Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Oferta ważna od 10.10.2019 do 16.10.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Jedzenie to Rodzinne strony

To, co dobre, jest zazwyczaj nieopodal. Jesteśmy tego zdania i dlatego stawiamy na najlepsze rodzime produkty – zawsze świeże i zawsze najwyższej jakości. To się wyczuwa w ich smaku! Wypróbuj nasze produkty regionalne.


Znajduj czas na najważniejszy posiłek i co dzień miło zaczynaj dzień swoim śniadaniem! Ciesz się chrupiącym pieczywem, owocowymi konfiturami, pożywnymi wędlinami czy miseczką musli. Niezależnie od tego, czym chcesz rozpieszczać swoje podniebienie, u nas to kupisz.

Croissanty i rogale

Pod znakiem półksiężyca

Patrząc na wygląd, croissanty i rogale są do siebie bardzo podobne. Łączy je też historia. Różnice da się zauważyć, tylko poznając ich wnętrze.

A kto to wymyślił?

Do dziś nie wiadomo, kto jako pierwszy wymyślił ten półokrągły wypiek. Najbardziej znana legenda mówi, że wypiek powstał po oblężeniu Wiednia przez Turków w 1683 roku.

Różnice między rogalem a croissantem

O ile rogale robi się z mąki, wody, mleka, cukru, drożdży, ewentualnie jajek i odrobiny masła, to croissanty zawierają bardzo dużo masła.

Lekkość składająca się z 27 warstw

Croissanty robi się z ciasta francuskiego, które wiele razy składa się i rozwałkowuje. W modelowym produkcie ma być 27 warstw, zapewniających lekkość i delikatny smak.


Wycofanie produktu

Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt:

Spice & Soul Komplet nóż ceramiczny + obieraczka

Numer artykułu  1225099-2619

(znajduje się  na ostrzu noża oraz na opakowaniu)

GTIN 4337185704598 – czarny
GTIN 4337185704611 - oberżyna