Najważniejsze informacje w skrócie

  • Skutecznie usuwa plamy moczu, nawet te stare!
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zamiast je maskować.
  • Jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.
  • Eliminuje mechanizm znakowania, usuwając kryształy kwasu moczowego.
  • Działa niezawodnie tam, gdzie inne środki czyszczące zawodzą.
  • Wygodna pojemność 500 ml.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Środek odstraszający mocz Urine Off Urine Off 51 x 37 x 33 cm

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

74,39 zł

148,78 zł / 1l

+ 30,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Artykuły do pielęgnacji psów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Licener szampon przeciw wszom głowowym, 100 ml szampon
Licener szampon przeciw wszom głowowym, 100 ml szampon
879,20 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,92 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kleszczołapki Dr Schick ultra, 1 szt. Środek do usuwania kleszczy
Kleszczołapki Dr Schick ultra, 1 szt. Środek do usuwania kleszczy
27,98 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Pharma Brutscher specjalna pęseta do usuwania kleszczy, 1 szt. Środek do usuwania kleszczy
Pharma Brutscher specjalna pęseta do usuwania kleszczy, 1 szt. Środek do usuwania kleszczy
23,33 zł
-8%
21,35 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla szampon przeciw komarom i wszom, 100 ml Szampon
szampon przeciw komarom i wszom, 100 ml Szampon
689,00 zł/1l
68,90 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Urine Off Dog & Puppy Odor & Stain Remover - do usuwania plam moczu 118ml
Urine Off Dog & Puppy Odor & Stain Remover - do usuwania plam moczu 118ml
448,31 zł/1l
52,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2934, Pies, Niewielki personel treningowy, 50 ml
TRIXIE 2934, Pies, Niewielki personel treningowy, 50 ml
656,80 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
32,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Płyn do usuwania zapachu moczu dla zwierząt domowych CSI Urine 500 ml
Płyn do usuwania zapachu moczu dla zwierząt domowych CSI Urine 500 ml
484,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Canina Pharma Dog-Stop Spray 100 ml
Canina Pharma Dog-Stop Spray 100 ml
180,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
36,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Certech AKYSZEK Preparat Zniechęcający, Płyn (gotowy do użycia), Dywan, Podłoga, Kuweta, Mocz, Plastik, Drewno, 400 ml, Sprej
Certech AKYSZEK Preparat Zniechęcający, Płyn (gotowy do użycia), Dywan, Podłoga, Kuweta, Mocz, Plastik, Drewno, 400 ml, Sprej
50,55 zł/1l
20,22 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Zestaw do pielęgnacji zwierząt domowych 8 w 1 z odkurzaczem i pilnikiem do pazurów – maszynka do strzyżenia psów i kotów, szczotka do rozczesywania sierści i cichy odkurzacz
Zestaw do pielęgnacji zwierząt domowych 8 w 1 z odkurzaczem i pilnikiem do pazurów – maszynka do strzyżenia psów i kotów, szczotka do rozczesywania sierści i cichy odkurzacz
111,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
289,00 zł
-10,00 zł
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo
Zdjęcie produktu dla Środek odstraszający mocz Menforsan 750 ml
Środek odstraszający mocz Menforsan 750 ml
69,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Środek odstraszający mocz Inodorina 300 ml
Środek odstraszający mocz Inodorina 300 ml
188,17 zł/1l
56,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Beaphar Nagets Neutralizator Zapachów 600Gr
Beaphar Nagets Neutralizator Zapachów 600Gr
197,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Beaphar Fiprotec Pies przeciw kleszczom i pchłom
Beaphar Fiprotec Pies przeciw kleszczom i pchłom
3 441,92 zł/1kg
161,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Canosept Fellpflegespray 250 ml
Canosept Fellpflegespray 250 ml
151,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,75 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Lotion do pielęgnacji oczu Beaphar
Lotion do pielęgnacji oczu Beaphar
146,42 zł
-3,52 zł
142,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Aptus® Omega™ 250 ml
Aptus® Omega™ 250 ml
354,80 zł/1l
88,70 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Beaphar Preparat do usuwania plam pod oczami 50ml
Beaphar Preparat do usuwania plam pod oczami 50ml
729,17 zł/1kg
43,75 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Canosept Wundspray 75 ml
Canosept Wundspray 75 ml
1 406,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Beaphar Szampon Odstraszający Psy I Koty 250Ml
Beaphar Szampon Odstraszający Psy I Koty 250Ml
292,00 zł/1l
73,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Składniki psiego moczu uporczywie przywierają do zabrudzonych powierzchni, wnikają głęboko w dywany, tapety i drewno, przez co są trudne do usunięcia. Konwencjonalne środki czyszczące i eliminatory zapachów często nie radzą sobie zwłaszcza z psim moczem. Delikatny nos psa może wykryć nawet najmniejsze ślady moczu i następny pies zaznaczy to samo miejsce lub pies będzie zaznaczał to samo miejsce wielokrotnie, nawet jeśli zostało ono wcześniej starannie wyczyszczone i usunięte.

Urine off

Zatrzymuje znakowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz
Usuwa nawet stare plamy moczu
Niszczy składniki zapachowe moczu
działa niezawodnie nawet tam, gdzie inne środki czyszczące zawodzą
bezpieczny w użyciu w pobliżu zwierząt i ludzi

Informacje ogólne:
WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM. NIE ROZCIEŃCZAĆ!

Aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj lampy do wyszukiwania moczu, aby zlokalizować osady powodujące nieprzyjemny zapach. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Zawsze sprawdzać trwałość koloru w niewidocznym miejscu.
Świeży mocz należy wytrzeć gąbką lub ręcznikiem papierowym wchłaniającym ciecz.
Ważne jest, aby zwilżyć zabrudzone obszary daleko poza krawędź plamy.
Umożliwi to spłynięcie moczu: Świeże plamy - kilka minut. Starsze plamy - przykryć obszar folią i pozostawić produkt na noc. Zdejmij folię i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu. Nałożyć produkt ponownie i pozostawić na kilka minut. W przypadku starszych plam/zabrudzeń może być konieczne kilka aplikacji.
Pozostałości usunąć wodą.













Znak wykrzyknika (GHS07)Ostrzeżenie wskazujące rodzaj zagrożenia: H: H302 Działa szkodliwie po połknięciu H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu H319 Działa drażniąco na oczyOgólne wskazująceśrodki ostrożności:





P: P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu P102 Chronić przed dziećmi wskazujące środki ostrożności:








P: P264 Po użyciu dokładnie umyć ręce wodą z mydłem P280 Stosować ochronę oczu wskazujące środkiostrożności dotyczące reakcji: P: P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Usunąć istniejące soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe.
Kontynuować płukanie. P337+P313 Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się, zwrócić się o pomoc lekarską.

Wewnętrzny numer artykułu: SH075104__455



UrineOff Spray 500 ml

Urine OFF dla dorosłych psów i szczeniąt Środek do usuwania zapachów i plam usuwa stare plamy.

Bezpieczny dla zwierząt


Usuwa plamy moczu, nawet te stare! Bezpieczny dla ludzi i zwierząt

Usuwa kryształy kwasu moczowego, a tym samym eliminuje główny mechanizm wyzwalający znakowanie zwierzęcia


Nie maskuje zapachu perfumami Zamiast tego usuwa wszystkie niezbędne składniki moczu

Ogólne instrukcje: DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM. NIE ROZCIEŃCZAĆ!

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj żarówki do wyszukiwania moczu Urine Off, aby zlokalizować osady powodujące nieprzyjemny zapach. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi. Przechowywać w chłodnym miejscu.

1.


Zawsze sprawdzaj trwałość koloru w niewidocznym miejscu. 2. Wytrzyj świeży mocz za pomocą gąbki lub ręcznika papierowego wchłaniającego ciecz. 3. Ważne jest, aby zwilżyć zabrudzone obszary daleko poza krawędź plamy. 4. Pozwala to Urine Off działać: Świeże plamy Stare plamy Przykryj obszar folią plastikową i pozostaw produkt na noc. Zdejmij folię i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu. Ponownie nałóż produkt i pozostaw na kilka minut.
W przypadku starszych plam/zabrudzeń może być konieczne kilka aplikacji. 5. Usunąć pozostałości wodą.

Uwaga: Unikać kontaktu z oczami, skórą i otwartymi ranami.

Nie używać jako odświeżacza powietrza.PRZECHOWYWAĆ Z DALA OD DZIECI. NIE ROZPYLAĆ NA LUDZI I ZWIERZĘTA!




Pierwsza pomoc:Skóra: Umyć dokładniewodąOczy: Płukać dużą ilością wody przez 15 minut.

Jeśli podrażnienie utrzymuje się, wezwać lekarza.Połknięcie : Wypić dużą ilość mleka i skontaktować się z lekarzem.Wdychanie: Natychmiast wyjść na świeże powietrze, jeśli wystąpi podrażnienie lub inne objawy. Skontaktować się z lekarzem.


  • UrineOff Spray 500 ml
  • Bezpieczny dla zwierząt domowych
  • Usuwa plamy moczu, nawet te stare!
  • Bezpieczny w użyciu dla ludzi i zwierząt
  • Usuwa kryształy kwasu moczowego, a tym samym eliminuje główny mechanizm wyzwalający znakowanie zwierzęcia
  • Nie maskuje zapachu perfumami
  • Zamiast tego usuwa wszystkie niezbędne składniki moczu


Jeśli szukasz nowych produktów na rynku, przedstawiamy Ci Repelent do moczu Urine Off Urine Off 51 x 37 x 33 cm!

  • Cechy:
    • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
    • Usuwanie plam
  • Przybliżone wymiary: 51 x 37 x 33 cm
  • Typ: Repelent do moczu


Charakterystyka



  • Wiek zwierzęcia: Dowolny wiek
  • Rodzaj opakowania: Butelka
  • Kategoria: Dla psów
  • Kategoria produktu: Produkty czyszczące

Waga i wymiary



  • Pojemność: 500 ml
  • Zakres wagowy: 500 g - 999 g
  • Waga: 500 g

Waga
594 g
Zawartość
0.5 l
Liczba sztuk
1
EAN
0811665016943
811665016943
Numer producenta
SH075104__455
Producent
Urine Off

Waga
594 g
Zawartość
0.5 l
Liczba sztuk
1
EAN
0811665016943
811665016943
Numer producenta
SH075104__455
Producent
Urine Off
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 181
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 209
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 533
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
35,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla Mata chłodząca 50 × 40 cm niebieska
Mata chłodząca 50 × 40 cm niebieska
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
71,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mata ortopedyczna z pianką memory dla psa i kota 76x51 cm
Mata ortopedyczna z pianką memory dla psa i kota 76x51 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
210,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Urine Off Dog & Puppy Odor & Stain Remover - do usuwania plam moczu 118ml
Urine Off Dog & Puppy Odor & Stain Remover - do usuwania plam moczu 118ml
448,31 zł/1l
52,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
362,70 zł
Sprzedawca: Green_Country
Zdjęcie produktu dla ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 118
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 140x200 cm z podstawą łóżka, łóżko tapicerowane aksamitem ze stelażem z listew i schowkiem, łóżko do przechowywania, funkcjonalne łóżko dwuosobowe, szare
Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 140x200 cm z podstawą łóżka, łóżko tapicerowane aksamitem ze stelażem z listew i schowkiem, łóżko do przechowywania, funkcjonalne łóżko dwuosobowe, szare
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
1 074,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla Ścianka narzędziowa -1152 x 780 mm - Zestaw 58 uchwytów narzędziowych z perforowaną ścianką System przechowywania Perforowana ścianka narzędziowa Półka ścienna Półka warsztatowa
Ścianka narzędziowa -1152 x 780 mm - Zestaw 58 uchwytów narzędziowych z perforowaną ścianką System przechowywania Perforowana ścianka narzędziowa Półka ścienna Półka warsztatowa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
129,99 zł
Sprzedawca: PAFEN
Bestseller
An elderly man stands next to a white folding door and gives a thumbs up.
Drzwi Harmonijkowe St13 Białe 85 x 203 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
345,00 zł
Sprzedawca: Standom
Zdjęcie produktu dla Deszczownica, duża główka prysznicowa, wodooszczędna głowica prysznicowa o wysokim ciśnieniu XXL - 6 trybów natrysku (bez węża) - i relaksujący wypoczynek
Deszczownica, duża główka prysznicowa, wodooszczędna głowica prysznicowa o wysokim ciśnieniu XXL - 6 trybów natrysku (bez węża) - i relaksujący wypoczynek
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
236,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce
Zdjęcie produktu dla KRUMAD elektryczna packa na muchy 2 w 1 - ładowana przez USB-C, LED, 3-warstwowa siatka ochronna i stojak - zabójca komarów, much i os
KRUMAD elektryczna packa na muchy 2 w 1 - ładowana przez USB-C, LED, 3-warstwowa siatka ochronna i stojak - zabójca komarów, much i os
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
51,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBRAN_EUROPE
Zdjęcie produktu dla Canon PG-545, Standardowa wydajność, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak
Canon PG-545, Standardowa wydajność, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 204
93,00 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla Bezuciskowe szelki dla psa S
Bezuciskowe szelki dla psa S
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
22,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 35977, Pies, Pluszowa zabawka, Wielobarwny, Tkanina, Plusz, 260 mm
TRIXIE 35977, Pies, Pluszowa zabawka, Wielobarwny, Tkanina, Plusz, 260 mm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
31,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Etui kosmetyczne Zmile Etui kosmetyczne Velvety
Etui kosmetyczne Zmile Etui kosmetyczne Velvety
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
205,53 zł
Sprzedawca: Bambule
Zdjęcie produktu dla 2 sztuki 5M 50 lampek choinkowych LED z timerem bateryjnym i 8 trybami pracy Lampki choinkowe na balkon, imprezę, wesele, festiwal, ciepła biel
2 sztuki 5M 50 lampek choinkowych LED z timerem bateryjnym i 8 trybami pracy Lampki choinkowe na balkon, imprezę, wesele, festiwal, ciepła biel
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
94,09 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla KaraLuna – dywanik do wąchania I zabawka dla psów, zabawka logiczna H mata do karmienia
KaraLuna – dywanik do wąchania I zabawka dla psów, zabawka logiczna H mata do karmienia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unyqoos
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 266
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DH630SL, recyrkulacja powietrza, 60 cm, 35 kWh/rok, czarny
DH630SL, recyrkulacja powietrza, 60 cm, 35 kWh/rok, czarny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
690,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do D
Sprzedawca: AO-Projekt-GmbH
Zdjęcie produktu dla Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 219
84,89 zł
-5,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec do samochodu - mata dla psa MP5403
Pokrowiec do samochodu - mata dla psa MP5403
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
57,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 260
149,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Jiubiaz hulajnoga dziecięca hulajnoga do zabawy hulajnoga 3-kołowa hulajnoga dziecięca koła LED do 50 kg regulowana wysokość czarny
Jiubiaz hulajnoga dziecięca hulajnoga do zabawy hulajnoga 3-kołowa hulajnoga dziecięca koła LED do 50 kg regulowana wysokość czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 181
161,96 zł
-31,50 zł
130,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Wkład do mopa Vileda UltraMax Power 2 w 1
Wkład do mopa Vileda UltraMax Power 2 w 1
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
31,21 zł
Sprzedawca: BrickBloom
Zdjęcie produktu dla Halmar Stołek ze schowkiem Cricket - jasnoszary
Halmar Stołek ze schowkiem Cricket - jasnoszary
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
250,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MIRAT

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 23 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw odkurzacza do pielęgnacji psów z maszynką do strzyżenia | 6-w-1 do pielęgnacji sierści małych i średnich ras psów | Pojemnik 1,5 L, szczotka i pilnik do pazurów
Zestaw odkurzacza do pielęgnacji psów z maszynką do strzyżenia | 6-w-1 do pielęgnacji sierści małych i średnich ras psów | Pojemnik 1,5 L, szczotka i pilnik do pazurów
758,01 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: SVGcommerce
139,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 7w1 Zestaw do Pielęgnacji Zwierząt z Odkurzaczem Maszynka Trymer do Sierści 1L
7w1 Zestaw do Pielęgnacji Zwierząt z Odkurzaczem Maszynka Trymer do Sierści 1L
622,00 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Luminia
197,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni oraz hodowlanych 40x4 ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni oraz hodowlanych 40x4 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
1 624,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LARS360 stół do strzyżenia zwierząt stół do strzyżenia psów stół do pielęgnacji psów z regulacją wysokości składany stół do pielęgnacji zwierząt z dolnym koszem, 113 x 60 cm, do 100 kg
LARS360 stół do strzyżenia zwierząt stół do strzyżenia psów stół do pielęgnacji psów z regulacją wysokości składany stół do pielęgnacji zwierząt z dolnym koszem, 113 x 60 cm, do 100 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
440,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
4,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Automatyczna suszarka do zwierząt domowych, kabina susząca dla kotów, wyświetlacz LCD dotykowy, 360° suszenie dla kotów i innych zwierząt
Automatyczna suszarka do zwierząt domowych, kabina susząca dla kotów, wyświetlacz LCD dotykowy, 360° suszenie dla kotów i innych zwierząt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
848,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 150ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 150ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
933,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,40 zł
Sprzedawca: EDANTI
81,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon dla szczeniąt, psów i kotów Pet Mild Coconut 250 ml
Szampon dla szczeniąt, psów i kotów Pet Mild Coconut 250 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
Sprzedawca: EDANTI
83,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla wysokiej jakości szampon przeciw wszawicy w połączeniu z silnie działającym płynem dla dorosłych i dzieci – środek przeciw wszawic - Läuse Weg Klinik
wysokiej jakości szampon przeciw wszawicy w połączeniu z silnie działającym płynem dla dorosłych i dzieci – środek przeciw wszawic - Läuse Weg Klinik
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lause_Weg_Klinik
750,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Psa Kota Zwierząt Naturalny Niedrażniący Pielęgnujący 250 Ml
Szampon Dla Psa Kota Zwierząt Naturalny Niedrażniący Pielęgnujący 250 Ml
20,37 zł
Sprzedawca: EDANTI
81,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L + 1 L | Odour & Stain Remover | Naturalny środek czyszczący przeciwko kociemu moczowi i nieprzyjemnym zapachom
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L + 1 L | Odour & Stain Remover | Naturalny środek czyszczący przeciwko kociemu moczowi i nieprzyjemnym zapachom
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,71 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
29,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
159,68 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
31,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5.5 L | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do czyszczenia plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5.5 L | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do czyszczenia plam
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,71 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
32,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2 L + 500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2 L + 500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,70 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
51,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla UNIWERSALNA, BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Z Tytanu
UNIWERSALNA, BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Z Tytanu
64,99 zł
Darmowa wysyłka15% zniżki
Sprzedawca: HomeMarkt24
216,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
83,99 zł
Sprzedawca: kaeferling
1 049,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 500 ml | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 500 ml | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
36,19 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 3x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 3x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
97,51 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
65,01 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
70,26 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
70,26 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 45ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 45ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
1 444,22 zł/1l