5,0



Na podstawie 5 opinii
Booom Watermelon 1100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,89 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Gumy do żucia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Guma do żucia Wrigley's Big Red 150 sztuk (10x15 pasków)355,08 zł/1kg
173,99 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
DOK Wunderschnuller barwnik do języka 60 cukierków z gumą do żucia 1680g78,00 zł/1kg
131,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CENTER SHOCK 116380 Guma do żucia Centre Shock Mystery 100 sztuk po 4 g każda66,77 zł/1kg
26,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g0,27 zł/1kg
26,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kulki z gumy balonowej o wyglądzie arbuza z sorbetem w proszku 1000g
42,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Tennis Balls Gum 200 kulek gumy do żucia - pakowane pojedynczo
110,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Dystrybutor Gum i Cukierków - Prezent dla Dziecka
334,78 zł/1kg
200,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 sztuk - wyjątkowo kwaśne i bezglutenowe
110,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Guma do żucia papierosy z efektem palenia 24 paczki po 43 g każda 24-pak
1 084,84 zł/1kg
47,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
252,00 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
461,43 zł/1kg
161,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Guma do żucia Kwaśna arbuzowa guma balonowa 300 sztuk puszka 1600g
53,05 zł/1kg
84,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gumy do żucia średnie
81,98 zł/1kg
204,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
139,63 zł/1kg
97,74 zł
Sprzedawca: LAVONIO

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.
248,86 zł/1kg
17,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma bąbelkowa do żucia burger z płynnym nadzieniem 200 sztuk display
84,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tri Fini Dino eggs guma do żucia 200 sztuk w pudełku
46,21 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Chupa Chups Big Babol Tongue Painter smak gumy do żucia w kostkach 27g
53,00 zł/1kg
1,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Gum 3 Owoce Truskawka Zielone Jabłko Smak Malinowy 33g
106,25 zł/1kg
5,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fini Gum Watermelon - Arbuz zawsze i wszędzie
Booom Bubble Gum Watermelon - idealna eksplozja arbuzowego smaku! Zanurz się w soczystym, orzeźwiającym świecie, w którym każda guma do żucia obiecuje intensywnego arbuzowego kopa. Dzięki 200 indywidualnie pakowanym gumom do żucia Booom Bubble Gum Watermelon jest idealnym towarzyszem w podróży, w biurze lub po prostu zawsze, gdy masz ochotę na pyszny smakołyk. Nasz sekret? W każdej gumie do żucia znajdują się wyłącznie składniki najwyższej jakości. Każdy kęs uwalnia pełny smak dojrzałego w słońcu arbuza i pozwala dosłownie poczuć pikantny miąższ na języku. Twoje podniebienie obmywa słodka fala, a usta wypełnia owocowa gorączka. 200 indywidualnie zapakowanych gum do żucia pozwala mieć ulubiony smakołyk zawsze pod ręką. Niezależnie od tego, czy dzielisz się nimi z przyjaciółmi, czy cieszysz się nimi sam - Booom Bubble Gum Watermelon to niezapomniane doznanie smakowe. Nasze zalety są oczywiste: nieodparty smak arbuza w połączeniu z praktycznym indywidualnym opakowaniem sprawia, że Booom Bubble Gum Watermelon to absolutny must-have dla miłośników słodyczy i koneserów. Chrupiąca otoczka gumy do żucia gwarantuje długotrwałą przyjemność żucia, a ekskluzywna receptura pozwala poczuć lato przez cały rok. Booom Bubble Gum Watermelon - produkt, który kusi zmysły i przenosi w świat arbuza. Poczuj owocowego kopa już teraz i doświadcz uzależniającej eksplozji smaku!
W zestawie:
Guma do żucia FINI Bubble Gum Watermelon 200 sztuk Guma do żucia Booom Watermelon 200 sztuk w pudełku ekspozycyjnym indywidualnie zapakowana idealna eksplozja smaku arbuza pozwoli Ci poczuć lato przez cały rok
Booom Watermelon 1100g
Booom Watermelon 1100g - Guma do żucia - Producent: tri d'Aix GmbH, Poststraße 43, 52477 Alsdorf 1 opakowanie -..
| Składniki | |
|---|---|
| Cukier, syrop glukozowy, masa do żucia (lecytyna sojowa), aromat, substancja zakwaszająca (E296), substancja utrzymująca wilgoć (E422), substancje glazurujące (E901, E903), olej roślinny (palmowy/kokosowy), barwniki [kurkumina (E100), karmin (E120), błękit brylantowy FCF (E133), węgiel roślinny (E153)]. Zawiera soję. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe kawałki. Ostrzeżenie: ryzyko zadławienia. | |
| Wartości odżywcze na 100 g | |
| Energia: | 1411 kJ / 332 kcal |
| Tłuszcz: | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0 g |
| Węglowodany: | 83 g |
| w tym cukier: | 74 g |
| Białko: | 0 g |
| Sól: | 0,2 g |
Oryginał z pestkami! / Guma do żucia z kwaśnym nadzieniem: pyszna guma w proszku, która wygląda jak soczyste wnętrze melona
Fini Bubble Gum Watermelon 200 Pack (6 x 940g)
Fini Watermelon to stylowa przekąska. Pyszne gumy do żucia zostały zaprojektowane w kształcie pysznego mini arbuza i w niczym nie ustępują swojemu pierwowzorowi pod względem smaku i wyglądu. Wewnątrz gumy do żucia znajduje się wyjątkowo kwaśne, sorbetowe nadzienie wysadzane czarnymi "pestkami arbuza".
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, KOWN CASE (SOY), aromat, środek zakwaszający: kwas jabłkowy; środek powlekający: wosk pszczeli, wosk carnauba, szelak; barwnik: kurkumina, karmin, błękit brylantowy FCF, węgiel roślinny
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1411 kj Energia kcal 332 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 83GRM Węglowodany, w tym cukier 74GRM Białko 0GRM Sól 0,2GRM
- Alergeny
- Brak alergenówSoja i produkty pochodne
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- tri d'Aix GmbHPoststraße 43, 52477 Alsdorf
- Nazwa handlowa
- Guma do żucia
- Producent
- Tri d'Aix
- Zakres dostawy
- 200 sztuk
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 32950
- EAN
- 8410525128288
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, KOWN CASE (SOY), aromat, środek zakwaszający: kwas jabłkowy; środek powlekający: wosk pszczeli, wosk carnauba, szelak; barwnik: kurkumina, karmin, błękit brylantowy FCF, węgiel roślinny
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1411 kj Energia kcal 332 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 83GRM Węglowodany, w tym cukier 74GRM Białko 0GRM Sól 0,2GRM
- Alergeny
- Brak alergenówSoja i produkty pochodne
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- tri d'Aix GmbHPoststraße 43, 52477 Alsdorf
- Nazwa handlowa
- Guma do żucia
- Producent
- Tri d'Aix
- Zakres dostawy
- 200 sztuk
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 32950
- EAN
- 8410525128288
Pasuje również do tego

Kulki z gumy balonowej o wyglądzie arbuza z sorbetem w proszku 1000g
42,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bubble Gum Nostalgic Maszyna do gumy do żucia Gum Ball Machine 23cm
133,98 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Dystrybutor Gum i Cukierków - Prezent dla Dziecka
334,78 zł/1kg
200,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Relaxdays 10035403, 1 szt.
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,27 zł/1kg
26,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 sztuk - wyjątkowo kwaśne i bezglutenowe
110,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Center Shock Jumping Strawberry Erdbeer super saures Kaugummi 400g
120,35 zł/1kg
48,14 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Fini Tennis Balls Gum 200 kulek gumy do żucia - pakowane pojedynczo
110,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,49 zł/1kg
187,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Wodoodporny ochraniacz na materac 180 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
189,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

24 czekoladowe soczewki - pigułka przeciwstarzeniowa
968,95 zł/1kg
36,82 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

ak tronic Software & Services 12150, Nintendo Switch
128,82 zł
Sprzedawca: ak-trade

tonies 03-0014, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Różowy
971,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Bioetanol bezwonny 96,6% 5 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
14,00 zł/1l
75,27 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Oliwka europejska - 2 szt - Olea europaea - Wysokość 90-100cm - ⌀21cm
306,00 zł
Sprzedawca: Bloomique

SAVIC IRIZ Kuweta z rantem dla kota 42cm szara
78,21 zł/1kg
21,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Parasol N19, parasol ogrodowy, Ø 3m uchylny poliester/aluminium 5kg ~ kremowy
468,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Brita 1023120, 3 szt., Brita, Kartridż
159,19 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 380,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FlatPrime
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 maja 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Dla wielu dzieci duże opakowania są bardziej praktyczne, ponieważ każdy coś dostanie.
Oceniono dnia 26 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Bardzo smaczny
Oceniono dnia 31 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu niesamowite
Pyszny smak
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Guma do żucia Wrigley's Big Red 150 sztuk (10x15 pasków)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
173,99 zł
Sprzedawca: Heartforcards
355,08 zł/1kg

Wystawa kompletna, 40 sztuk: Fini Jumbo Tornado 6, kolor Sauer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
65,84 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
32,92 zł/1kg

Display Complete 12 x Mini automat z gumami do żucia 13 cm do wielokrotnego napełniania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,71 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
46,04 zł/1kg

Tri Fini Dino eggs guma do żucia 200 sztuk w pudełku



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
46,21 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Wyświetlacz Kompletny 200 sztuk: Spinner "Bubble Gum" z płynnym rdzeniem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
46,21 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
46,21 zł/1kg

Piłki tenisowe 4szt 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,56 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

DOK Wunderschnuller barwnik do języka 60 cukierków z gumą do żucia 1680g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,00 zł/1kg

Wyświetlacz z kompletem 200 gumowych cukierków "Vidal Blood Balls" o wadze 5 g każdy, o smaku truskawkowym, kwaśne, z nadzieniem
39,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,50 zł/1kg

Miradent Xylitol guma do żucia Spearmint 200 sztuk
76,16 zł
Sprzedawca: apohealth
336,99 zł/1kg

Guma bąbelkowa do żucia burger z płynnym nadzieniem 200 sztuk display



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Carribean Fruit Mix Bubble Gum owocowa mieszanka gum do żucia 1600g
104,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,30 zł/1kg

Guma do żucia Boom Bubble Gum Banana Split bezglutenowa 200 sztuk display
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,38 zł/1kg

Bubble Gum Boom Tennis Balls Piłki tenisowe z gumy do żucia 200 sztuk display
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,38 zł/1kg

Bubble Gum Boom Camel Balls z płynnym nadzieniem wiśniowym Wyświetlacz
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,38 zł/1kg

Guma do żucia Bubble Gum Boom Vampire twarda karmelowa kwaśna 200 sztuk display
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,38 zł/1kg

Booom Watermelon 1100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Kwaśna arbuzowa guma balonowa 300 sztuk puszka 1600g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,05 zł/1kg

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
30,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30 320,00 zł/1kg

Extra® 451792 Extra® PROFESSIONAL WHITE BUBBLEMINT Kaugummis 50 Dragees



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
22,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
259,55 zł/1kg

Kolorowy dozownik gumy do żucia 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
136,00 zł/1kg