Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Sezon na grilla czas zacząć!

Grilla można zrobić zawsze. Nawet wtedy, gdy pada deszcz, nawet gdy pogoda brzydka. Potrzeba tylko odrobinę wyobraźni, tak aby nic nie zepsuło nam przyjemności ze wspólnego biesiadowania. Dźwięki grilla to muzyka dla uszu – skwierczenie i smażenie, szeleszczenie i odgłos żarzącego się węgla. Ale nawet Ci, którzy nie zwracają na takie rzeczy uwagi, z pewnością docenią świeżo upieczoną, jeszcze gorącą kiełbaskę lub soczysty stek.

Chęć na chrupiącą kiełbaskę lub warzywa z grilla jest silniejsza niż deszcz. A więc rozłóżmy parasol i wrzućmy coś smacznego na ruszt. Wspólnie z najlepszymi przyjaciółmi każde spotkanie przy grillu stanie się wielkim wydarzeniem. Wtedy nawet deszcz nie zagasi ognia zachwytu.

Ognista oferta dla fanów grillowania

Ponad 500 artykułów grillowych na stałe w asortymencie!


Nasze rady dotyczące grillowania

Wszystko, co wiąże się z dobrym grillowaniem

Grillowanie to nic skomplikowanego, a dzięki naszym przydatnym wskazówkom stanie się to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.

Oferta ważna od 18.07.2019 do 24.07.2019 lub do wyczerpania zapasów.


Przepisy na ucztę przy grillu

Wielkie grillowanie!

Nie masz pomysłu co wrzucić na ruszt? Tutaj znajdziesz wiele kulinarnych inspiracji. Dla miłośników mięsnych, soczystach potraw, po fanów dań rybnych i wegetarian. Dodatki na grilla, pyszne desery, tak, również z... grilla i przepisy na orzeźwiające lemoniady, które ugaszą pragnienie w gorące dni. Smacznego!
Ankieta

Szanowni Państwo,

mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów, chcielibyśmy się dowiedzieć, czy podczas zakupów w naszych sklepach byliby Państwo zainteresowani aplikacją, która pokieruje Państwa do konkretnej kategorii produktów?