Liczba sztuk:

50
  • 1
    Pokaż dostępne warianty
  • 50

Waga:

0.06 kg
  • 0.06 kg
  • 0.75 kg
    Pokaż dostępne warianty

Compo Agrosil 50Gr 10267-2

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

374,99 zł

6 249,83 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 9 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Nawozy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
133,53 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
400,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
Zdjęcie produktu dla (2,49EUR/1kg) 1 kg nawozu do pomidorów na ok. 10 krzewów pomidorów
(2,49EUR/1kg) 1 kg nawozu do pomidorów na ok. 10 krzewów pomidorów
612,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
612,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ukorzeniacz do Sadzonek Półzdrewniałych BROS 50g – Skuteczne Ukorzenianie Roślin
Ukorzeniacz do Sadzonek Półzdrewniałych BROS 50g – Skuteczne Ukorzenianie Roślin
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
211,06 zł/1kg
35,88 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Nawóz uniwersalny naturalny Biohumus Super Forte 1,2L
Nawóz uniwersalny naturalny Biohumus Super Forte 1,2L
9,53 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
11,44 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Zdjęcie produktu dla Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
8,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,02 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
91,13 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
91,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nawóz ukorzeniający do sadzonek zdrewniałych AGRECOL 30ML
Nawóz ukorzeniający do sadzonek zdrewniałych AGRECOL 30ML
246,00 zł/1l
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,38 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Zdjęcie produktu dla Npk 3Kg Granulowane Nawozy
Npk 3Kg Granulowane Nawozy
10,47 zł/1kg
31,42 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Płynny nawóz do roślin zielonych Biohumus 1l
Płynny nawóz do roślin zielonych Biohumus 1l
12,59 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,59 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Niebieski nawóz Gärtner 8+8+8, 5 kg
Niebieski nawóz Gärtner 8+8+8, 5 kg
85,00 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
424,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Florovit obornik kurzy worek 5l granulowany nawóz
Florovit obornik kurzy worek 5l granulowany nawóz
5,78 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
28,90 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla COMPO  2225812004 COMPOObst- und Gemüsedünger, 2,5 Liter
COMPO 2225812004 COMPOObst- und Gemüsedünger, 2,5 Liter
184,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
486,99 zł
-25,00 zł
461,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Aktywator gleby Oscorna do ulepszania gleby, dodatek do gleby, worek 10 kg
Aktywator gleby Oscorna do ulepszania gleby, dodatek do gleby, worek 10 kg
0,05 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Aktywator wzrostu korzeni i wzmacniacz roślin Manna Arbostral, 1 litr, do powierzchni 20 m²
Aktywator wzrostu korzeni i wzmacniacz roślin Manna Arbostral, 1 litr, do powierzchni 20 m²
345,30 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
441,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla COMPO Nawóz do róż 1 litr
COMPO Nawóz do róż 1 litr
313,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Nawóz ogrodniczy Neudorff Azet - 5 kg
Nawóz ogrodniczy Neudorff Azet - 5 kg
93,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Neudorff Azet Citrus & Mediterranean Plant Fertiliser - 250 ml
Neudorff Azet Citrus & Mediterranean Plant Fertiliser - 250 ml
1 571,96 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

COMPO AGROSIL Root Turbo daje korzeniom roślin nową moc. Unikalny, wysoce skuteczny środek wspomagający ukorzenianie zapewnia silny, głęboki system korzeniowy i stymuluje korzenie do zrównoważonego wzrostu. Dzięki szybkiemu i stabilnemu tworzeniu korzeni trawniki, róże, krzewy, drzewa oraz wszystkie rośliny balkonowe i doniczkowe mogą bezpiecznie rosnąć. AGROSIL chroni przed infekcjami grzybiczymi i wyraźnie poprawia strukturę gleby. Składniki odżywcze są wykorzystywane bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej, umożliwiając roślinom doskonały rozwój. 20% fosforanu zapewnia dodatkową stymulację korzeni, skuteczny koloid krzemianowy służy jako optymalny zbiornik wody, powietrza i składników odżywczych.

  • Unikalna pomoc w ukorzenianiu

  • Dla szybkiego i niezawodnego wzrostu

  • 20% fosforanu dla stymulacji korzeni

  • Koloid krzemianowy jako idealny rezerwuar wody, powietrza i składników odżywczych

  • Dla masywnego, głęboko sięgającego systemu korzeniowego

  • Skuteczna ochrona przed infekcjami grzybiczymi

  • Poprawia strukturę gleby

  • Aktywuje wzrost korzeni

  • Długotrwały efekt

Nie nadaje się do użytku w
Nadaje się do użytku w szklarni
Nie nadaje się do użytku
nadaje się do użytku w pomieszczeniach
Nie nadaje się do użytkuna
Balkonach i tarasach
Nadaje się do użytku w
Ogród


COMPO AGROSIL Root Turbo 700 g

  • Zawiera trwały koloid krzemianowy będący idealnym rezerwuarem wody, powietrza i składników odżywczych
  • Zapewnia silny, głęboki system korzeniowy
  • Chroni roślinę przed infekcjami grzybiczymi
  • COMPO AGROSIL Root Turbo to wysoce skuteczny środek wspomagający ukorzenianie, zapewniający silny i głęboki system korzeniowy
  • Przyspiesza wzrost nowych nasadzeń drzew, trawników, krzewów, róż w otwartym terenie, a także wszystkich roślin doniczkowych
  • Produkt zawiera unikalne połączenie 20% fosforanu stymulującego korzenie i trwałego koloidu krzemianowego - idealnego zbiornika na wodę, powietrze i składniki odżywcze.
Waga
0.06 kg
Zawartość
0.05 l
Liczba sztuk
50
EAN
4008398202675
Numer producenta
1026702004
Producent
COMPO

Waga
0.06 kg
Zawartość
0.05 l
Liczba sztuk
50
EAN
4008398202675
Numer producenta
1026702004
Producent
COMPO
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Owady Trawnikowe – 5 l na 1250 m2 - Organifer
Koncentrat na Owady Trawnikowe – 5 l na 1250 m2 - Organifer
120,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
602,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
Zdjęcie produktu dla Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 600ml BROS
Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 600ml BROS
75,95 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
45,57 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
Zdjęcie produktu dla Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
32,34 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
5,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 138
10,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom
Zdjęcie produktu dla Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 300ml BROS
Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 300ml BROS
84,27 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
25,28 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 szt.
Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 szt.
74,65 zł/1l
373,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla 20 kg jesiennego nawozu do trawników Beckmann NPK-6+3+13 na ok. 500 m²
20 kg jesiennego nawozu do trawników Beckmann NPK-6+3+13 na ok. 500 m²
6,98 zł/1kg
139,60 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla PERLKA Cyjanamid wapnia 25 kg Nawóz mineralny Nawóz azotowy N Ca Pastwisko
PERLKA Cyjanamid wapnia 25 kg Nawóz mineralny Nawóz azotowy N Ca Pastwisko
13,71 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
342,77 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky
Zdjęcie produktu dla COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
30,91 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
129,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nohel Garden Grass Sand EXPERT 20kg
Nohel Garden Grass Sand EXPERT 20kg
2,79 zł/1kg
55,76 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Wolf-Garten SQ120 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 120, 314829
Wolf-Garten SQ120 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 120, 314829
75,58 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
181,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
79,85 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
79,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
14,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Keramsit granulat drenażowy dla ogrodnictwa 5L 10-20mm
Keramsit granulat drenażowy dla ogrodnictwa 5L 10-20mm
4,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,06 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
1 305,25 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
261,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mączka bazaltowa AGRA 3kg
Mączka bazaltowa AGRA 3kg
4,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,39 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Zdjęcie produktu dla FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie |  Germany
FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie | Germany
16,77 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
169,00 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC
Zdjęcie produktu dla Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
38,84 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
155,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nawóz do magnolii Planta do Magnolii granulat 1 kg
Nawóz do magnolii Planta do Magnolii granulat 1 kg
16,99 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Agro Kristalon Start 0 5 kg (000501)
Agro Kristalon Start 0 5 kg (000501)
62,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,44 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky
Zdjęcie produktu dla BOPON - DUO eliksir do storczyków, odżywia i regeneruje 35 ml - dozownik - 1 szt
BOPON - DUO eliksir do storczyków, odżywia i regeneruje 35 ml - dozownik - 1 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
792,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
237,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Florovit nawóz do borówek ekologiczny i innych roślin kwaśnolubnych karton 1,1l
Florovit nawóz do borówek ekologiczny i innych roślin kwaśnolubnych karton 1,1l
20,69 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Alfa Boost 1 litr ALL-IN-ONE wzmacniacz roślin z naturalnym triakontanolem
Alfa Boost 1 litr ALL-IN-ONE wzmacniacz roślin z naturalnym triakontanolem
380,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
380,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Leaf Vital Koncentrat 1 L – 1 000 m2 – Prírodná Starostlivosť o Listy Do Regeneráciu, Silny Wzrost i Długotrwała Vitalitu – Frassor
Leaf Vital Koncentrat 1 L – 1 000 m2 – Prírodná Starostlivosť o Listy Do Regeneráciu, Silny Wzrost i Długotrwała Vitalitu – Frassor
201,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
201,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
Zdjęcie produktu dla Nawóz do pomidorów 350 g SUBSTRAL
Nawóz do pomidorów 350 g SUBSTRAL
67,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,59 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
211,06 zł/1kg
35,88 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
45,14 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
406,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 14 opinii
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Compo Wurzel Power
Liczba sztuk 1Waga 0,75 kg
Oceniono dnia 17 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Rootowanie
Liczba sztuk 50Waga 0,06 kg
Oceniono dnia 13 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Najwyższa jakość
Liczba sztuk 50Waga 0,06 kg
Oceniono dnia 26 lutego 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zamówienie poszło dobrze
Liczba sztuk 1Waga 0,75 kg
Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 50Waga 0,06 kg
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 50Waga 0,06 kg
Oceniono dnia 20 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 50Waga 0,06 kg
Oceniono dnia 13 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 50Waga 0,06 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer
Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer
Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
989,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer
Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer
Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer
Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
11,85 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer
Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
11,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Uniwersalny Nawóz Wszystko-w-Jednym w Płynie (10 l – na 1000 l) - Organifer
Uniwersalny Nawóz Wszystko-w-Jednym w Płynie (10 l – na 1000 l) - Organifer
214,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
21,50 zł/1l