Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Miłość jest wokół nas.

14 lutego są Walentynki. Jak wiadomo, przez żołądek do serca, w związku z tym znajdziesz u nas świetne oferty w promocyjnych cenach, a ponadto inspiracje na doskonałą kolację z okazji Walentynek w domu, pomysły na szybkie prezenty, a nawet małe zestawienie, które kwiatki najlepiej nadają się na prezent dla ukochanej osoby.

Idealna kolacja walentynkowa

Danie główne

Deser

Leksykon kwiatów

Ulubione kwiaty i ich znaczenie

Czerwona róża

Czerwona róża symbolizuje miłość, która rozkwitła, oraz namiętność i tym samym jest doskonałym prezentem z okazji Walentynek.

Narcyz

Narcyz oznacza życie, świeżość i płodność.

Gerbera

Dzięki gerberze wszystko staje się piękniejsze – tak jak miejsca, w których lubi rosnąć. Obdarowana osoba otrzymuje następującą wiadomość: Dzięki Tobie wszystko pięknieje!

Tulipan

Również tulipan oznacza miłość i odwzajemnioną sympatię. Im ciemniejszy jest jego kolor, tym silniejsze jest uczucie. Tulipan symbolizuje delikatną miłość.

Orchidea

Dzięki orchidei można doskonale wyrazić podziw dla piękna ukochanej osoby. 

Goździk

Czerwony goździk symbolizuje silną namiętność, biały - wieczną wierność, żółty - pewną antypatię i tym samym niezbyt się nadaje na prezent dla ukochanej osoby.


Komunikat dot. rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że...