Liczba sztuk:

4
  • 2
    Pokaż dostępne warianty
  • 4
  • 7
  • 16
    Pokaż dostępne warianty
  • 250
    Pokaż dostępne warianty

Waga:

1764 g
  • 294 g
    Pokaż dostępne warianty
  • 1764 g

TRIXIE 2914, 250 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

31,29 zł

125,16 zł / 1l

+ 15,90 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 8 – pon. 12 października
Łap promocję, póki trwa!
Artykuły do pielęgnacji psów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
81,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,40 zł
Sprzedawca: EDANTI
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 29193, Pies, Szampon, 250 ml
TRIXIE 29193, Pies, Szampon, 250 ml
212,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2545, Pies, 100 ml
TRIXIE 2545, Pies, 100 ml
380,60 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
38,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla TRIXIE Neutral Shampoo, Kot / Pies, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, 250 ml
TRIXIE Neutral Shampoo, Kot / Pies, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, 250 ml
110,64 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
27,66 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2906, Pies, Szampon, Nawilżający, 250 ml
TRIXIE 2906, Pies, Szampon, Nawilżający, 250 ml
73,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,38 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Beaphar Odplamiacz do łez 50 ml
Beaphar Odplamiacz do łez 50 ml
900,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,01 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla DOGSHAMPOO 300ml z rumiankiem szampon dla szczeniąt szampon dla szczeniąt pielęgnacja sierści odżywka do sierści 92
DOGSHAMPOO 300ml z rumiankiem szampon dla szczeniąt szampon dla szczeniąt pielęgnacja sierści odżywka do sierści 92
30,70 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
9,21 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Płaszcz FRANCODEX - szampon dla psów - 1 L
Płaszcz FRANCODEX - szampon dla psów - 1 L
97,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
97,48 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Szampon Karlie White Coat dla psów o białej sierści 300 ml
Szampon Karlie White Coat dla psów o białej sierści 300 ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,02 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Pawlie's szampon dla psów biała sierść - pielęgnacja jasnej sierści, szampon dla psów biała sierść, szampon dla psów maltańczyk akcesoria, szampon pudel, szampon shih tzu, szampon hawańczyk, szampon pomorski
Pawlie's szampon dla psów biała sierść - pielęgnacja jasnej sierści, szampon dla psów biała sierść, szampon dla psów maltańczyk akcesoria, szampon pudel, szampon shih tzu, szampon hawańczyk, szampon pomorski
884,20 zł/1l
221,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
1 344,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Szampon wzmacniający sierść
Szampon wzmacniający sierść
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,90 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla TRIXIE Natural-Oil Conditioner, Pies, 250 ml, Butelka, Świecący
TRIXIE Natural-Oil Conditioner, Pies, 250 ml, Butelka, Świecący
212,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 29192, Pies, Szampon, Nawilżający, 250 ml
TRIXIE 29192, Pies, Szampon, Nawilżający, 250 ml
212,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla 250 ml - Greenfields Dog Shampoo White Coat - pH neutralne - bez parabenów
250 ml - Greenfields Dog Shampoo White Coat - pH neutralne - bez parabenów
456,32 zł/1l
114,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Karlie - Szampon dla szczeniąt 1L, 1030857
Karlie - Szampon dla szczeniąt 1L, 1030857
224,95 zł/1l
224,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Beaphar - Szampon dla psów połysk sierści - 250 ml
Beaphar - Szampon dla psów połysk sierści - 250 ml
1 607,96 zł/1l
401,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 4011905025711, Kot / Pies, Łapa, Krem, 50 ml, Tubka
TRIXIE 4011905025711, Kot / Pies, Łapa, Krem, 50 ml, Tubka
489,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
24,45 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Greenfields Maltese zestaw szampon i spray dla psów 2x250 ml
Greenfields Maltese zestaw szampon i spray dla psów 2x250 ml
260,97 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
159,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Gottlieb Szampon dla pudli z olejkiem makadamia i morelą 300ml
Gottlieb Szampon dla pudli z olejkiem makadamia i morelą 300ml
213,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
63,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Pojemność:
250 ml


Jasna sierść

  • aby zintensyfikować naturalny kolor sierści
  • dla psów o białej lub jasnej sierści
  • szczególnie nawilżający
Składniki wg. Ustawa o środkach myjących i czyszczących: AQUA, SODIUM LAURETH SULPHATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, COCAMIDE MEA, SODIUM CHLORIDE, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE, CITRIC ACID, C12-15 ALKYL LACTATE, GLYCOL DISTEARATE, TRISODIUM CITRATE DIHYDRATE, parfum, DISODIUM DISTYRYLBIPHENYL DISULFONATE, masa reakcyjna METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE i METHYLISOTHIAZOLINONE (3:1), CI 42080, CI 18050 (oznaczenia INCI. Odpowiednie nazwy zgodnie z Farmakopeą UE i numery CAS można znaleźć w bazie danych "CosIng" Komisji Europejskiej i link do niej w sekcji "Więcej informacji")


Trixie Color Champoo White 250 ml
Trixie Color Champoo White 250 ml to szampon dla psów, szczególnie dla psów o białej sierści, który nawilża i wzmacnia naturalny kolor sierści. Twój biały pies nigdy nie był tak biały, jak z tym cudownie pachnącym szamponem dla psów od Trixie! Szampon ten został stworzony specjalnie dla psów o białej lub jasnej sierści i zapewnia, że naturalny kolor sierści wygląda jeszcze bardziej intensywnie. Szampon jest również wysoce nawilżający i zapewnia zdrową, lśniącą sierść.

- Szampon dla psów specjalnie dla psów o białej lub jasnej sierści
- wzmacnia naturalny kolor sierści
- silnie nawilżający
- o wspaniałym zapachu

Zawartość: 250 ml

&Scaron, ampon m&aacute, specjalny&aacute, ln&iacute, skomponowany&aacute, dla białej lub jasnej sierści.

  • Zachowuje&aacute, v&aacute, naturalny jasny kolor, promuje połysk i miękkość sierści.

Przywraca sierści naturalny wygląd, delikatnie ją oczyszcza i odżywia oraz ułatwia jej pielęgnację.



  • zachowuje naturalny jasny kolor sierści
  • promuje połysk i miękkość
  • ekstra odżywczy
  • zawartość: 250 ml

Sposób użycia. Dokładnie spłukać letnią wodą.

Waga
1764 g
Zawartość
0.25 l
Liczba sztuk
4
EAN
4011905029146
Numer producenta
2914
Producent

Waga
1764 g
Zawartość
0.25 l
Liczba sztuk
4
EAN
4011905029146
Numer producenta
2914
Producent
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Beaphar Odplamiacz do łez 50 ml
Beaphar Odplamiacz do łez 50 ml
900,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,01 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
81,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,40 zł
Sprzedawca: EDANTI
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2898, Pies, Szampon, Profesjonalny, Nawilżający, 250 ml
TRIXIE 2898, Pies, Szampon, Profesjonalny, Nawilżający, 250 ml
212,40 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Zestaw ogrodowy z polirattanu Fort Myers 200160, 4-częściowy zestaw mebli ogrodowych z sofą, 2 fotelami i stołem
Zestaw ogrodowy z polirattanu Fort Myers 200160, 4-częściowy zestaw mebli ogrodowych z sofą, 2 fotelami i stołem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 452
816,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Canon PIXMA TS3450, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
Canon PIXMA TS3450, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 503
890,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
1 344,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla SAMSUNG SM-A145RZKVEUB Galaxy A14 4G Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
SAMSUNG SM-A145RZKVEUB Galaxy A14 4G Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 446
2 126,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla GNCC P1 Wewnętrzna kamera monitorująca WLAN z aplikacją, 360°, 1080P, noktowizor, śledzenie ruchu, dwukierunkowe audio
GNCC P1 Wewnętrzna kamera monitorująca WLAN z aplikacją, 360°, 1080P, noktowizor, śledzenie ruchu, dwukierunkowe audio
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
119,96 zł
Sprzedawca: Connected-Living
Zdjęcie produktu dla Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
35,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 25620, Kot, 50 ml
TRIXIE 25620, Kot, 50 ml
513,80 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
25,69 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Centi kołki do ubrań w koszyku Przezroczysty koszyk 30 kolorowych kołków z polipropylenu
Centi kołki do ubrań w koszyku Przezroczysty koszyk 30 kolorowych kołków z polipropylenu
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
410,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 174
291,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Narzędzie do liftingu rzęs K-Pro
Narzędzie do liftingu rzęs K-Pro
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,67 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH
Zdjęcie produktu dla Zestaw do pielęgnacji zwierząt domowych 8 w 1 z odkurzaczem i pilnikiem do pazurów – maszynka do strzyżenia psów i kotów, szczotka do rozczesywania sierści i cichy odkurzacz
Zestaw do pielęgnacji zwierząt domowych 8 w 1 z odkurzaczem i pilnikiem do pazurów – maszynka do strzyżenia psów i kotów, szczotka do rozczesywania sierści i cichy odkurzacz
111,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
289,00 zł
-10,00 zł
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo
Zdjęcie produktu dla Środek do nauki korzystania z kuwety – spray, 175 ml
Środek do nauki korzystania z kuwety – spray, 175 ml
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 536
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla TRIXIE Neutral Shampoo, Kot / Pies, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, 250 ml
TRIXIE Neutral Shampoo, Kot / Pies, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, 250 ml
110,64 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
27,66 zł
Sprzedawca: VISO
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Camry Premium CR 2821, 35 W, 285 x 70 x 220 mm, 760 g
Camry Premium CR 2821, 35 W, 285 x 70 x 220 mm, 760 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
94,00 zł
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Siemens VZ41FGALL, Worek na kurz, Cylinder próżniowy, Biały, Pudełko, 241 mm, 168 mm
Siemens VZ41FGALL, Worek na kurz, Cylinder próżniowy, Biały, Pudełko, 241 mm, 168 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 75
67,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 282
22,49 zł
-2%
21,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Three screen protectors are shown, with one partially obscuring a smartphone screen.
AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 571
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla TRIXIE Natural-Oil Conditioner, Pies, 250 ml, Butelka, Świecący
TRIXIE Natural-Oil Conditioner, Pies, 250 ml, Butelka, Świecący
212,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 219
84,89 zł
-5,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Płaszcz FRANCODEX - szampon dla psów - 1 L
Płaszcz FRANCODEX - szampon dla psów - 1 L
97,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
97,48 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2906, Pies, Szampon, Nawilżający, 250 ml
TRIXIE 2906, Pies, Szampon, Nawilżający, 250 ml
73,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,38 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Recenzje klientów

Na podstawie 9 opinii
Oceniono dnia 1 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szampon dla psów
Liczba sztuk 4
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 250
Oceniono dnia 6 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4
Oceniono dnia 6 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4
Oceniono dnia 13 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4
Oceniono dnia 20 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4
Oceniono dnia 2 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4
Oceniono dnia 3 kwietnia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw odkurzacza do pielęgnacji psów z maszynką do strzyżenia | 6-w-1 do pielęgnacji sierści małych i średnich ras psów | Pojemnik 1,5 L, szczotka i pilnik do pazurów
Zestaw odkurzacza do pielęgnacji psów z maszynką do strzyżenia | 6-w-1 do pielęgnacji sierści małych i średnich ras psów | Pojemnik 1,5 L, szczotka i pilnik do pazurów
758,01 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: SVGcommerce
139,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla wysokiej jakości szampon przeciw wszawicy w połączeniu z silnie działającym płynem dla dorosłych i dzieci – środek przeciw wszawic - Läuse Weg Klinik
wysokiej jakości szampon przeciw wszawicy w połączeniu z silnie działającym płynem dla dorosłych i dzieci – środek przeciw wszawic - Läuse Weg Klinik
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lause_Weg_Klinik
750,00 zł/1l
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla 7w1 Zestaw do Pielęgnacji Zwierząt z Odkurzaczem Maszynka Trymer do Sierści 1L
7w1 Zestaw do Pielęgnacji Zwierząt z Odkurzaczem Maszynka Trymer do Sierści 1L
622,00 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Luminia
197,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni oraz hodowlanych 40x4 ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni oraz hodowlanych 40x4 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
1 624,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LARS360 stół do strzyżenia zwierząt stół do strzyżenia psów stół do pielęgnacji psów z regulacją wysokości składany stół do pielęgnacji zwierząt z dolnym koszem, 113 x 60 cm, do 100 kg
LARS360 stół do strzyżenia zwierząt stół do strzyżenia psów stół do pielęgnacji psów z regulacją wysokości składany stół do pielęgnacji zwierząt z dolnym koszem, 113 x 60 cm, do 100 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
440,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
4,41 zł/1kg
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Automatyczna suszarka do zwierząt domowych, kabina susząca dla kotów, wyświetlacz LCD dotykowy, 360° suszenie dla kotów i innych zwierząt
Automatyczna suszarka do zwierząt domowych, kabina susząca dla kotów, wyświetlacz LCD dotykowy, 360° suszenie dla kotów i innych zwierząt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
831,87 zł
-16,64 zł
815,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 150ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 150ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
933,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,40 zł
Sprzedawca: EDANTI
81,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon dla szczeniąt, psów i kotów Pet Mild Coconut 250 ml
Szampon dla szczeniąt, psów i kotów Pet Mild Coconut 250 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
Sprzedawca: EDANTI
83,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L + 1 L | Odour & Stain Remover | Naturalny środek czyszczący przeciwko kociemu moczowi i nieprzyjemnym zapachom
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L + 1 L | Odour & Stain Remover | Naturalny środek czyszczący przeciwko kociemu moczowi i nieprzyjemnym zapachom
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,71 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
29,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
159,68 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
31,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5.5 L | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do czyszczenia plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5.5 L | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do czyszczenia plam
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,71 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
32,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2 L + 500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2 L + 500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,70 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
51,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Psa Kota Zwierząt Naturalny Niedrażniący Pielęgnujący 250 Ml
Szampon Dla Psa Kota Zwierząt Naturalny Niedrażniący Pielęgnujący 250 Ml
20,37 zł
Sprzedawca: EDANTI
81,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla UNIWERSALNA, BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Z Tytanu
UNIWERSALNA, BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Z Tytanu
64,99 zł
Darmowa wysyłka15% zniżki
Sprzedawca: HomeMarkt24
216,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
83,99 zł
Sprzedawca: kaeferling
1 049,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 500 ml | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 500 ml | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
36,19 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 3x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 3x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
97,51 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
65,01 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
70,26 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
70,26 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 45ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 45ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
1 444,22 zł/1l