Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

„Hurra, idę do szkoły”

Wakacje już niedługo dobiegną końca i rozpocznie się rok szkolny. Dla jednych będzie to nowa klasa, dla innych - nowy rozdział w życiu. Aby początek nauki lub powrót do niej był kolorowy i pyszny, przygotowaliśmy przepisy na atrakcyjne dania i przekąski, które można zabrać do szkoły.

Oczywiście znajdziesz też u nas wiele atrakcyjnych ofert artykułów, które z pewnością przydadzą się Twojemu dziecku. Na naszej stronie umieściliśmy też szablony planu lekcji w czterech kolorowych motywach - wystarczy je tylko pobrać.

Oferta

Bogaty asortyment

Z nami doskonale przygotujesz swoje dziecko do rozpoczęcia nauki. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły szkolne.


Posiłki z dziećmi

Pysznie i harmonijnie przez cały dzień

Codzienność roku szkolnego to nie bajka. Nasze dzieci mają wiele różnych obowiązków. Dlatego tak ważne są zrównoważone posiłki, które zaopatrują małych i dużych bohaterów w potrzebną energię. Przygotowaliśmy ciekawe przepisy na kolorowe przekąski, bajeczne słodycze oraz pożywne dania dla Twojego malucha.

Dobry start każdego dnia

Śniadanie dostarcza ważnych składników odżywczych i sprawia, że dzieci sprawnie funkcjonują. Mają mniejsze rezerwy energii niż dorośli i rano nie „rozkręcają się” tak szybko. Dlatego śniadanie jest tak ważne dla dzieci. To ono wysyła sygnał startowy do mięśni i mózgu. Zaplanuj więc wystarczająco dużo czasu rano na śniadanie Twoich dzieci.

Ciepły posiłek na talerzu

Pora obiadowa to pora gotowania! Na co dzień trudno jest razem gotować, ponieważ brakuje czasu. Jednak przy wykorzystaniu kilku trików można wyczarować pyszne dania, które zawierają wiele witamin, składników odżywczych i błonnika. Przekonaj się sam – aby wykorzystać nasze przepisy nie musisz być wytrawnym kucharzem.

Wspólne pokrzepienie

W wielu rodzinach kolacja jest często jedynym posiłkiem, który je się razem. To okazja, by spędzić wspólnie czas i uczynić miłą wieczorną atmosferę codziennym rytuałem. W ten sposób dzieci czerpią radość ze wspólnych posiłków i uczą się od rodziców dobrych manier przy stole. W rodzinnym gronie można także porozmawiać o codziennych sprawach.


Plany lekcji

Kolorowe plany lekcji do pobrania

Przygotowane przez nas szablony planu lekcji zapewnią Twojemu dziecku praktyczny przegląd całego szkolnego tygodnia. Wystarczy pobrać plan w wybranym motywie, wypełnić plik PDF i następnie go wydrukować.

Komunikat dot. rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że...