5,0



Na podstawie 5 opinii
Haribo Mega-ROUL Fruchtgummi, Twarda gumowaty, 45 g, Owoce, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
143,94 zł
65,43 zł / 1kg
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg47,99 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
77,44 zł/1kg
96,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 39185, Twarda gumowaty, 45 g, Owoce, Wielobarwny, 1452 kJ, 342 kcal
84,82 zł/1kg
152,67 zł
Sprzedawca: Candyspot

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
859,41 zł/1kg
58,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10003477 ROULETTE Fruchtgummi 50 St. 1,25kg
79,70 zł/1kg
99,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10054375 HARIBO Mega-Roulette Fruchtgummi 40 St.
64,55 zł/1kg
116,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
37,17 zł/1kg
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
48,30 zł/1kg
4,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Open Food 4001686372852, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g, 6,9 g
46,47 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gumy owocowe Haribo Goldbären w praktycznym kieszonkowym opakowaniu 75g
49,33 zł/1kg
3,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,25 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
379,31 zł/1kg
60,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Twarda gumowaty
- Pojemność:
- 45 g
- Smak:
- Owoce
- Kolor produktu:
- Wielobarwny
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1459 kJ
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 343 kcal
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 77 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 46 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 0,5 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 0,1 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 6,9 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,07 g
- Nazwa typu alergenu:
- Jabłko, Marchewkowy
- Skład:
- Glucose syrup, sugar, gelatine, dextrose, acidifier: citric acid, fruit and vegetable concentrates: safflower, apple, spirulina, radish, lemon, sweet potato, carrot, blackcurrant, hibiscus, flavor, color: anthocyanins, coating agent: beeswax white and yellow, Carnauba wax, invert sugar syrup
- Certyfikaty:
- Kraj pochodzenia:
- Niemcy
- Certyfikaty zgodności:
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
- Ilość na paczkę:
- 40 szt.
Haribo Roulette
Gumy owocowe w znanej rolce Haribo.
W 6 różnych owocowych smakach, ale mieszanych: cytrynowym, pomarańczowym, ananasowym, malinowym, truskawkowym i czarnej porzeczki.
W 6 różnych owocowych smakach, ale mieszanych: cytrynowym, pomarańczowym, ananasowym, malinowym, truskawkowym i czarnej porzeczki.
Producent:Haribo GmbH & Co KG, 53105 Bonn, Niemcy
Marka:Haribo
Zawartość: 40 rolek po 45 g
Typ produktu:Mieszanka gum owocowych
Smak:Owoce
Informacje o produkcie:
Nie ponosimy odpowiedzialności za poniższe informacje. Prosimy o sprawdzenie informacji na opakowaniu, ponieważ tylko one są wiążące.
Składniki (zgodnie z opakowaniem):
Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; olej słonecznikowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, spirulina, jabłko, rzodkiewka, słodki ziemniak, marchew, cytryna, czarna porzeczka, hibiskus; barwnik: antocyjany; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty.
Może zawierać śladowe ilości mleka, pszenicy.
Może zawierać śladowe ilości mleka, pszenicy.
Wartości odżywcze na 100 g (zgodnie z instrukcją na opakowaniu):
- Energia: 1459 kJ / 343 kcal
- Tłuszcz <0,5 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g - Węglowodany 77 g
w tym: cukier 46 g - Białko 6,9 g
- Sól 0,07 g
Fani Haribo Roulette znajdą tu coś dla siebie! Haribo Mega Roulette - wyjątkowo długotrwały słodki przysmak.
Czy to jako przekąska między posiłkami, czy jako słodka nagroda - owocowe gumy do żucia po prostu świetnie smakują!
Ananas, soczysta pomarańcza, cytryna, truskawka, malina czy czarna porzeczka - każdy znajdzie coś dla siebie.
1 display z 40 rolkami Haribo Mega Roulette, 40 rolek á 45 g (1,8 KG)
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
Haribo Roulette Mega (40 x 45 g)
Haribo Mega-Roulette oferuje wiele różnorodności w jednej rolce w kolorowej mieszance. To wyjątkowa gratka dla wielu osób, ponieważ pyszne plasterki gumy owocowej są sortowane losowo, więc nigdy nie wiadomo, który smak będzie następny. Daj się zaskoczyć owocowym smakom.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; zakwaszacz: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, jabłko, spirulina, rzodkiewka, cytryna, słodki ziemniak, marchew, czarna porzeczka, hibiskus; aromat; barwnik: antocyjany; substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba; syrop cukru inwertowanego.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych na 100 g Energia 1459 kJ / 343 kcal Węglowodany 77 g w tym cukry 46 g w tym skrobia w tym alkohole wielowodorotlenowe Tłuszcz 0,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g Białko 6,9 g Sól 0,07 g Błonnik
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 2200 g
- Firma spożywcza
- Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
- Nazwa handlowa
- Haribo Roulette Mega
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 39199
- EAN
- 4001686372579
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; zakwaszacz: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, jabłko, spirulina, rzodkiewka, cytryna, słodki ziemniak, marchew, czarna porzeczka, hibiskus; aromat; barwnik: antocyjany; substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba; syrop cukru inwertowanego.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych na 100 g Energia 1459 kJ / 343 kcal Węglowodany 77 g w tym cukry 46 g w tym skrobia w tym alkohole wielowodorotlenowe Tłuszcz 0,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g Białko 6,9 g Sól 0,07 g Błonnik
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 2200 g
- Firma spożywcza
- Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
- Nazwa handlowa
- Haribo Roulette Mega
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 39199
- EAN
- 4001686372579
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Sofa rozkładana Volio z pojemnikiem na pościel Beżowy
2 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Sofa rozkładana Volio z pojemnikiem na pościel Szary
2 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
859,41 zł/1kg
58,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Szkło taktyczne Impact Armour dla Apple iPhone 15
68,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kalendarz adwentowy HARIBO 10041344 300g
276,30 zł/1kg
82,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Stół do gier Homdox 160x70 cm z oświetleniem LED, powierzchnią z włókna węglowego, schowkiem na kable, uchwytem na kubek i haczykiem na słuchawki, czarny
569,00 zł
-70,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
77,44 zł/1kg
96,80 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sofa rozkładana Volio z pojemnikiem na pościel Czarny
2 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
902,25 zł/1kg
36,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,25 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,01 zł/1kg
95,77 zł
Sprzedawca: somnia24

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Apple iPad Pro, 33 cm (13"), 2752 x 2064 px, 256 GB, 8 GB, iPadOS 17, Czarny
9 921,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of – lizaki, puszka 50 sztuk (600 g)
7 474,00 zł/1kg
74,74 zł
Sprzedawca: somnia24

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Bluza typu pull-over "Neon" dla plecaka szkolnego modelu 2IN1 PLUS, kolor żółty
46,29 zł
Sprzedawca: Ranzenmaxx

Zestaw mebli ogrodowych Palencia Grupa wypoczynkowa Zestaw ogrodowy Ławka dla 2 osób ze stolikiem kawowym Stalowa rama Jasnoszary Czarny
537,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

30-metrowa kurtyna świetlna LED , 1200 diod LED ciepłego białego deszczu lodowego kurtyna świetlna na zewnątrz z pilotem i aplikacją , 17 trybów, 4 jasności Boże Narodzenie
319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
247,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Różowy, Strawberry Sweetie, Zmiękczający, Kobiety, Krem, Połysk
28,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Bestseller













Bestseller


Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
41,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,44 zł/1kg

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,82 zł/1kg

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,86 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg