Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Nowa dziewczyna

Jest weekend i Twój syn po raz pierwszy przyprowadza do domu nową dziewczynę. Chce zrobić na niej wrażenie romantyczną kolacją przy świecach; dziewczyna ma również przenocować i zostać na śniadanie. Żaden problem, masz w domu wszystko, co potrzebne, również aby ugościć niezapowiedzianego gościa. Niestety okazuje się, że dziewczyna jest wprawdzie bardzo towarzyska, jednak – podobnie jak coraz więcej ludzi –  nie toleruje laktozy.

Jak można rozpoznać nietolerancje pokarmowe i przede wszystkim, czym można zastąpić problematyczne produkty przy gotowaniu i pieczeniu?  Laktoza jest bowiem składnikiem nie tylko nabiału, lecz również makaronu, chleba, a nawet ulubionego salami. Kaufland przyjdzie Ci z pomocą –  u nas znajdziesz szeroki asortyment całkowicie bezlaktozowych produktów. I przepisy na  pyszne dania, które zawierają produkty bez laktozy, a mimo to wszystkim smakują. W końcu niechęć do nabiału nie może stanąć na drodze wielkiej miłości!

Produkty 

Musisz zrezygnować z mleka? Żaden problem!

Alternatywę dla mleka stanowią np. mleko sojowe, jogurt sojowy, mleko migdałowe, … krem orzechowo-nugatowy (bez laktozy!) + müsli, sok pomarańczowy.