Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Wymieniaj punkty i kupuj pluszaki z ekstrażniżką!

Witaj w świecie pluszaków-przytulaków!

Czy wiesz, że każda maskotka chce mieć swój dom? Jeśli uważnie wsłuchasz się w jej szept, na pewno usłyszysz cichutkie „weź mnie ze sobą”… I co się dziwisz? Taka jest prawda! Nikt nie chce siedzieć samotnie w sklepie albo w magazynie… Nie trać więc czasu, tylko zdobądź nowego przyjaciela! Razem będzie wam raźniej!
A jak to zrobić – przeczytasz poniżej.


Jak skorzystać z ekstrazniżki?

Robisz zakupy z Kaufland Card? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że na pewno na swoim koncie masz uzbierane punkty lojalnościowe, które od 20.07.2023 do 30.08.2023 możesz wymienić na kupony z ekstrazniżką na wybrane pluszaki!

Sprawdź w górnej części ekranu w aplikacji lub po zalogowaniu się na Konto Klienta - na moj.kaufland.pl lub na terminalu w sklepie, ile masz już punktów. By skorzystać z ekstrazniżki i stać się właścicielem ulubionego pluszaka, należy aktywować kupon.

Te pluszaki czekają na Ciebie

Mamy coś dla każdego – breloczki, pluszaki i poduszki… małe i duże! Zobacz poniżej, jakie pluszaki są dostępne w ofercie i wybierz swoje ulubione.

Pluszak brelok

Aktywuj kupon za 100 pkt i zyskaj breloczki (różne rodzaje do wyboru) z ekstrazniżką już za 16,99/szt.* Cena regularna 29,99 zł/szt.


Pluszak 24 cm

Aktywuj kupon za 200 pkt i zyskaj pluszaka (wysokość 24 cm, różne rodzaje do wyboru) z ekstrazniżką już za 49,99/szt.* Cena regularna 79,99 zł/szt.


Poduszka - pluszak 30 cm

Aktywuj kupon za 250 pkt i zyskaj poduszkę (wysokość 30 cm, różne rodzaje do wyboru) z ekstrazniżką już za 54,99/szt.* Cena regularna 89,99 zł/szt.

Pluszak 15 cm

Aktywuj kupon za 200 pkt i zyskaj pluszaka (wysokość 15, cm różne rodzaje do wyboru) z ekstrazniżką już za 24,99/szt.* Cena regularna 39,99 zł/szt.


Poduszka - pluszak  22 cm

Za 200 pkt możesz również aktywować kupon i zyskać poduszkę (wysokość 22 cm, różne rodzaje do wyboru) z ekstrazniżką już za 29,99 zł/szt.* Cena regularna 49,99 zł/szt.

*Cena z kuponem przy zakupie 1 szt. na paragon. Kuponu możesz użyć raz po każdej aktywacji. Aby skorzystać z kuponu jeszcze raz, aktywuj go ponownie.

Oferta poza stałym asortymentem, dostępna wyłącznie do wyczerpania zapasów. Cena naliczona przy kasie.


I co? Wiesz już, który kupon wybierzesz?

Pamiętaj, kupony możesz aktywować w aplikacji, po zalogowaniu na Konto Klienta na moj.kaufland.pl oraz na terminalu w sklepie. Po aktywowaniu kuponów, podczas zakupów, zeskanuj swoją Kaufland Card, dzięki czemu zniżka zostanie naliczona automatycznie.