Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Jesteśmy tu dla was. Damy radę. Razem.

W ostatnich dniach kryzys spowodowany koronawirusem gwałtownie się nasilił. Być może większość z nas nie doceniła powagi tej sytuacji. Teraz musimy zachować spokój - myśleć i działać w kategoriach wspólnoty. Dzięki kilku prostym zasadom i środkom ostrożności to całkiem łatwe - podczas zakupów w naszych sklepach, ale także w życiu prywatnym.

Nasze motto na najbliższe tygodnie: #kupujodpowiedzialnie. Zróbmy to razem.

Żeby wkrótce móc powiedzieć: daliśmy radę.

Razem przeciwko koronawirusowi.


Poznaj nowe zasady obowiązujące w naszych sklepach:

NOWE ZASADY

Godziny dla Seniorów od 10:00 do 12:00

W godzinach od 10:00 do 12:00, zgodnie z zasadami ogłoszonymi przez polski rząd, obsługujemy wyłącznie osoby powyżej 65. roku życia. W pozostałych godzinach sklepy są otwarte dla wszystkich Klientów, w tym także dla Seniorów. 

NOWE ZASADY

Ograniczona liczba osób w sklepach

W związku z nowymi ograniczeniami przypominamy, że jednocześnie możemy obsłużyć maksymalnie 3 osoby na jedną kasę w sklepie (np. jeśli w Twoim Kauflandzie jest 10 kas, to w danym momencie może przebywać maks. 30 osób). 

NOWE ZASADY

Zakupy w jednorazowych rękawiczkach

Zanim rozpoczniesz zakupy, załóż jednorazowe rękawiczki, które znajdziesz przy wejściu do sklepu. 


Pamiętaj o zasadach, korzystaj z wskazówek i #kupujodpowiedzialnie:

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #01

Zachowuj odstęp

Zachowujmy 2 metry odległości od siebie – zarówno w naszym sklepie, jak i wszędzie indziej. W ten sposób można uniknąć zakażenia drogą kropelkową. 

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #02

Płać zbliżeniowo

Płatności zbliżeniowe można realizować przy użyciu większości stosowanych obecnie kart bankomatowych czy kart kredytowych. Jeszcze bardziej higieniczna jest płatność smartfonem, na przykład dzięki aplikacji Apple Pay czy Google Pay. 

W tym przypadku na terminalu nie trzeba już wprowadzać numeru PIN. A im mniej powierzchni się dotknie, tym mniejsze ryzyko zakażenia.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #03

Mniej „ja", więcej „my"

Tylko wtedy, gdy będziemy trzymać się razem i traktować siebie z rozwagą, zminimalizujemy ryzyko, że ktoś przez nas ucierpi. Uważaj na innych tak samo, jak uważasz na siebie.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #04

Pomagaj innym

Osoby starsze i chore potrzebują teraz więcej naszego wsparcia. Na przykład możesz zrobić zakupy starszemu sąsiadowi. Przy bezpośrednim kontakcie zachowuj jednak zawsze bezpieczną 2-metrową odległość.  Pomóżcie im się chronić.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #05

Korzystaj z naszych usług elektronicznych

Czy wiesz, że nawet jeśli nasza gazeta nie dotrze do Ciebie, to o aktualnych ofertach w markecie dowiesz się z naszej strony internetowej, newslettera czy aplikacji? W ten sposób zawsze będziesz na bieżąco.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #06

Ogranicz zakupy do zwykłych ilości

Prosimy, byś nadal robił zakupy w zwykłych ilościach. Dla wszystkich wystarczy - również dla Ciebie i to nie tylko dzisiaj. Prosimy o zrozumienie: czasem może się zdarzyć, że w którymś z marketów któryś z produktów będzie chwilowo niedostępny.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #07

Szacunek i cierpliwość

Mimo trudnej sytuacji bądźmy wobec siebie uprzejmi. Wszyscy robimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać zaistniałej sytuacji, również pracownicy marketów. Wspólnie poradzimy sobie z tym wyzwaniem!

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #08

Myj ręce regularnie

Myj ręce regularnie

Jeśli zadbasz o siebie, pomożesz też innym. Myj ręce regularnie i starannie. Przytrzymaj dłonie pod bieżącą wodą i dokładnie je namydl. Następnie pocieraj je przez ok. 30 sekund. Po tym czasie spłucz dłonie i wytrzyj czystym ręcznikiem.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #09

Korzystaj z naszej stacji higieny

Korzystaj z naszej stacji higieny

Przed każdymi zakupami zdezynfekuj ręce i uchwyt wózka zakupowego w naszej stacji higieny. Instrukcję korzystania ze stacji znajdziesz tutaj

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #10

Kasy dla seniorów

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo starszych klientów, uruchomiliśmy specjalnie oznakowane kasy dla seniorów 65+. Może z nich skorzystać każdy klient, ale osoby starsze są obsługiwane poza kolejnością, jeżeli tylko zgłoszą taką potrzebę.


Co robimy, by chronić naszych Klientów i Pracowników:

Kompleksowe czyszczenie sklepów

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Możesz mieć pewność, że nasze sklepy są regularnie i dokładnie czyszczone.

Czyszczenie wózków zakupowych

W celu zwiększenia bezpieczeństwa w naszych sklepach nasze wózki zakupowe są codziennie czyszczone. Przed przystąpieniem do zakupów można również zdezynfekować ręce w naszych stacjach higieny.

Przyłbice z pleksi i rękawiczki

Chcemy chronić naszych pracowników: wyposażamy ich w rękawiczki ochronne, a u pracowników spoza strefy kas wprowadzamy praktykę noszenia przyłbic z pleksi. Dla większego bezpieczeństwa, Ty też możesz pomóc: zachowaj dystans, płać zbliżeniowo, myj ręce regularnie i dokładnie.

Szyby z pleksiglasu w strefie kas

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby chronić zdrowie naszych Klientów i Pracowników w sklepach. Dlatego w strefie kas instalujemy przezroczyste szyby z pleksiglasu. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli w Twoim sklepie jeszcze nie zdążyliśmy ich zamontować. Intensywnie nad tym pracujemy!


Komunikat dot. rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że...