Zbilansowany, pełnoporcjowy pokarm premium dla żółwi wodnych.
Tetra Repto Min Menu to wybór pokarmów opracowanych specjalnie z myślą o zbilansowanej diecie żółwi wodnych. Zawiera białko i inne niezbędne składniki odżywcze wspomagające wzrost, całe krewetki i błonnik zapewniające dobre trawienie oraz idealną zawartość wapnia i fosforu wzmacniającą kości i skorupę. Opatentowana formuła BioActive zapewnia długie i zdrowe życie.
Instrukcje dotyczące karmienia: podawać 2-3 razy dziennie w ilości, którą żółwie są w stanie zjeść w ciągu kilku minut.
Składniki: skorupiaki i mięczaki (18% kryla, 19% krewetek), produkty pochodzenia roślinnego, ryby i produkty rybne, drożdże, białka roślinne, minerały, zboża, oleje i tłuszcze, algi, lecytyna.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,72 zł
Sprzedawca: VISO
Tetra ReptoMin Sticks 500ml - pokarm dla żółwi wodnych Tetra
83,54 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
41,77 zł
Sprzedawca: VISO
Tetra Goldfish Menu 250ml
329,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
82,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Tetra Cichlid Algae Pellets 500ml - Pokarm dla pielęgnic Tetra
209,16 zł/1l
104,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tetra Repto Min Menu 250ml
Zbilansowany, pełnoporcjowy pokarm premium dla żółwi wodnych.
Tetra Repto Min Menu to wybór pokarmów opracowanych specjalnie z myślą o zbilansowanej diecie żółwi wodnych. Zawiera białko i inne niezbędne składniki odżywcze wspomagające wzrost, całe krewetki i błonnik zapewniające dobre trawienie oraz idealną zawartość wapnia i fosforu wzmacniającą kości i skorupę. Opatentowana formuła BioActive zapewnia długie i zdrowe życie.
Instrukcje dotyczące karmienia: podawać 2-3 razy dziennie w ilości, którą żółwie są w stanie zjeść w ciągu kilku minut.
Składniki: skorupiaki i mięczaki (18% kryla, 19% krewetek), produkty pochodzenia roślinnego, ryby i produkty rybne, drożdże, białka roślinne, minerały, zboża, oleje i tłuszcze, algi, lecytyna.
Cechy jakościowe: białko 44%, wilgotność 9%, popiół surowy 16%, włókno surowe 3%, wapń 0,3%, fosfor 0,4%, witamina A 20000 IU/kg, witamina D3 1200 IU/kg, witamina E (alfatokoferol) 60 mg/kg, L-askorbylo-2-polifosforan (stabilizowana witamina C) 60 mg/kg,
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
438,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.
Wera 05006156001, 26 mm, 161 mm, 26 mm, 29 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Opona Michelin Power Gravel 700x35c (35-622) Competition Line Magi-X Bead to Bead Shield TLR – składana czarna-brązowa 984713
276,61 zł
Sprzedawca: biknair-shop
Fischer UBN 4.8 x 370, Nylon, Czarny, 370 mm, 4,8 mm
63,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zapięcie łańcuchowe ABUS Catena 6806K - Lekkie zapięcie rowerowe z hartowanej stali z modną tekstylną rurką - Kwadratowy łańcuch z poziomem bezpieczeństwa ABUS 6 - 85 cm - Zielony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
174,55 zł
Sprzedawca: Mandarin
Opony TRISTAR 185/55 R16 87V ECOPOWER 3 XL
423,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.
Pistolet lakierniczy Metabo FSP 600 LVLP
804,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl