5,0



Na podstawie 3 opinii
Leovet Cold Pack 500 ml, Zawartość: 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
94,95 zł
94,95 zł / 1kg
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty do pielęgnacji koni i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pulfin Fogger Igr 150Ml641,00 zł/1l
96,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
BALLISTOL 26520 BALLISTOL Tierpflegeöl Animal 500,0 ml189,74 zł/1l
94,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Leovet Cold Pack 1000ml, Rozmiar: 1L
303,39 zł/1l
303,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Leovet StrahlSerum 200 ml, Zawartość: 200 ml
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: Ghoda

Leovet Mane Liquid 500 ml, Zawartość: 500ml
248,46 zł/1kg
248,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Leovet Zinc Oxide Spray 200 ml, Zawartość: 200ml
81,35 zł/1kg
81,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cavalor PodoSens - 500 ml
1 007,42 zł/1l
503,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Zedan Szampon przeciw egzemie 250 ml, Zawartość: 250 ml
54,99 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: Ghoda

Leovet Silkcare Shampoo 500 ml, Zawartość: 500ml
120,90 zł/1kg
120,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Cavalor Refresh Wash - 500 ml
478,06 zł/1l
239,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Cavalor ProScent - 500 ml
662,86 zł/1kg
331,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Effol Hoof Ointment czarny, 500 ml
412,92 zł/1l
206,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Cavalor Derma Wash - 500 ml
529,74 zł/1kg
264,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Cavalor Derma Spray - 250 ml
1 165,72 zł/1l
291,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Absorbine Embrocation Liquid 'VetLin' 950ml
201,26 zł/1l
191,20 zł
Sprzedawca: Ghoda

Cavalor White Wash - 500 ml
621,64 zł/1kg
310,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Absorbine SHOW SHEEN, Rozmiar: 950 ml
181,45 zł/1kg
181,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Keralit Keralysin Maść 130 ml
1 199,77 zł/1l
155,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Ballistol Stichfrei 750 ml Pumpsprüher
277,41 zł/1kg
277,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

B & E Hoof Ointment - czarna - 500 ml
355,40 zł/1l
177,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maść końska Apotheker według receptury dr Ulfa Jacoby'ego
Szybko poprawia mobilność!
Cenne składniki, takie jak arnika, rozmaryn, mentol i żywica kadzidłowca, relaksują i ożywiają zarówno konia, jak i jeźdźca oraz korzystnie wpływają na całą muskulaturę.
Dzięki dwufazowemu działaniu, po aplikacji pojawia się kojący, długotrwały efekt chłodzenia. Po nim następuje przyjemny efekt rozgrzewający.
jako Cold Pack Plus z aloesem.
Zawartość 500 ml
Znaczenie dopingowe zgodnie z ADM od 01/09/2016: ADMR niezgodny - 48 godzin oczekiwania
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 0.5 l
- EAN
- 4033081030112
- Numer producenta
- 04625341
- Producent
- Leovet
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 0.5 l
- EAN
- 4033081030112
- Numer producenta
- 04625341
- Producent
- Leovet
Pasuje również do tego

Maść końska Dr Jacoby's Medic 350ml
540,63 zł/1l
189,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HOMCOM Mini sztuczna choinka 60 cm Sztuczna jodła z 73 końcówkami, 8 jagód ostrokrzewu, choinka z bombkami, cementowa podstawa, dekoracja świąteczna do wnętrz, biura, salonu
126,94 zł/1kg
107,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Relaxdays 4052025956196, Pojemnik na drewno kominkowe, Antracyt, Wewnętrzna, 430 mm, 365 mm, 345 mm
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
![Zdjęcie produktu dla Stojak na drewno opałowe Stojak na drewno opałowe Stojak na drewno 100x100x25cm [en.casa]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a56d468d3dec6185c1ed86545631d34d.webp)
Stojak na drewno opałowe Stojak na drewno opałowe Stojak na drewno 100x100x25cm [en.casa]
266,63 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: premiumxl

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

vidaXL Sadzarka z kratką brązowa z litego drewna jodłowego
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 381,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FlatPrime

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Balsam koński SWISS ciepły 250 ml + 50 ml GRATIS
319,17 zł/1l
95,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mini Portfel Mini Portfel Slim Czarny
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Relaxdays – drążek teleskopowy, 66–110 cm, drążek zaciskowy do zasłon prysznicowych, firanek i ościeżnic, stal nierdzewna, bez wiercenia, biały
3 396,00 zł/1m
84,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Siemens iQ300 WN34A141, Od przodu, Wolnostojący, Biały, Lewy, Biały, Przyciski, Obrotowy
4 387,06 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Sekey parasole Parasol balkonowy 210 x 140 cm prostokątny uchylny z regulacją wysokości z pokrowcem ochronnym ochrona UV UPF50 na taras i do ogrodu, szary
199,43 zł
Sprzedawca: Sekeymall

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Elektryczna suszarka bębnowa 830W 3kg Wolnostojąca lub do montażu na ścianie Pięć programów suszenia
1 150,00 zł/1m
690,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Gimi Aliante, Stojak podłogowy, Aluminium, Stal, Niebieski, Biały, 20 m, CE, 1860 mm
341,22 zł/1m
206,44 zł
Sprzedawca: Di-Life

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Radio słoneczne, radio na korbkę z latarką LED, awaryjne radio pogodowe AM/FM, akumulator 2000 mAh, dynamo na korbkę, power bank do smartfona
130,74 zł
-45,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm ze stelażem listwowym, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i wezgłowiem, łóżko do przechowywania funkcjonalne łóżko podwójne velvet
1 451,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Tunturi Cardio Fit M30 Mini rower treningowy / trenażer pedałowy / trenażer rąk i nóg / mini rower / trenażer treningowy dla seniorów z wyświetlaczem LCD - Czarny
352,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

Woltu WS2651, Polipropylen (PP)
310,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Atika Łuparka Asp 8N-2
3 054,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
188,90 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Maść końska
Bardzo dobra jakość. Mogę polecić innym
Oceniono dnia 22 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do usuwania skórek: 60 ml płynu i 30 ml olejku, wraz z narzędziami do pielęgnacji dłoni i stóp
270,34 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 501,89 zł/1kg

Kaminer 27315 Grill ogrodowy na węgiel drzewny z kółkami, 108 x 67 x 96 cm, z termometrem
616,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
26,65 zł/1kg

Zestaw pielęgnacyjny dla psa (3 elementy): wyjątkowo chłonne ręczniki i szczotka do psa
201,54 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
20 154,00 zł/1kg

Szczotka do pielęgnacji sierści dla psów i kotów, z funkcją parowania, w jasnym odcieniu zieleni
273,41 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 242,77 zł/1kg

BALLISTOL 26520 BALLISTOL Tierpflegeöl Animal 500,0 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,87 zł
Sprzedawca: apohealth
189,74 zł/1l

Fartuch dla kowala, profesjonalny fartuch dla kowala, skórzany fartuch dla kowala, skórzany czaprak dla kowala, profesjonalny skórzany czaprak dla kowala, czaprak dla kowala
683,10 zł
Sprzedawca: Zanjo24
699,18 zł/1kg

Wspornikowa skrzynka narzędziowa 2-poziomowa z 3 tacami ze stali nierdzewnej Przenośna, rozszerzalna skrzynka narzędziowa do użytku domowego w motoryzacji
357,95 zł
Sprzedawca: Zanjo24
144,57 zł/1kg

Wycinak do kartonu do drapaka dla kota Narzędzie do cięcia drapaka z nadrukiem 3D Gr��n Gr��n
132,40 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 891,43 zł/1kg

Trymer do kopyt, Trymer do kopyt dla kowali, Profesjonalny trymer do kopyt, Stalowy trymer do kopyt, Trymer do kopyt dla koni, Narzędzie do przycinania kopyt, Narzędzie dla kowali, Narzędzie dla koni
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
945,71 zł/1kg

Outliner Focus Pads With Gel Padding Leather
527,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Schermaschinen-Öl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
41,20 zł
Sprzedawca: PolisElectro
349,15 zł/1l

KW Chlorheksydyna w proszku - do dezynfekcji małych ran u psów, kotów i koni - 50 g
130,35 zł
-45,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,65 zł
Sprzedawca: PolisElectro
1 693,00 zł/1kg

Szczotka do sierści zwierząt Narzędzie do czyszczenia odkurzacza Dyson Groom Animal Allergy
78,06 zł
Sprzedawca: elezone
545,87 zł/1kg