5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
JR Farm Hedgehog Meal 500gx6
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
194,64 zł
64,88 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pokarm podstawowy dla zwierząt domowych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Karma dla jeży Leimüller 5 kg bez zbóż47,44 zł/1kg
237,20 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Animals Rabbit Adult Complete 3kg80,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Crispy Muesli - Hamsters & Co - 1 kg39,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Snack Popcorn - Przysmak dla Królików i Kawii Domowych, 650 g69,51 zł/1kg
45,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

VITAKRAFT - Karma dla jeży 25 kg
44,68 zł/1l
1 199,99 zł
-83,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 116,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dehner Natura Premium karma dla jeży, mieszanka dla jeży, pełnoporcjowa karma dla jeży, wysokobiałkowa / bezzbożowa / naturalne odżywianie, 2 kg
257,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

JR Farm gerbil feast 600gx6
619,98 zł/1kg
371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Vitakraft 25542, Pakiet żywieniowy, 3 kg, Królik karłowaty, Witamina A, Witamina D3, Miedź, Jod, Żelazo, Manganowe, Selen, Cynk, 13,9%
13,15 zł/1kg
41,19 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

25 kg karmy dla królików Lyra Pet
20,44 zł/1kg
510,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

JR Farm 2,5kg Uczta dla królików karłowatych
130,80 zł/1kg
326,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bunny FrescoFieno 3 kg
98,77 zł/1kg
296,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

JRFarm Smakołyki dla wiewiórek 600 g
44,52 zł/1kg
160,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

wildtier liebe karma dla wiewiórek 1kg karma dla wiewiórek i wiewiórek I karma całoroczna, karma dla wiewiórek, karma dla wiewiórek
279,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

JR Farm Kleinnager Spezial 600 g
644,98 zł/1kg
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

JR Farm Grainless Herbs Świnka morska 400 g
927,47 zł/1kg
370,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

JR Farm Super Karma dla małych zwierząt 5 kg
91,40 zł/1kg
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

JR Farm Grainless Complete Guinea Pig 135gx6
48,02 zł/1kg
388,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

JR Farm Food Hamster Adult 500g
323,18 zł/1kg
161,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

JR Farm Bezzbożowe czekoladki dla gryzoni 125g
3 023,92 zł/1kg
377,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Z owocami i dodatkowym białkiem zwierzęcym! Jeże potrzebują naszej pomocy, jeśli są chore lub ranne, lub jeśli ważą mniej niż 500 g w październiku/listopadzie. Skład karmy zapewnia szybki przyrost masy ciała, przygotowując je do zimy. W razie potrzeby karmę można namoczyć w niewielkiej ilości wody.
Skład:
Owoce (banany 3%, jabłka 2,5%), mięczaki i skorupiaki, zboża, roślinne produkty uboczne, mięso i zwierzęce produkty uboczne, owady, tłuszcz surowy, warzywa, miód 4%, orzechy, minerały
- Waga
- 3000 g
- Zawartość
- 3 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Dodatki
- Należy przestrzegać instrukcji producenta.
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 4024344136863
- Numer producenta
- 13686-SLTE
- Producent
- JR Farm
- Numer zezwolenia
- --
- Waga
- 3000 g
- Zawartość
- 3 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Dodatki
- Należy przestrzegać instrukcji producenta.
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 4024344136863
- Numer producenta
- 13686-SLTE
- Producent
- JR Farm
- Numer zezwolenia
- --
Pasuje również do tego

Westerholt 2552 Domek dla jeży Chatka dla jeży Stacja karmienia jeży
516,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

relaxdays 10027593_126 relaxdays Igelhaus braun 46,0 x 34,0 x 21,0 cm
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

25 kg karmy Lyra Pet® na ściółkę
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

2 kg suszonych mączników Lyra Pet®
240,00 zł/1kg
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Relaxdays 10020724, Pszczoła, Butterfly, Zielony owad siatkoskrzydły, Biedronka, Wolnostojący, Drewno, Stal galwanizowana, Drewno, Drewno, Bambusowy, Szyszka sosny
162,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

WISFOR Duży domek dla jeży z drewnianą podłogą, hotel dla jeży, całoroczny, odporny na warunki atmosferyczne domek do karmienia jeży w ogrodzie, odporny na koty, 38 x 38 x 22,5 cm
125,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

zestaw 4 rękawic kuchennych, rękawice kuchenne 300°C i antypoślizgowe silikonowe długie rękawice do pieczenia, rękawice kuchenne odporne na ciepło, rękawice kuchenne do kuchni, pieczenia, grillowania, zapiekanek i grillowania
71,75 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Dehner Natura Premium karma dla jeży, mieszanka dla jeży, pełnoporcjowa karma dla jeży, wysokobiałkowa / bezzbożowa / naturalne odżywianie, 2 kg
257,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

200 szt. Kluski Lyra Pet® bez siatki, 90 g każda = 18 kg
27,00 zł/1kg
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VITAKRAFT - Karma dla jeży 25 kg
44,68 zł/1l
1 199,99 zł
-83,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 116,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
101,57 zł/1kg
121,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Domek dla jeża drewniany z dachem
169,90 zł
Sprzedawca: homerci

Slipy męskie BRUBAKER 7-pack 100% bawełna - rozmiar XL czarny
89,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Dzbanek na mleko 1 L porcelanowy biały 19 x 9,5 cm Serwowanie napojów w domu lub w gastronomii
103,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat

FELIX Tak dobre, jak wygląda Karma dla kotów mokra w galaretce, mieszanka różnych smaków, 44 x 85 g (44 x 85 g)
31,55 zł/1kg
117,98 zł
Sprzedawca: TR8

500 nasion ślaz dziki Malva sylvestris pszczeli kwiat pastwiskowy mrozoodporny
3 387,50 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Felix 12480628, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Jagnięcina, 85 g, Brak sztucznych barwników
27,48 zł/1kg
109,90 zł
Sprzedawca: TR8

Karma dla wiewiórek Canifee - całoroczna karma dla dzikich zwierząt w wiaderku 1 kg
232,12 zł/1kg
232,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Swirl M 50, Pomarańczowy, Biały, Miele, Miele S241i - S256i, S290 - S299, S300i - S399i, S500 - S599, S700 - S799; Miele Cat & Dog;..., 4 szt., 1 szt.
408,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
53,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

10 kg Lyra Pet® larwy muchy żołnierza
61,40 zł/1kg
613,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Yaheetech drapak drzewko dla kota pluszowe drzewko do wspinaczki drapak dla kota z miejscem do leżenia i jaskinią meble dla kota wysokość 96 cm beżowy
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Pilot PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
101,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

5 kg Karma dla larw muchówek, takich jak mączniki Karma dla ptaków, pokarm dla ryb
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Automatyczny fontannella do picia dla kotów i psów, pojemność 2 litry, z filtrem węglowym i dozownikiem wody. Fontannella dla kotów, fontannella do picia, miska do picia, Retoo
86,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,59 zł
Sprzedawca: Retoo

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
127,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Leimüller – wysokiej jakości karma dla wiewiórek, 20 kg
297,76 zł
Sprzedawca: Agrarzone
14,89 zł/1kg

Karma dla jeży Leimüller 5 kg bez zbóż
237,20 zł
Sprzedawca: Agrarzone
47,44 zł/1kg

Versele Laga Cuni Adult Complete 8kg - ekstrudat dla królików miniaturowych
152,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
19,11 zł/1kg

Leimüller Karma dla jeży 5 kg – mieszanka owadów
191,40 zł
Sprzedawca: Agrarzone
38,28 zł/1kg

Strefa rolnicza Karma dla królików Karma dla zajęcy Granulki 25 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
130,40 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,52 zł/1kg

VERSELE LAGA Nature Cavia - karma na próchnicę u zwierząt domowych - 9 kg
105,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Versele Laga - Original Cuni - Zróżnicowana, Wysokobłonnikowa Mieszanka dla Królików Miniaturowych, 2,5 kg
92,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop
37,03 zł/1kg

Animals Rabbit Adult Complete 3kg
80,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Leimüller – wysokiej jakości karma dla wiewiórek, 5 kg
127,59 zł
Sprzedawca: Agrarzone
25,52 zł/1kg

Versele Laga Cuni Sensitive Complete 1,75kg - ekstrudat dla wrażliwych królików miniaturowych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
60,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
34,85 zł/1kg

Versele Laga – Timothy Hay – Czyste Siano z Tymotki Łąkowej dla Królików i Gryzoni, 1 kg
85,04 zł
Sprzedawca: superbrandshop
85,04 zł/1kg

VL Crispy Muesli dla królików 2,75kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
69,66 zł
Sprzedawca: superbrandshop

Crispy Muesli - Guinea Pigs - 2,75 kg
67,37 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,50 zł/1kg

Leimüller – ekskluzywna karma dla wiewiórek, 1 kg
68,03 zł
Sprzedawca: Agrarzone
68,03 zł/1kg

Suszone larwy mącznika, karma dla koi, gryzoni, jeży, ptaków, gadów, ryb, Mersjo 3l 460g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
26,90 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,79 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
8,26 zł/1l

Suszone larwy mącznika, karma dla koi, gryzoni, jeży, ptaków, gadów, ryb, Mersjo 6,5l 1kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
49,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Crispy Muesli - Hamsters & Co - 1 kg
39,60 zł
Sprzedawca: superbrandshop

Snack Popcorn - Przysmak dla Królików i Kawii Domowych, 650 g
45,18 zł
Sprzedawca: superbrandshop
69,51 zł/1kg

Versele Laga - Crispy Muesli - Rabbits - mieszanka dla królików miniaturowych - 1 kg
39,60 zł
Sprzedawca: superbrandshop