Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Spotkajmy się przy ladzie

Twój sklep Kaufland:
,

Serdecznie zapraszamy do naszej doskonale zaopatrzonej lady z obsługą! Oferujemy w niej tylko najwyższej jakości świeże mięso, drób i wędliny od sprawdzonych dostawców. Codzienne dostawy, codzienne kontrole - u nas zawsze jest sezon na jakość!

Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Możecie tu kupić gatunki wysokojakościowych wędlin, które pochodzą od renomowanych producentów lub rozsmakować się w asortymencie kilkudziesięciu wyśmienitych serów z całej Europy.  

Oprócz tego oferujemy fantastyczne przekąski – oliwki w różnych smakach, papryczki i pieczarki nadziewane, koreczki, ryby i wiele innych! Masz ochotę na coś pysznego? A może chcesz przygotować małe przyjęcie w kilka chwil? Odzwiedź naszą ladę z obsługą!


Z Kauflandem bycie eko jest łatwiejsze

Przyjdź ze swoimi pojemnikami!

Przyjdź z własnym pojemnikiem na żywność do jednego z naszych marketów, a zapakujemy do niego produkty ze stoiska z obsługą – sery, wędliny i wyroby garmażeryjne (z wyjątkiem mięsa).
Bo mniej zużytych opakowań jednorazowych to więcej dobra dla środowiska i każdego z nas.

Pakujemy do:

  • szklanych i plastikowych pojemników
  • słoików
  • woreczków

Pojemnik musi być czysty, nieuszkodzony i przeznaczony do kontaktu z żywnością. Przed zakupami oklej go w Punkcie informacyjnym.

 

UWAGA:  W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów w związku ze stałym rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa na świecie sieć Kaufland podjęła dodatkowe środki ostrożności i tymczasowo zawieszono możliwość sprzedaży produktów garmażeryjnych do pojemników własnych klientów, a także wstrzymano wszelkie degustacje promocyjne.