Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Morze rybnych specjałów

Dbamy o dobry smak, ale też myślimy o następnych pokoleniach: u nas znajdziesz przede wszystkim dorsza, łososia i inne gatunki ryb pochodzące ze zrównoważonego rybołówstwa.

Stoisko rybne

Kochamy ryby

Abyś z czystym sumieniem mógł się cieszyć najlepszą jakością, w naszych marketach posiadających stoisko rybne oferujemy Ci ryby ze zrównoważonego rybołówstwa oraz odpowiedzialnej hodowli. Również w marketach, w których nie ma jeszcze stoiska rybnego z obsługą możesz kupić mrożone lub chłodzone produkty rybne, które są oznaczone symbolem MSC.

 

Oferujemy:

  • ryby swieże i wędzone
  • filety, płaty, tusze
  • poławiane w morzach, jeziorach lub stawach hodowlanych
  • w wygodnych i szczelnych opakowaniach dla zachowania świeżości i aromatu

Asortyment i przepisy

Z naszego asortymentu


Sprytne rady dotyczące przygotowania

Szybko i łatwo

Delikatny filet rybny rozpada się podczas obracania go na patelni? Jest to dość irytujące, ale można temu szybko zaradzić. Aby z przyrządzeniem ryby nie było żadnych problemów, mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.

Filetowanie mięsa

Ości sprawiają wprawdzie kłopoty, ale stanowią nieodzowny element ryby. Dzięki wskazówkom z naszego artykułu dowiesz się, jak sobie z nimi szybko i łatwo poradzić.

Dzięki parze lepszy smak

Gotowanie na parze to najlepszy sposób przyrządzana ryb. Dzięki temu smakuje nadzwyczajnie i nie traci witamin ani innych składników odżywczych. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapoznaj się z artykułem w naszym magazynie.

Obracanie ryby

Niezależnie od tego, czy przyrządzamy ją na patelni czy na grillu: filety rybne należy obracać dopiero wtedy, gdy powstała na nich delikatna chrupiąca skórka. W przeciwnym razie ryba szybko się rozpadnie.


Przepisy

Ankieta

Szanowni Państwo,

mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów, chcielibyśmy się dowiedzieć, czy podczas zakupów w naszych sklepach byliby Państwo zainteresowani aplikacją, która pokieruje Państwa do konkretnej kategorii produktów?