Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Dołącz do programu PAYBACK w sklepach Kaufland

Teraz nagradzamy Twoje zakupy punktami PAYBACK. Odbierz kartę w sklepie Kaufland lub zamów online i zarejestruj wypełniając papierowy formularz lub na stronie PAYBACK. Pokazuj kartę przy każdych zakupach i zbieraj punkty. Punktami PAYBACK możesz płacić za kolejne zakupy lub wymienić je na nagrody. Za każde 3 złote wydane w sklepach Kaufland dostaniesz 1 punkt PAYBACK.*


Korzystaj w pełni z programu PAYBACK w sklepach Kaufland

Posiadacze zarejestrowanej karty PAYBACK mogą płacić za zakupy w sklepach Kaufland punktami PAYBACK. Punkty PAYBACK możesz również wymienić na nagrody. Zbieraj punkty szybciej korzystając z kuponów, które otrzymasz przy kasie wraz z paragonem, lub które znajdziesz na stronie payback.pl i w aplikacji PAYBACK.


Oszczędzanie w Kauflandzie jest jeszcze prostsze! Dzięki kolejnym rozwiązaniom, zaplanujesz zakupy i w każdej chwili skorzystasz z dostępnych promocji w łatwy sposób, a przede wszystkim dostosowany do Twoich potrzeb. Rejestracja karty, aktywowanie kuponów, zbieranie punktów i wiele więcej jest nie tylko pod ręką, ale i w zasięgu ręki. A jeszcze wygodniej jest w Kauflandzie, na miejscu, dla każdego! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i korzystaj w pełni z programu PAYBACK w sklepach Kaufland!


Teraz we wszystkich marketach Kaufland, w punkcie obsługi klienta znajdziesz terminal PAYBACK. Dzięki niemu poznasz pełną ofertę promocyjną Kaufland oraz otrzymasz dostęp do szeregu funkcji Programu lojalnościowego PAYBACK.

Za pomocą terminala dokonasz rejestracji karty PAYBACK bezpośrednio w sklepie Kaufland.

Po zeskanowaniu karty możesz również sprawdzić:

  • dostępne kupony Kauflandu i innych Partnerów programu
  • aktualne oferty Kauflandu
  • promocje Taniej z kartą
  • saldo punktów na koncie.

Dodatkowo terminal posiada:

  • funkcje skanowania i sprawdzania cen produktów

Twój PAYBACK w sklepach Kaufland

Stan posiadanych przez Ciebie punktów łatwo sprawdzisz w każdym momencie na stronie lub w aplikacji PAYBACK. Poznaj także pozostałych partnerów programu PAYBACK, u których również możesz zbierać punkty. Jeśli pozostało coś niejasnego, przejdź do naszej zakładki FAQ - PAYBACK, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

* Nagradzaniu punktami nie podlegają kaucje, zakup alkoholu (w tym piwa), wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, bonów upominkowych oraz kart podarunkowych.