O nas
Praca i kariera
Roznosiciel gazet reklamowych – Jastrzębie Zdrój

Jakim stanowiskiem pracy są Państwo zainteresowani ?

Roznosiciel gazet reklamowych

Zakres obowiązków
  • Osobiste roznoszenie do odbiorców indywidualnych druków reklamowych na przydzielonym terenie dystrybucji w sposób określony w umowie-zlecenia.
Jakie mamy wymagania
  • Wolne środy (całe lub popołudnia).
  • Ukończony 16 rok życia (co do dnia).
  • Znajomość topografii miasta.
  • Uczciwość.
  • Samodzielność.
  • Rzetelność.
  • Odpowiedzialność,
  • Stan zdrowia umożliwiający roznoszenie druków reklamowych.
  • Mile widziane będzie dysponowanie samochodem.
Co oferujemy
  • Dodatkowe zajęcie (4-6 godzin w każdą środę, umowa-zlecenie), polegające na roznoszeniu druków reklamowych.
  • Zapłatę w wysokości od 150 do 250 zł brutto miesięcznie.
  • Ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie.
Miejsce pracy
Jastrzębie Zdrój
Czekamy na zgłoszenie, które mogą Państwo wysłać za pomocą formularza online lub tradycyjną pocztą na adres:

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.

Pion Personalny

ul. Szybka 6-10

50-421 Wrocław

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 41/ 362 70 15.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.“.

Firma Kaufland informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie  danymi osobowymi potrzebnymi  w procesie rekrutacji są : imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, obywatelstwo, miejsce zamieszkania ( adres do korespondencji ), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dodatkowe uprawnienia, umiejętności , zainteresowania

Jednocześnie informujemy, że wszystkie dodatkowo dostarczone informacje przechowujemy jedynie w celu zwrócenia ich nadawcy, a nieodebrane prze nadawców zostaną przez nas zniszczone nie później niż w ciągu 6 miesięcy od ostatniego dnia półrocza, w którym otrzymano aplikację