zielonych oliwek 750 ml. - Frantoio di Santa Tea
17,08 zł/1l
128,13 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Terra Creta oliwa extra virgin Estate 5 l
71,09 zł/1l
365,88 zł
-10,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
355,44 zł
Sprzedawca: kreta24

Rapunzel 1001040, Oliwa z oliwek, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Grecja, 900 kcal
139,58 zł/1l
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
50,73 zł/1l
253,65 zł
Sprzedawca: Rheinline

Open Food 5201671802510, Oliwa z oliwek, 500 ml, 15 g, C, 824 kcal, 92 g
109,40 zł/1l
54,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3445020222709, Oliwa z oliwek, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
90,12 zł/1l
45,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Cretan Mythos oliwa wczesnego zbioru extra virgin 5L
77,41 zł/1l
387,03 zł
Sprzedawca: kreta24

Open Food 8000850210446, Oliwa z oliwek, 500 ml, D, Olej palmowy, 823 kcal, 91 g
88,58 zł/1l
44,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliwa z oliwek 0,2% extra virgin 5 l Cretan Olive Mill
145,60 zł/1l
727,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Open Food 8412602404223, Oliwa z oliwek, E, 900 kcal, 100 g, 14 g
131,68 zł/1l
65,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8002470017702, Oliwa z oliwek, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
131,80 zł/1l
26,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliwa z oliwek extra vergine OLIVASTRO - 5 litrów - Quattrociocchi
138,62 zł/1l
693,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss

Oliwa z oliwek - Extra Virgin 500ml TAR-GROCH
66,58 zł/1l
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Open Food 3445020223508, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 819 kcal, 91 g
57,07 zł/1l
74,45 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
48,18 zł/1l
240,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox

Oliwa Z Oliwek Do Smażenia1 L -Planete
65,48 zł/1l
79,57 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,48 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Terra Creta, oliwa z oliwek z Krety. Grecja, a zwłaszcza Kreta, znana jest na całym świecie z wysokiej jakości oliwy z oliwek o doskonałym smaku.
NAJLEPSZY SMAK: Ta oliwa z oliwek odmiany Koroneiki ma łagodny, owocowy smak z lekką nutą trawy, a w finiszu wyczuwalny jest posmak pieprzu; nie jest przy tym wcale gorzka ani cierpka.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ: Delikatnie tłoczona na zimno w temperaturze poniżej 27°C, w 100% naturalna, z jednej odmiany, oczywiście nierafinowana.
WSZECHSTRONNY: Oliwa z oliwek Terra Creta to prawdziwy wszechstronny produkt do Twojej kuchni. Używaj jej do pysznych sałatek, smażenia, gotowania, frytkowania, pieczenia i doprawiania dań kuchni śródziemnomorskiej. Oliwa z oliwek jest również składnikiem diety śródziemnomorskiej i nadaje się do diety wegańskiej/wegetariańskiej.
Kanister 5 litrów
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu
- Zawartość
- 5 l
- Lista składników
- Oliwa z oliwek 100%
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza: na 100 ml Wartość energetyczna w kJ / kcal: 3467 / 828 Tłuszcz w g/ml: 92 w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g/ml: 13 Węglowodany w g/ml: 0 w tym cukry w g/ml: 0 Białko w g/ml: 0 Sól w g/ml: 0
- Waga
- 5100 g
- Firma spożywcza
- Terra Creta S.A., Kolymvari 73006, Chania, Kreta, Griechenland
- Producent
- Terra Creta
- Pochodzenie
- Grecja
- Numer producenta
- 15900
- EAN
- 5200101801048
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu
- Zawartość
- 5 l
- Lista składników
- Oliwa z oliwek 100%
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza: na 100 ml Wartość energetyczna w kJ / kcal: 3467 / 828 Tłuszcz w g/ml: 92 w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g/ml: 13 Węglowodany w g/ml: 0 w tym cukry w g/ml: 0 Białko w g/ml: 0 Sól w g/ml: 0
- Waga
- 5100 g
- Firma spożywcza
- Terra Creta S.A., Kolymvari 73006, Chania, Kreta, Griechenland
- Producent
- Terra Creta
- Pochodzenie
- Grecja
- Numer producenta
- 15900
- EAN
- 5200101801048
Pasuje również do tego

Oliwa z oliwek extra virgin z zielonych oliwek 750 ml. - Frantoio di Santa Tea
17,08 zł/1l
128,13 zł
Sprzedawca: italia-genuss

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
49,82 zł
Sprzedawca: VISO

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cretan Mythos oliwa wczesnego zbioru extra virgin 5L
77,41 zł/1l
387,03 zł
Sprzedawca: kreta24

Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
50,73 zł/1l
253,65 zł
Sprzedawca: Rheinline

Terra Creta oliwa extra virgin Estate 5 l
71,09 zł/1l
365,88 zł
-10,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
355,44 zł
Sprzedawca: kreta24

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
76,52 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: CSVK

AIORBER radio awaryjne z panelem słonecznym i korbką, powerbank 10000 mAh, latarka LED, alarm SOS, wytrzymałe i przenośne, zielone
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

Rapunzel 1001040, Oliwa z oliwek, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Grecja, 900 kcal
139,58 zł/1l
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo

GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
12,32 zł/1l
13,77 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
48,18 zł/1l
240,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

MONZANA® Lampka nocna zestaw 2 lampek 32cm tkanina szary taupe antracyt biały salon sypialnia lampka lampka stolik lampka nocna lampka stolik
488,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply

KoRo MUS_005, Afganistan, Australia, Chile, Włochy, Pakistan, Portugalia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
170,66 zł/1kg
85,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Oliwa z oliwek 0,2% extra virgin 5 l Cretan Olive Mill
145,60 zł/1l
727,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw 10 ochraniaczy na rośliny przed ślimakami, pierścienie ochronne do warzywnika, ochrona roślin przed ślimakami
49,17 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH

WEINBALLON AMBROSIO Balon fermentacyjny Balon szklany Butelka koszowa Butelka balonowa 10 litrów
136,79 zł
Sprzedawca: MIKONI

NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks
130,47 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Euroelectronics

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
743,54 zł/1kg
96,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

10x oryginalne maski ochronne Air Ease FFP2 Maska NR EN149:2001 + A1:2009
307,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Etui ochronne do Apple iPhone 11 Antywstrząsowe przezroczyste etui na telefon komórkowy
34,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Kabel do szybkiego ładowania 100 W do smartfonów, laptopów i tabletów, magnetyczny kabel ładujący 3 w 1, USB-C, Lightning, Micro USB, przejściówka USB na USB-C, 1 metr, kolor czerwony
1 540,00 zł/1kg
55,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,90 zł
Sprzedawca: SOONTEC

30-litrowa beczka z pokrywą i blokadą napinającą | Bezpieczna dla żywności | Szczelne zamknięcie | Możliwość układania w stosy i na paletach | Wytrzymałe, wpuszczane uchwyty | Niebieski
506,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

zestaw 2 wymiennych głowic CLEAN TWIST Disc Mop micro duo
214,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Ogrodzenie sztachetowe w 26 rozmiarach – ogrodzenie drewniane z orzecha laskowego – ogrodzenie ogrodowe drewniane Wysokość 50 cm – 150 cm Długość 5/10 metrów – ogrodzenie kasztanowe do ogrodu (50 cm x 10 m)
75,80 zł/1m
757,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 84% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
84%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wysokiej jakości oliwa z oliwek
Wysokiej jakości oliwa z oliwek w korzystnej cenie. Doskonała do zimnych sosów (winegret do sałatek, sos cytrynowo-paprykowy itp.). Mniej odpowiednia do smażenia, ponieważ nie może być podgrzewana do wysokich temperatur (niski punkt dymienia). Jest również zbyt dobry do gotowania i smażenia (zbyt drogi). Lepiej użyć czegoś tańszego z półki w supermarkecie.
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybko
Bardzo szybka dostawa. To mój pierwszy zakup w Kauflandzie. W porównaniu z innymi sklepami cena jest naprawdę świetna
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Spełnia moje oczekiwania. Używam dobrej oliwy z oliwek prawie do wszystkiego
Spełnia moje oczekiwania. Używam dobrej oliwy z oliwek prawie do wszystkiego
Oceniono dnia 10 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobra oliwa z oliwek do sałatek i podobnych potraw
Używam tej oliwy już od lat – ma dobry stosunek ceny do jakości
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Terra Creta 5 l oliwa z oliwek
Bardzo smaczna oliwa, na pewno kupię ją ponownie
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra oliwa z oliwek
Wszystko poszło zgodnie z planem i jestem zadowolony.
Oceniono dnia 16 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super
Sprawna realizacja, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka = wszystko super!
Oceniono dnia 30 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oliwa z oliwek Kolymvari
Oliwa z oliwek Kolymvari dobry stosunek ceny do jakości, szybka dostawa.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kanakis | Oliwa z oliwek 3x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 109,12 zł
Sprzedawca: GreekBox
73,94 zł/1l

Kanakis | Oliwa z oliwek 2x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
739,41 zł
Sprzedawca: GreekBox
73,94 zł/1l

Oliwa z oliwek 2x5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
586,85 zł
Sprzedawca: GreekBox
58,69 zł/1l

Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
381,14 zł
Sprzedawca: GreekBox
76,23 zł/1l

Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
339,90 zł
Sprzedawca: GreekBox
67,98 zł/1l

Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,49 zł/1l

Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
302,50 zł
Sprzedawca: GreekBox
60,50 zł/1l

Kanakis | Oliwy z oliwek 3x1 L - Tłoczone na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeże



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
287,42 zł
Sprzedawca: GreekBox
95,81 zł/1l

Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 5 litrów
539,00 zł
Sprzedawca: YESEATIS
107,80 zł/1l

Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
272,79 zł
Sprzedawca: GreekBox
90,93 zł/1l

Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
240,90 zł
Sprzedawca: GreekBox
48,18 zł/1l

Kanakis | Oliwa z oliwek 3 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
246,93 zł
Sprzedawca: GreekBox
82,31 zł/1l

Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
253,65 zł
Sprzedawca: Rheinline
50,73 zł/1l

Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
319,00 zł
Sprzedawca: YESEATIS
212,67 zł/1l

Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki - Szklana butelka



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
195,97 zł
Sprzedawca: GreekBox
130,65 zł/1l

Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
174,90 zł
Sprzedawca: GreekBox
58,30 zł/1l

Oliwa z oliwek 2 x 750 ML - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Oliwki Pelion Amfissa - Szklana butelka



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
170,51 zł
Sprzedawca: GreekBox
113,67 zł/1l

Oliwa z oliwek 3 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
192,50 zł
Sprzedawca: GreekBox
64,17 zł/1l

Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Szklana butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
165,77 zł
Sprzedawca: GreekBox
110,51 zł/1l

Open Food 8001302001100, Oliwa z oliwek, E, 824 kcal, 91,6 g, 13,3 g



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
99,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,99 zł/1l