5,0



Na podstawie 2 opinii
Oryginalny australijski ostry i pikantny sos BBQ z Raucharoma 355 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,49 zł
108,42 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kühne sos do szaszłyków smaczny i pikantny 250ml38,80 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bens Oryginalny sos kantoński sojowy pikantny o pysznym smaku 400g36,55 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Old Texas Whisky Pepper Steak Sauce aus Jalapenoschoten 250ml152,08 zł/1l
38,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos barbecue Sweet Baby Ray's Original 425 ml233,63 zł/1l
119,15 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Oryginalny australijski sos BBQ o pikantnym smaku dymu 355 ml
108,42 zł/1l
38,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Australian Awesome Steak Sauce - wszystko, co najlepsze w Australii 250 ml
152,92 zł/1l
38,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi sos bbq oryginalny 510g
46,41 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bulls Eye Original BBQ Sauce o intensywnym dymnym smaku 300ml
56,06 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos Hot Chili, 210 ml
85,24 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Remia Zigeunersaus Pittig 500 ml – Pikantny, pikantny sos do mięs i grilla
42,94 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Stokes BBQ Sauce ostry i pikantny z subtelnym aromatem dymu 267 ml
123,26 zł/1l
32,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yildriz Amerikaanse Barbecue Sauce 265 ml – Pikantny sos BBQ do grillowania
341,70 zł/1kg
90,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
261,56 zł/1l
65,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

SOS GRILL & BURGER BEZGLUTENOWY300 ml - BYODO
55,20 zł/1l
16,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Heinz Sos burgerowy 220 ml
45,86 zł/1l
15,85 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
74,95 zł/1l
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostry sos chili 250ml
71,60 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Oryginalny australijski sos BBQ o ostrym i pikantnym smaku z nutą wędzoną, 355 ml
Przegląd produktu
THE ORIGINAL AUSTRALIAN HOT AND SPICY BBQ SAUCE to mocno przyprawiony SOS GRILLOWY w opakowaniu o pojemności 355 ml. Dzięki intensywnemu AROMATOWI WĘDZONEMU i wyraźnej OSTROŚCI zapewnia prawdziwy smak BBQ o każdej porze roku. Niezależnie od tego, czy potrawa pochodzi z grilla, czy z kuchni, ten SOS BBQ wnosi na talerz bogate przyprawy.
Najważniejsze cechy
SOS BBQ HOT AND SPICY łączy w sobie nuty wędzone z pikantną ostrością. Zrównoważona receptura zapewnia pełne doznania smakowe z przyjemnym posmakiem. Opakowanie o pojemności 355 ml jest idealne do użytku domowego i oferuje wszechstronne możliwości zastosowania podczas grillowania i gotowania.
Wskazówki dotyczące stosowania sosu
Sos THE ORIGINAL AUSTRALIAN HOT AND SPICY BBQ SAUCE szczególnie dobrze komponuje się z DROBIEM, STEKAMI, BURGERAMI i ŻEBRAMI. Nadaje się również jako MARYNATA do mięsa lub jako sos przyprawowy do domowych sosów i pikantnych potraw. Nadaje również wędzoną i pikantną nutę gotowym produktom.
Często zadawane pytania
SOS BBQ HOT AND SPICY jest gotowy do podania i można go używać od razu. Nadaje się do dań na ciepło i na zimno, łącząc intensywny aromat wędzenia z wyczuwalną ostrością. Po otwarciu dobrze zamknąć i przechowywać w chłodnym miejscu.
51149 Kolonia
Niemcy
Oryginalny australijski sos BBQ Hot & Spicy o ostrym, dymnym smaku
Dzięki swojemu pikantnemu i dymnemu smakowi, sos Hot & Spicy BBQ jest idealnym dodatkiem do wielu potraw.
Ostry sos BBQ
Pikantny, lekko ostry sos BBQ o wędzonym smaku. Szczególnie dobrze smakuje z grillowanymi potrawami z drobiu, takimi jak skrzydełka z kurczaka.
Składniki
Przecier pomidorowy (57%), cukier trzcinowy, słód jęczmienny w proszku, miód, ocet spirytusowy, koncentrat soku jabłkowego, sól, aromat dymu wędzarniczego, melasa, tamaryndowiec, przyprawy (zawierają gorczycę), barwnik: cukier karmelizowany, suszony czosnek, suszona cebula, pieprz czarny, suszone papryczki chilli, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa.
Pochodzenie: USA Podmiot odpowiedzialny: Sydney & Frances GmbH & Co. KG, Ettore-Bugatti-Str. 39, 51149 Kolonia, Niemcy
Pikantny, ostry sos BBQ o wędzonym smaku.
Szczególnie dobrze smakuje z daniami z drobiu, takimi jak skrzydełka z kurczaka.
Zawartość: 355 ml
Składniki:
- Przecier pomidorowy
- Cukier
- Słód w proszku
- Ocet spirytusowy
- modyfikowana mąka kukurydziana
- Koncentrat soku jabłkowego
- Sól
- naturalny aromat dymu wędzarniczego
- Sos Worcestershire
- Syrop kukurydziany
- Sardele
- hydrolizowana soja
- Białko kukurydzy
- Strąki tamaryndowca
- Sól
- Czosnek
- Przyprawy
- Papryczki chili
- naturalne aromaty
- Barwnik karmelowy
- Regulator kwasowości kwas cytrynowy
- suszona papryka chili
- czarny pieprz
- Przyprawy
- suszony czosnek
- suszona cebula
Wartości odżywcze:
- Kalorie 726
- Kalorie (kcal) 174
- Tłuszcz 0,28 g
- w tym nasycone 0,1 g
- Węglowodany 39,98 g
- - w tym cukier 37,37 g
- Białko 1,25 g
- Sól 2,68 g
odpowiedzialna firma spożywcza Sydney & Frances GmbH & Co KG, Ettore-Bugatti-Str. 39, 51149 Kolonia, Niemcy
Grillować można przez cały rok. Nie zawsze na plaży, na kempingu czy w ogrodzie, ale także we własnej kuchni. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką smaczne sosy do grilla. Jednym z najsmaczniejszych jest "Australian Hot & Spicy BBQ Sauce" w poręcznym opakowaniu o pojemności 355 ml. Bazujący na przecierze pomidorowym sos barbecue doprawiony jest czosnkiem, aromatem dymu wędzarniczego, tamaryndowcem, pieprzem, miodem i oczywiście sporą porcją chili. Mocny smak zapewnia zatem pewną pikantność; ogólna kompozycja bardzo dobrze smakuje z mięsem, a zwłaszcza z drobiem. Oczywiście sos może być również stosowany do uszlachetniania domowych sosów, gotowych produktów i marynat.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.355 l
- Lista składników
- Przecier pomidorowy (56,75%), cukier trzcinowy, słód jęczmienny w proszku, miód, ocet spirytusowy, koncentrat soku jabłkowego, sól, aromat dymu wędzarniczego, melasa, tamaryndowiec, przyprawy (zawierają gorczycę), barwnik: cukier karmelizowany, czosnek suszony, cebula suszona, pieprz czarny, papryczka chilli suszona, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kJ/kcal 726 kj/174 kcal Tłuszcz 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g Węglowodany 40,0 g w tym cukier 37,0 g Białko 1,3 g Sól 2,7
- Waga
- 0.4 g
- Wymiary
- 5x5x22
- Firma spożywcza
- Sydney & Frances GmbH & Co. KGEttore-Bugatti-Str. 39 51149 Köln, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sos BBQ ostry i pikantny
- Producent
- Food Imagineering
- Numer producenta
- 510023
- EAN
- 0734027111325734027111325
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.355 l
- Lista składników
- Przecier pomidorowy (56,75%), cukier trzcinowy, słód jęczmienny w proszku, miód, ocet spirytusowy, koncentrat soku jabłkowego, sól, aromat dymu wędzarniczego, melasa, tamaryndowiec, przyprawy (zawierają gorczycę), barwnik: cukier karmelizowany, czosnek suszony, cebula suszona, pieprz czarny, papryczka chilli suszona, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kJ/kcal 726 kj/174 kcal Tłuszcz 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g Węglowodany 40,0 g w tym cukier 37,0 g Białko 1,3 g Sól 2,7
- Waga
- 0.4 g
- Wymiary
- 5x5x22
- Firma spożywcza
- Sydney & Frances GmbH & Co. KGEttore-Bugatti-Str. 39 51149 Köln, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sos BBQ ostry i pikantny
- Producent
- Food Imagineering
- Numer producenta
- 510023
- EAN
- 0734027111325734027111325
Pasuje również do tego

Oryginalny australijski sos BBQ o pikantnym smaku dymu 355 ml
108,42 zł/1l
38,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oryginalna australijska marynata Lumi Lumi Chilli Ginger z soją 355 ml
114,73 zł/1l
40,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oryginalny australijski ketchup pomidorowy z chili dla dorosłych 355 ml
107,92 zł/1l
38,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Australian Awesome Steak Sauce - wszystko, co najlepsze w Australii 250 ml
152,92 zł/1l
38,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mississippi sos bbq oryginalny 510g
46,41 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bulls Eye Original BBQ Sauce o intensywnym dymnym smaku 300ml
56,06 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Old Texas Whisky Pepper Steak Sauce aus Jalapenoschoten 250ml
152,08 zł/1l
38,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Mama Zula Wild African BBQ Sauce Hot Harissa Style im Glas 320ml
38,97 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Sweet Whiskey und Honig Tennessee Style BBQ Sauce 300ml
54,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Sauces Red Habanero in der Flasche 95ml
202,84 zł/1l
19,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400ml 4-pak
12,59 zł/1l
20,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos BBQ Old Texas Ghost Pepper Chilli o smaku dymu wędzarniczego 455ml
93,08 zł/1l
42,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Barbecue Sauce dymny pikantny smak barbecue 250ml
39,16 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Worcestershire Delicpol 290 ml
73,55 zł/1l
21,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mama Zula Wild African BBQ – sos curry z papryczką jalapeno, słoik, pikantny, 320 ml
38,97 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Worcestershire Lea and Perrin mocno przyprawiony 150ml
110,73 zł/1l
16,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns BBQ Sauce Original do burgerów, steków, żeberek i innych 250ml
52,64 zł/1l
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original o przyjemnym cebulowym smaku 930g
43,76 zł/1kg
40,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Honey BBQ sos barbecue o słodkim, dymnym smaku 300ml
66,33 zł/1l
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wan Kwai Ketjap Manis łagodny gęsty sos słodko-pikantny 500ml
69,02 zł/1l
34,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Macarico Piri Piri Portugalski ostry sos barbecue z chili 200g
80,90 zł/1kg
16,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr sos czosnkowy łagodny kremowy idealny do grilla 250ml
33,88 zł/1l
8,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stokes BBQ Sauce Original o przyjemnym dymnym smaku 250ml
131,96 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,16 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg