5,0



Na podstawie 3 opinii
Yum Yum Insant zupa warzywna z makaronem, 30 saszetek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
118,67 zł
65,93 zł / 1kg
+ 55,08 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty fix i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak31,02 zł/1kg
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen249,94 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Błyskawiczna zupa makaronowa One Asia o smaku kaczki z pikantnymi przyprawami 85 g37,78 zł/1kg
3,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Guten Appetit Zupa wołowa z makaronem i warzywami 85g61,41 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

YumYum Torebka błyskawicznej azjatyckiej zupy makaronowej o smaku kaczki 60g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

YumYum Torebka błyskawicznej azjatyckiej zupy makaronowej o smaku warzywnym 60 g
50,17 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Błyskawiczna z kluskami typu noodle, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
113,22 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
32,13 zł/1kg
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x 140g) 700g
81,21 zł/1kg
56,85 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

YumYum Torebka błyskawicznej azjatyckiej zupy makaronowej o smaku pikantnego curry 60 g
101,50 zł/1kg
6,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

YumYum Instant Asian Noodle Soup Bag o smaku wołowiny 60g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln
75,56 zł/1kg
52,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
401,29 zł/1kg
56,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Makaron instant Nong Shim Shin Ramyun ostry (5 x 120 g)
110,15 zł/1kg
66,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,33 zł/1kg
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Magic Asia Noodle Cup Duck Snack mit Entengeschmack 65g
138,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Demae Ramen, Błyskawiczna z kluskami typu noodle, 100 g, 100 g, Kurczak, CE, Plastikowa torba
43,90 zł/1kg
4,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Instant Nudeln Tom Yum Shrimp 10er Pack (10 x 100g) Asia Nudelsuppe
117,10 zł/1kg
11,71 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Zupa ramen o łagodnym smaku 120 g
47,83 zł/1kg
7,46 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Makaron błyskawiczny o smaku warzywnym
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Alergeny
- Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 1800 g
- Firma spożywcza
- Wan Thai Foods Industry Company LimitedKhwaeng Min Buri, Khet Min BuriKrung Thep Maha Nakhon 10510Thailand
- Nazwa handlowa
- Makaron błyskawiczny o smaku warzywnym
- Producent
- Yum Yum
- Liczba sztuk
- 373
- Numer producenta
- 296481
- EAN
- 8852018141068
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Alergeny
- Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 1800 g
- Firma spożywcza
- Wan Thai Foods Industry Company LimitedKhwaeng Min Buri, Khet Min BuriKrung Thep Maha Nakhon 10510Thailand
- Nazwa handlowa
- Makaron błyskawiczny o smaku warzywnym
- Producent
- Yum Yum
- Liczba sztuk
- 373
- Numer producenta
- 296481
- EAN
- 8852018141068
Pasuje również do tego

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Indomie Chicken Instant Noodles 350g – Szybki, pyszny makaron z kurczakiem
88,14 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
475,79 zł/1kg
66,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
352,72 zł
Sprzedawca: Green_Country

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Karnisz srebrny, rozciągalny, 115–200 cm, zestaw stylowy wraz z akcesoriami, 3 wsporniki, stal nierdzewna, karnisz z końcówkami
38,27 zł
Sprzedawca: Bestlivings

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
38,57 zł/1m
57,86 zł
Sprzedawca: BRaUN_Elektro

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
32,13 zł/1kg
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 24,5 cm
175,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Czajnik elektryczny LEHMANN bezprzewodowy ze stali nierdzewnej 1,8 l, 2200 W, stalowy mocny
244,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

SCHWAIGER -GM3000- Mysz dla graczy | Podświetlenie RGB | Mysz komputerowa z kablem i ergonomicznym kształtem | z 6 przyciskami | czarna | dodatkowe podświetlenie
46,58 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
131,47 zł
-52,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,49 zł
Sprzedawca: Easytoys

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Play by Play Sonic the Hedgehog: Sonic 30 cm Plush
106,36 zł
Sprzedawca: BEBELUC

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zupa
szybki i smaczny rosół z makaronem
Oceniono dnia 20 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pomidorowy z tuńczykiem Tonno 620 g Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,98 zł/1kg

Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,47 zł/1kg

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,94 zł/1kg

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards
31,02 zł/1kg

Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,32 zł/1kg

Knorr baza gulaszowa pikantna idealna do dań mięsnych 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
179,05 zł/1kg

Knorr klarowny sos błyskawiczny delikatny 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,18 zł/1kg

Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
148,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,01 zł/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,94 zł/1kg

BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,47 zł/1kg

Zupa cebulowa Knorr z pyszną smażoną cebulką na 3 talerze 46g
4,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,84 zł/1kg

Knorr 8710522983966, 175 g, 109 kcal, 458 kJ, 2,6 g, 0,2 g, 0,8 g
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,28 zł/1kg

Knorr 8710522983980, 175 g, 120 kcal, 490 kJ, 2,5 g, 0,4 g, 0,6 g
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,33 zł/1kg

Lukull Dessert Cherries Griottes opakowanie zbiorcze dla cateringu 2000g
134,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,33 zł/1kg

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,13 zł/1kg

Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,24 zł/1kg

Pasztety królowej Lacroix 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,50 zł/1kg

CHIPSY WARZYWNE SOLONE BEZGLUTENOWE90 g -ZENTRALE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,37 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
226,33 zł/1kg