Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Twój syn opublikował zaproszenie na swoje urodziny na …. Facebooku

I jak co roku bywa  -   zbliżają się urodziny Twojej pociechy! Twoje dziecko nie jest już jednak takie małe, a krąg jego przyjaciół znacznie się powiększył. A na dodatek dzień przed imprezą urodzinową dowiedziałaś się, że Twój syn opublikował zaproszenie na swoje urodziny na  Facebooku, na które odpowiedziało 87 osób! Masz wrażenie, że zbliża się mała katastrofa i obawiasz się, że ta sytuacja może łatwo wymknąć się spod kontroli.

Na szczęście w Kauflandzie możesz znaleźć wszystko na  każdą imprezę, niezależnie od tego, jakie rozmiary ostatecznie przybierze. Obok produktów typu convenience, które wystarczy postawić na stole, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka przepisów, z pomocą których możesz w prosty sposób szybko nakarmić wiele małych głodomorów. Oprócz tego doradzimy Ci, co robić, aby na końcu imprezy nie zapukało do Twoich drzwi pół miasta z pretensjami  i aby wszyscy dobrze się bawili i wspólnie świętowali.

Produkty 

Imprezę czas zacząć!

czapeczki urodzinowe, plastikowe kubki do picia, słomki do napojów, chipsy, cola, mrożona pizza, kiełbaski, sałatki warzywne, słodycze, ręczniki papierowe, środki czyszczące

Tricki

Dzięki poniższym radom będziesz mieć każdą imprezę pod kontrolą! 

1. Na pewno bądź oboki!  Ze względów bezpieczeństwo, gdyby coś się wydarzyło, Twoja obecność jest niezbędna.  

2. Zapewnij sobie wsparcie ze strony przyjaciół lub innych rodziców.

3. Kontroluj ze swoim dzieckiem opcję ustawiania zaproszeń na Facebook’u. Nigdy nie powinny mieć statusu „publiczny”.

4. Przygotujcie wspólnie listę gości, tak aby dla wszystkich zaproszonych gości starczyło jedzenia, picia i miejsca do świętowania.

5. Bądź przygotowana na szkody. Nawet jeżeli nikt niczego nie zniszczy umyślnie, może się to zdarzyć. Przed imprezą schowaj wartościowe przedmioty do garażu lub piwnicy. Jednorazowe zastawa stołowa i  plastikowe kubki zminimalizują niebezpieczeństwo powstania szkód i zranień.

6. Dla pewności uprzedź sąsiadów o planowanej imprezie.

7. Trzymaj się elegancko z boku  - to jest w końcu szczególny dzień w życiu Twojego dziecka.