4,7



Na podstawie 7 opinii
Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
40,62 zł
81,24 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Octy balsamiczne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9






4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3









Więcej informacji o reklamie
Ocet balsamiczny z Modeny 250ml - Due Vittorie178,68 zł/1l
44,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ocet balsamiczny Di Modena IGP 500ml - Carandini37,96 zł/1l
21,04 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena Italian classic 500ml39,34 zł/1l
19,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos z octem balsamicznym Mr Lowcarb – zdrowy, szybki, pyszny, 240 ml57,00 zł/1l
13,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Crema di Balsamico light również do deserów o słodkim smaku 500ml
77,58 zł/1l
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem balsamiczny z Modeny, marka Buonitalia, 0,5l
90,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, zgnilizna
77,58 zł/1l
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi White Balsamic
24,19 zł/1l
48,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kier Krem Balsamiczny Z Modeny 250 Ml
54,30 zł/1kg
16,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Casa Rinaldi Ocet balsamiczny z Modeny Il Nero Glasflasche 500ml
44,20 zł/1l
22,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
103,20 zł/1l
25,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Krem z octem balsamicznym z Modeny ChOG Smak Figi 150ml
146,20 zł/1l
21,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet balsamiczny - krem, 150 ml | NATURATA
188,20 zł/1l
28,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Kanakis | Krem balsamiczny - 250 ML - Bezglutenowy - Intensywny smak - Idealny do deserów
154,00 zł/1l
38,50 zł
Sprzedawca: GreekBox

ZentraleKrem z octem balsamicznym z Modeny ChOG 150 ml
151,60 zł/1l
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ponti glassa gastronomica 250g
20,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ocet balsamiczny Casa Rinaldi z pomarańczą (150 ml)
146,20 zł/1l
21,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem z octu balsamicznego z Modeny IGP, 250 ml
112,00 zł/1l
28,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Ocet balsamiczny im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
96,84 zł/1l
24,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crema - Aceto Balsamico di Modena 500ml
91,82 zł/1l
45,91 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Crema di Balsamico dark Casa Rinaldi
Włoski dressing (przyprawa) z octem balsamicznym z Modeny firmy Casa Rinaldi. Doskonały do przyprawiania i dekorowania mięsa, RYB, warzyw, lodów i truskawek.
500ml
Alis S.r.l Via Paletti 1, 41051 Castelnuovo Rangone Modena- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- gotowany moszcz winogronowy 77%, Aceto Balsamico di Modena IGP 20% (ocet winny, skoncentrowany moszcz winogronowy, barwnik: E150d), modyfikowana skrobia kukurydziana. Zawiera SULFITY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1004 kj Energia kcal 236 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 57GRM Węglowodany, w tym cukier 50GRM Białko 0GRM Sól 0,15GRM
- Alergeny
- Dwutlenek siarki i siarczyny
- Waga
- 650 g
- Firma spożywcza
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Nazwa handlowa
- Krem balsamiczny
- Producent
- Casa Rinaldi
- Zakres dostawy
- 500 ml
- Numer producenta
- DB-LET2-1T72
- EAN
- 8006165376327
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- gotowany moszcz winogronowy 77%, Aceto Balsamico di Modena IGP 20% (ocet winny, skoncentrowany moszcz winogronowy, barwnik: E150d), modyfikowana skrobia kukurydziana. Zawiera SULFITY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1004 kj Energia kcal 236 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 57GRM Węglowodany, w tym cukier 50GRM Białko 0GRM Sól 0,15GRM
- Alergeny
- Dwutlenek siarki i siarczyny
- Waga
- 650 g
- Firma spożywcza
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Nazwa handlowa
- Krem balsamiczny
- Producent
- Casa Rinaldi
- Zakres dostawy
- 500 ml
- Numer producenta
- DB-LET2-1T72
- EAN
- 8006165376327
Pasuje również do tego

Casa Rinaldi Crema di Balsamico light również do deserów o słodkim smaku 500ml
77,58 zł/1l
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, zgnilizna
77,58 zł/1l
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem balsamiczny z Modeny, marka Buonitalia, 0,5l
90,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena Italian classic 500ml
39,34 zł/1l
19,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ZentraleKrem z octem balsamicznym z Modeny ChOG 150 ml
151,60 zł/1l
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti - Ocet balsamiczny z Modeny - 500ml
55,78 zł/1l
27,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet balsamiczny z Modeny 250ml - Due Vittorie
178,68 zł/1l
44,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Casa Rinaldi Balsamic Cream Vanilla / Vanille 150 ml.
146,20 zł/1l
21,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi White Balsamic
24,19 zł/1l
48,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Ocet balsamiczny z Modeny Il Nero Glasflasche 500ml
44,20 zł/1l
22,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kier Krem Balsamiczny Z Modeny 250 Ml
54,30 zł/1kg
16,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
103,20 zł/1l
25,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Krem z octem balsamicznym z Modeny ChOG Smak Figi 150ml
146,20 zł/1l
21,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet balsamiczny - krem, 150 ml | NATURATA
188,20 zł/1l
28,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Mazzetti Aceto Balsamic Vinegar Tino Rustica z lekko słodką nutą 500ml
98,06 zł/1l
49,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kanakis | Krem balsamiczny - 250 ML - Bezglutenowy - Intensywny smak - Idealny do deserów
154,00 zł/1l
38,50 zł
Sprzedawca: GreekBox

Cremonini Aceto Balsamico 5 Winogron delikatny i kremowy smak 250ml
288,12 zł/1l
72,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos z octem balsamicznym Mr Lowcarb – zdrowy, szybki, pyszny, 240 ml
57,00 zł/1l
13,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Ocet balsamiczny z Modeny ChOG Mosto Sacro 250ml 3er Pack
370,36 zł/1l
277,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet balsamiczny Casa Rinaldi z pomarańczą (150 ml)
146,20 zł/1l
21,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ponti glassa gastronomica 250g
20,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krem balsamiczny Glaze 500ml - Carandini
54,54 zł/1l
27,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem z octu balsamicznego z Modeny IGP, 250 ml
112,00 zł/1l
28,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 450,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FlatPrime

Makaron Radiatori n73 500g - La Molisana
11,35 zł/1kg
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Al Haramain Junoon For Women Woda perfumowana, 75 ml
3 317,47 zł/1l
248,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Kotanyi Balsamic Glace Apricot Crema z octem z białego wina 250ml
123,00 zł/1l
30,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
42,95 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
14%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Crema di Balsamico ciemna 500ml
szybka dostawa - pyszny produkt. Jeśli się skończy, kupimy więcej.
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Najlepszy
Oceniono dnia 16 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niezawodny
Zgodnie z oczekiwaniami, super opakowanie.
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niestety ma tylko 4 miesiące przydatności do spożycia
Ocet balsamiczny jest dobry. Dostawa była również dobra, ale za tę cenę można ją przechowywać tylko do września???? Teraz jest czerwiec. Ocet taki jak ten zwykle wystarcza na ponad 12 miesięcy
Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mazzetti Balsamico Tradizionale di Modena DOP extra alt g.U. 100 ml
835,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8 356,70 zł/1l

Ocet balsamiczny premium Giusti Aceto 250ml - Modena



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
239,96 zł/1l

Ocet balsamiczny z Modeny IGP 250 ml Monari
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
239,96 zł/1l

Ocet balsamiczny z Modeny 250ml - Due Vittorie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
44,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
178,68 zł/1l

Ocet balsamiczny Mazzetti 250 ml
52,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
209,88 zł/1l

Ocet balsamicznyIGP Denigris 250 ml
50,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
201,56 zł/1l

Krem balsamiczny Glaze 500ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
27,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,54 zł/1l

Glaze balsamiczny truflowy Carandini 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,88 zł/1l

Ocet jabłkowy Mela Madre 500 ml De Nigris
24,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,38 zł/1l

Ocet winny z granatówbiały De Nigris 500 ml
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,78 zł/1l

Ocet jabłkowy z miodem Mautner 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,78 zł/1l

Carandini Krem balsamiczny owoce lasu 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
91,96 zł/1l

Ocet balsamiczny Di Modena IGP 500ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,04 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,96 zł/1l

Glazura balsamiczna malinowa Carandini 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,97 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
91,88 zł/1l

Ocet podróżny 568 ml – Mizkan
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,65 zł/1l

Ocet balsamiczny Casa Rinaldi z Modeny 500ml
145,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
291,92 zł/1l

Ocet ryżowy do sushi niesłodzony filtrowany bezglutenowy250ml
22,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
90,76 zł/1l

Ponti Ocet Balsamiczny Z Modeny 500Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,78 zł/1l

Bertolli White Balsamic Condiment fruchtig leichter Essig 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,08 zł/1l

Bertolli Aceto Balsamico Di Modena słodko-kwaśny smak 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,42 zł/1l