Porady i rozrywka

Wszystko, co kochasz

Wszystko, co kochasz

- wprost z polskich pól, sadów i krystalicznie czystych wód - znajdziesz w sklepach sieci Kaufland! Oferujemy duży wybór produktów, zarówno powszechnie znanych, jak i regionalnych, zawsze świeżych i najwyższej jakości. Doceń smak tradycji!

 

Odkryj i rozkoszuj się pysznymi produktami, jak również przepisami odwołującymi się do tradycyjnej, polskiej kuchni. 

Bądź na bieżąco!

  • Nie przegapisz żadnej naszej promocji!
  • Już dzień wcześniej, jako pierwszy, poznasz naszą ofertę na weekend!
  • Oryginalne przepisy na setki przepysznych dań z praktycznymi wskazówkami co do ich wykonania!
  • Informacje o aktualnych konkursach 

   i akcjach konsumenckich

 

Już teraz zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi zmianami, jakie będą miały miejsce w naszych sklepach!

E-Mail 
Administratorem danych osobowych jest Kaufland Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu al. Armii Krajowej 47; 50-541 Wrocław.

Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych i ich poprawiania. Prosimy również o zapoznanie się z zasadami dot. ochrony Państwa danych osobowych.

Wyrażam zgodę na wielokrotne przesyłanie drogą elektroniczną, pod podany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych pochodzących od Kaufland Polska Markety sp.z o.o. sp.k., zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email) w celu wielokrotnego przesyłania informacji handlowej przez Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp.k.. Administratorem danych osobowych jest Kaufland Polska Markety sp.z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, 50-541, al. Armii Krajowej 47. Dane przetwarzane będą w celu i zakresie związanym z przesyłaniem informacji handlowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia a podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ).

Facebook