Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Poznaj cały świat STAR WARS

48 kart kolekcjonerskich i tyle samo specjalnych kart hologramowych do Twojego galaktycznego albumu. Dzięki bezpłatnej aplikacji K-Master możesz teraz myśleć, działać i żyć jak Jedi. Odkryj pyszne galaktyczne przepisy kulinarne i naszą ekskluzywną kolekcję ubrań STAR WARS. Teraz tylko w sklepach sieci Kaufland.

Album kolekcjonerski

Już teraz zbieraj karty STAR WARS

Tego jeszcze nie było: wiele postaci z epizodów I – IX Gwiezdnych wojen. Zbieraj karty i dowiedz się więcej o świecie STAR WARS. Sprawdź swoją wiedzę i doskonal swoje umiejętności. Czekają na Ciebie niewiarygodne przygody i wyzwania.

Dodatkowe karty kolekcjonerskie GRATIS

  • Podczas zakupów zwracaj uwagę na specjalnie oznaczone produkty
  • Jeśli je kupisz, przy kasie otrzymasz GRATIS kolekcjonerskie karty STAR WARS

K-Master App

Myśl, działaj i żyj jak Jedi

Wykaż się odwagą, siłą oraz wytrzymałością i zdobądź "Certyfikat mocy". Dzięki aplikacji K-Master przeżyjesz ekscytujące przygody ze świata STAR WARS. Galaktyczne gry, wirtualna rzeczywistość, a i to nie wszystko! Aplikacja jest darmowa, natomiast gogle VR możesz znaleźć w naszych sklepach.

Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder

Produkty STAR WARS

Nasza ekskluzywna kolekcja STAR WARS

T-shirty, plecaki, swetry, spodnie, czapki z unikalnymi wzorami STAR WARS i nie tylko: Odkryj naszą szeroką gamę galaktycznych gadżetów. Fani STAR WARS znajdą u nas idealny strój. Kolekcja STAR WARS z Kauflandu: teraz tylko u nas.


Galaktyczne przysmaki

Ekskluzywne przepisy STAR WARS

Spróbuj naszych wyjątkowych przepisów, prostych do zrobienia. Cały wszechświat składników znajdziesz oczywiście w naszych sklepach.  

STAR WARS Przywieszka

Wydrukuj i wytnij

Kolorowanki

Pobierz i pokoloruj

Zakładka do książki

Chewbacca dla majsterkowiczów

Gra i zabawa

Labirynt & wyszukiwanie planet

Komunikat dot. rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że...