Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Nowoczesne akcesoria kuchenne Tasty

Tasty to międzynarodowa platforma kulinarna nr 1, która na całym świecie zachwyca swoich widzów filmami wideo pokazującymi, w jaki sposób krok po kroku przygotować łatwe, ale i wyrafinowane dania. Jednak nie tylko potrawy Tasty są najwyższej klasy. Imponujące są również ich wielofunkcyjne akcesoria kuchenne cechujące się nowoczesnym wzornictwem. Teraz są one dostępne tylko w Kauflandzie!

Dlaczego powinieneś wybrać akcesoria kuchenne Tasty?

Łyżka do makaronu spaghetti i trzepaczka Tasty

Wielofunkcyjność

Wiele akcesoriów kuchennych Tasty ma praktyczne, dodatkowe funkcje. Na przykład trzepaczka nie tylko ubija składniki, lecz dzięki zintegrowanej skrobaczce pozwala zebrać ciasto z wewnętrznej powierzchni miski.

Patelnia Tasty

Wybór

Nasz standardowy asortyment obejmuje patelnie, garnki i inne akcesoria kuchenne, jednak od czasu do czasu w zmieniających się ofertach promocyjnych znajdziesz także produkty odpowiadające potrzebom sezonowym lub artykuły przeznaczone na szczególne okazje.

Łyżka do serwowania i nabierania Tasty

Jakość i cena

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych produktów i dlatego Tasty zapewnia pięcioletnią gwarancję producenta na patelnie. Wszystkie akcesoria kuchenne zostały wykonane w taki sposób, aby można je było myć w zmywarkach oraz żeby były odporne na działanie wysokich temperatur. A to jeszcze nie wszystko. Ceny są po prostu nie do przebicia!


Lubisz oryginalne artykuły?

Łyżka cedzakowa z tarką 

Uchwyt soft-touch, Ø 34 cm, element funkcjonalny odporny na działanie temperatury do 180°C, można myć w zmywarce

Łopatka cedzakowa z funkcją krojenia

Uchwyt soft-touch, Ø 34 cm, element funkcjonalny odporny na działanie temperatury do 270°C, można myć w zmywarce