Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Jesteśmy tu dla was. Damy radę. Razem.


Jak dbamy o bezpieczne zakupy w Kauflandzie:

Dostosowujemy godziny otwarcia sklepów, aby każdy mógł wygodnie zrobić zakupy. Aktualnie standardowo sklepy są otwarte od 6:00 do 22:00.

Mamy stacje do dezynfekcji i rękawiczki. Nasi pracownicy są wyposażeni w maski.

U nas kupisz wszystko w jednym miejscu: art. spożywcze, drogeryjne i przemysłowe.

Zakupy online - w wybranych miastach zamów zakupy na Everli z dostawą do domu.


PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #01

Płać zbliżeniowo

Płatności zbliżeniowe można realizować przy użyciu większości stosowanych obecnie kart bankomatowych czy kart kredytowych. Jeszcze bardziej higieniczna jest płatność smartfonem, na przykład dzięki aplikacji Apple Pay czy Google Pay. 

W tym przypadku na terminalu nie trzeba już wprowadzać numeru PIN. A im mniej powierzchni się dotknie, tym mniejsze ryzyko zakażenia.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #02

Myj ręce regularnie

Myj ręce regularnie

Jeśli zadbasz o siebie, pomożesz też innym. Myj ręce regularnie i starannie. Przytrzymaj dłonie pod bieżącą wodą i dokładnie je namydl. Następnie pocieraj je przez ok. 30 sekund. Po tym czasie spłucz dłonie i wytrzyj czystym ręcznikiem.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #03

Mniej „ja", więcej „my"

Tylko wtedy, gdy będziemy trzymać się razem i traktować siebie z rozwagą, zminimalizujemy ryzyko, że ktoś przez nas ucierpi. Uważaj na innych tak samo, jak uważasz na siebie.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #04

Pomagaj innym

Osoby starsze i chore potrzebują teraz więcej naszego wsparcia. Na przykład możesz zrobić zakupy starszemu sąsiadowi. Przy bezpośrednim kontakcie zachowuj jednak zawsze bezpieczną 2-metrową odległość.  Pomóżcie im się chronić.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #05

Korzystaj z naszych usług elektronicznych

Czy wiesz, że nawet jeśli nasza gazeta nie dotrze do Ciebie, to o aktualnych ofertach w markecie dowiesz się z naszej strony internetowej, newslettera czy aplikacji? W ten sposób zawsze będziesz na bieżąco.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #06

Ogranicz zakupy do zwykłych ilości

Prosimy, byś nadal robił zakupy w zwykłych ilościach. Dla wszystkich wystarczy - również dla Ciebie i to nie tylko dzisiaj. Prosimy o zrozumienie: czasem może się zdarzyć, że w którymś z marketów któryś z produktów będzie chwilowo niedostępny.

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #07

Szacunek i cierpliwość

Mimo trudnej sytuacji bądźmy wobec siebie uprzejmi. Wszyscy robimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać zaistniałej sytuacji, również pracownicy marketów. Wspólnie poradzimy sobie z tym wyzwaniem!

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #08

Korzystaj z naszej stacji higieny

Korzystaj z naszej stacji higieny

Przed każdymi zakupami zdezynfekuj ręce i uchwyt wózka zakupowego w naszej stacji higieny. Instrukcję korzystania ze stacji znajdziesz tutaj

PORADNIK – BĄDŹMY ZDROWI #09

Pomoc sąsiedzka

Wśród naszych sąsiadów na pewno są tacy, którzy potrzebują teraz pomocy. Bądźmy otwarci na drugich i oferujmy swoją pomoc, jeśli oczywiście to możliwe. Nie wiesz, jak to zrobić? Ułatwiamy to z naszymi szablonami, które można po prostu wydrukować i powiesić, np. na klatce schodowej. 

Plik do pobrania: Pomoc sąsiedzka
sasiedzka-pomoc.pdf (0.2 MB)
Plik do pobrania: Sąsiedzka wymiana artykułami
sasiedzka-wymiana.pdf (0.2 MB)

Co robimy, by chronić naszych Klientów i Pracowników:

Kompleksowe czyszczenie sklepów

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Możesz mieć pewność, że nasze sklepy są regularnie i dokładnie czyszczone.

Czyszczenie wózków zakupowych

W celu zwiększenia bezpieczeństwa w naszych sklepach nasze wózki zakupowe są codziennie czyszczone. Przed przystąpieniem do zakupów można również zdezynfekować ręce w naszych stacjach higieny.

Szyby z pleksiglasu w strefie kas

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby chronić zdrowie naszych Klientów i Pracowników w sklepach. Dlatego w strefie kas instalujemy przezroczyste szyby z pleksiglasu. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli w Twoim sklepie jeszcze nie zdążyliśmy ich zamontować. Intensywnie nad tym pracujemy!

Maski i rękawiczki

Chcemy chronić naszych pracowników: wyposażamy ich w rękawiczki ochronne, a u pracowników spoza strefy kas wprowadzamy praktykę noszenia masek. Dla większego bezpieczeństwa, Ty też możesz pomóc: zachowaj dystans, płać zbliżeniowo, myj ręce regularnie i dokładnie.